Hediye Önerileri

Siz Hiç Konuşan Çiçek Gördünüz Mü? Yeni Trend Mesajlı Çiçekler

Evet abartmıyoruz. Öyle bir çiçek düşünün ki sizin yerinize güzel duygularınızı ve dileklerinizi sevdiklerinizle ilk karşılaşmasında iletsin. İlginç geliyor değil mi?

Sizin de aklınıza hemen Alice Harikalar Diyarı’ndaki çiçekler geldi değil mi? O kadar geveze değiller en azından, bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. :) Çiçek gönderme sebebiniz her seferinde değişiyor, geçen sefer gönderdiğiniz doğum günü çiçeğinin amacını bu sefer yeni iş tebriği alıyorsa çiçeklerinizin mesajları da farklı olmalı. Mesajlı çiçekler, bu durumda hemen yardımınıza koşacak. :)

Yeni Trend Mesajlı Çiçekler ile Tanışın

mesaj1

Doğum günü, yıl dönümü, seni seviyorum, yeni iş, geçmiş olsun temalı vazolar içerisine hazırlanmış bu özel aranjmanlar ile yepyeni bir trend oluştu. Bu yeni trend ile ofise gelen çiçeklerin ne amaçla geldiğini merak eden  kesim, mesajlı çiçekler sayesinde belki de iş arkadaşlarının doğum gününü hatırlayacak. :)

mesaj2

Çiçeklerin anlamlarını araştırıp aranjman seçmek yerine gönderim amacına göre hazırlanmış çiçekler hem vakit kazandırıyor hem de duyguları en iyi şekilde ifade ediyor.

 mesaj3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir