Trend

En Çok Tercih Edilen Köpek Aksesuarları

Can dostunuz olan köpeğinizi rahatça gezdirmek ve aynı zamanda şık görünmesini sağlamak için köpek aksesuarları bulunmaktadır. Özel olarak üretilen ve oldukça tatlı görünen köpek aksesuarlarını keşfederek can dostunuza harika bir hediye alabilirsiniz.

Bir köpek sahiplendiğinizde yaşam alanınız artık ona göre şekillenmeye başlar. Yatağı, oyuncakları, kıyafetleri derken birçok parça edinmeniz gerekir. Bu temel aksesuarlar dışında köpek tasması, köpek bandanası, köpek künyesi ve köpek oyuncakları gibi farklı ürünler de bulunmaktadır. Hem şık hem de kullanışlı olan bu aksesuarları alırken ürünlerin köpeğinizin sağlığına herhangi bir zarar getirmemesine dikkat etmeniz gerekir. Beden ölçüleri, kumaş kalitesi, işçiliği gibi detaylara dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

Köpek aksesuarları kategorisinde ürünler üreten Lusi Doog, tamamen el işçiliği ile üretilen ürünleri ile can dostunuz için hem şık hem de kullanışlı modeller sunmaktadır. Şimdi gelin bu aksesuarlara daha yakından bakalım.

1-) Papyon Tasmalar

Köpek aksesuarları - papyon tasma
Şık papyon tasmalarla özgün bir görünüm elde edebilirsiniz.

Köpeklerin çekme kuvvetine dayanacak şekilde tasarlanan Lusi Doog papyon tasma, tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Farklı renk ve tasarımlarda sunulan papyon tasmalar sayesinde can dostunuzun şıklığını ön plana çıkarabilir ve gezdirirken tasma ipini rahatça kontrol edebilirsiniz. Modellerde standart olarak sunulan hızlı açılan toka kısmı, paslanmaz çelik halka ve ayarlanabilir boyun aparatı oldukça rahat etmenizi sağlar. Küçük, büyük ve orta büyüklükteki tüm köpekler için uygun olan modellerin beden çeşitleri bulunmaktadır.

Beğenebileceğiniz ürün önerilerimiz:

2-) Tasma

Köpek aksesuarları - tasma
Şık ve kullanışlı tasmalarla can dostunuzu rahatça gezdirebilirsiniz.

Köpeğinizi gezdirirken sağlam ve boynunu rahatsız etmeyecek bir tasma bulmak bazen oldukça zordur. Özel olarak el işçiliği ile üretilen Lusi Doog tasma modelleri, şık görüntüsünün yanı sıra boyun kısmını asla rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli kumaştan üretilen tasmalar; hızlı açılan toka, paslanmaz çelik D halka ve ayarlanabilir boyun aparatıyla sunulmaktadır. Farklı renk ve tasarımlarda sunulan tasmaların farklı boyutlardaki köpekler için özel boyutları da bulunmaktadır. Tasma seçimi yaparken köpeğinizin boyun çevresini ölçtükten sonra ölçüye 3-5 cm daha ekleyerek seçim yapabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz ürün önerilerimiz:

3-) Gezdirme Kayışı ve Tasması

Köpek aksesuarları - gezdirme kayışı
Köpeğinizi rahatça gezdirmek için kayış veya halat seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Gezdirme kayışı modelleri kayış ve halat olmak üzere iki versiyonda sunulmaktadır. Kayış modelleri,  tasmalarda olduğu gibi %100 el işçiliği ile üretilir ve üzerinde özgün baskılar bulunur. Bu sayede papyon, atık torbası veya diğer malzemelerle bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Üzerinde yer alan atık torba çantası ve anahtar takma bölgeleri oldukça kullanışlıdır. Kayış dışında halat olarak tasarlanan modeller, pamuk halat ipinden elle örülmüştür. Köpeğin çekme kuvvetine dayanıklıdır ve oldukça sağlamdır. Ayrıca tutma yerleri ve aparat takma bölgeleri özel olarak tasarlanmıştır.

Beğenebileceğiniz kayış ve halat modelleri:

4-) Atık Torba Çantası ve Bandana

 Atık torba çantası
Gezdirme sırasındaki ihtiyaçlarınız için özel tasarım ürünleri tercih edebilirsiniz.

Köpeğinizi gezdirirken atık torbasını elinizde taşımak çirkin bir görüntü oluşturur. Özel olarak tasarlanan köpek atık torba çantası, diğer aksesuarlarla şık bir uyum içerisinde kullanılan bir üründür. Standart bir köpek kaka poşeti rulosunu rahatlıkla çantanızda taşıyabilirsiniz. Çantayı isterseniz kayış veya halat üzerine isterseniz de kancası sayesinde kemerinize tutturarak kullanabilirsiniz. Köpek bandanası ise oldukça dekoratif ve şık bir aksesuardır. Sevimli dostunuz için şık bir görüntü sağlar. %100 pamuktan üretildiği için can dostunuzu asla rahatsız etmez.

Beğenebileceğiniz ürün önerilerimiz:

5-) Oyuncak

Dog toys
Can dostunuzun güzel güzel vakit geçirmesi için oyuncaklar oldukça önemlidir.

Köpeğinizin oynaması için özel olarak su geçirmez %100 dokuma kumaştan üretilen pelüş köpek oyuncağı, iç malzeme olarak %100 organik boncuk elyaf içeriğine sahiptir. Kemik şeklindeki görüntüsü ile dikkat çekicidir ve köpeğinizin stres atmasına yardımcı olur. Ek olarak tüm köpek ırkları ve boyutları için uygundur.

Lusi Doog köpek aksesuarları başta olmak üzere tüm pet shop ihtiyaçlarınızı Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Okumayı seveceğiniz diğer bazı yazılarımız:

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir