Trend

KOLTUKLARDA ÇİÇEK DEVRİ

Hani günün biraz kafamızı dinlemeye ihtiyaç duyduğumuz bazı saatleri vardır, hatta o saatlere bir de çay eşlik ederse değmeyin keyfimize! İşte böyle anları özellikle paylaştığımız eşyalardan biri de, kişiye özel tek kişilik koltuklar. Çoğu zaman camın hemen önünde, kimi zaman odanın en sessiz köşesinde, günlük yaşantıdan bağımsızlığını farklılığıyla belli eden tek kişilik bu koltuk, günün bir ya da iki saatini bizi dinlendirmeye ayırır. İşte o özel koltuklar, şimdi en güzel çiçek desenleriyle karşımıza çıkıyor, bir göz atın, siz olsanız bu koltuklarda kaç saatinizi geçirirsiniz?

image

İşte sabah çayını televizyon karşısında keyifle içebileceğimiz neşeli bir koltuk. Güne onunla başlamak, üzerindeki rengarenk çiçeklerden dolayı olsa gerek, gün boyu enerjimizi tavanda tutmamızı sağlayacak gibi görünüyor. Onunla başlayan bir günün, keyifle geçmesi muhtemel…

image (2)

Günün sonlarına doğru, belki gece uykusuna kısa bir süre kala, o büyük heyecanla okuduğumuz romanımız elimizde, kendimizi huzurla kollarına bırakabileceğimiz bu güzel koltuk, irili ufaklı huzur verici çiçek desenlerine sahip. Keyifli bir günün ardından, huzurlu bir gece bizi bekliyor olacak.

image (3)

Bu çiçekli koltukların her biri birbirinden güzel, evinize yepyeni bir hava katacağı kesin. Siz de çiçek desenleriyle bezenmiş bu keyifli koltukları kullanarak, evinizde hayatınızı renklendirecek bir atmosfer yaratabilirsiniz.

pembe-surpriz-lilyum-ve-beyaz-guller-at2103-1-1

Tabi, bu güzel dekor, çiçeksiz olmaz, CicekSepeti.com’ dan dekoru tamamlayacak özel bir çiçek alabilir, keyfinize keyif katabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir