Modası Geçmeyen Retro Bir Hediyelik: Kumbara


4
4 points

Tartışmasız para biriktirmek yapılması en zor şeylerinden biridir. Değişik kumbara modelleri para biriktirmeyi eğlenceli hale getirmenin en güzel yolu. İçerisine attığınız paraları kumbarayı kırmadan alamayacağınız kumbara çeşitleri kesinlikle en işe yarayanlarından biri. Aklınızda bulunsun sevdiklerinize hem kullanışlı hem de güzel bir hediye vermek istiyorsanız hiç düşünmeyin ve bir kumbara seçin. 

Çoğunuz bir çok defa para biriktirmeyi denemişsinizdir. Özellikle küçük yaşta elinize sürekli bozuk para geçer ve sizde bunları bir kutuya atıp biriktirmekten zevk alırsınız. Ailenizin verdiği destekle para biriktirmek bir oyun haline gelir. Bazıları için kısa sürer bu serüven çünkü dayanamaz…

Bazıları, bir iki gün dayanıp paralarını hemen geriye alır. Bazıları, az para birikmiş olduğunu görüp vazgeçer. Bazıları ise, tabii ki büyük bir sabırla aylarca hatta yıllarca bir kumbarada para biriktirirler.

Bizde vazgeçenlerin tekrar bir umut ve sabırla para biriktirmeyi denemesi adına ve zaten hali hazırda para biriktiriyor olanlara güzel bir hediye olması amacıyla modası asla ama asla geçmeyen ve geçmeyecek olan kumbara çeşitlerini derledik.

Para biriktirme işini kesinlikle eğlenceli hale getirecek ve hatta kırmaya kıyamayacağınız kadar özel ve güzel kumbara çeşitleri sayesinde artık herkes para biriktirecek. Bir tek kumbara olarak düşünmeyin bu kumbaralar adeta kusursuz birer dekorasyon ürünü olma özelliği taşıyor.

Gelin hep birlikte birbirinden güzel 30 kumbara örneğini inceleyelim.

1. Nostaljik Metal Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara

Araba Kumbara
Araba Kumbara

Tamamen eskitme yöntemi ile metalden üretilen bu kumbaranın en güzel özelliği tartışmasız üzerine dilediğiniz fotoğrafı koyabileceğiniz bir çerçevesi olması. Sevdiklerinize güzel bir hediye etmek isterseniz çerçeveli vosvos kumbarayı onlar için buradan sipariş edebilirsiniz.

2. Yolculuk İçin Kumbara

Kumbara
Kumbara, Görsel: Pinterest

Para biriktirmek için bir çok nedeniniz olabilir. Bunlardan biri planlanan güzel bir yolculuk ise sizler için güzel bir öneri olacaktır. Paramız olunca yolculuğa çıkacağız kuralını koyduysanız kendinize bir yerden başlamak gerekir. Kumbara edinin ve bekleyin. Unutmayın! Para biriktirmenin en verimli yollarından biri kendinize bir hedef koymaktır.

3. Jackpot Kumbara-Lucky Slot Kumbara Altın Renk

Eğlenceli Kumbara
Eğlenceli Kumbara

Üzerinde bulunan kolu çektiyorsunuz ve 3 adet meyve, bar veya 7 sembolünü yan yana getirmeye çalışıyorsunuz. Başardığınız anda içindeki parayı size veren bu kumbarayla her yaş grubu para biriktirmeye başlayacak. Bu eğlenceli kumbarayı hemen buradan sipariş edebilirsiniz.

4. Elektronik Otomatik Para Çeken Pembe Kasa Kumbara

Kasa Kumbara
Kasa Kumbara

Kasa biçiminde tasarlanmış olması, eğlenceli ve kullanışlı oluşu bu kumbarayı diğerlerinden ayırmaya yetiyor. Şifresi sayesinde paralarınızın güvenliğini de sağlıyor. Ama tartışmasız en güzel ve eğlenceli özelliği kağıt paraları otomatik olarak içine çekiyor, ışıklı ve sesli uyarı veriyor olmasıdır. Bu muhteşem kasa kumbaraya buradan ulaşabilirsiniz.

5. Para Yiyen Köpek Kumbara

Köpek Kumbara
Köpek Kumbara

Çocukların bayılacağı adeta oyun oynayarak para biriktirebileceği bir kumbara. Bozuk parayı köpeğin mama kabına yerleştirmek yeterli olacak. Bir tek çocuklar değil yetişkinler bile bu kumbarayla eğlenecek ve para biriktirecek bu eğlenceli para yiyen kumbarayı buradan sipariş ederek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

6. Telefon Kulübesi Şeklinde Sevgili Figürlü Kumbara

Sevgili Figürlü Kumbara
Sevgili Figürlü Kumbara

Sevgilinizle ya da eşinizle birlikte para biriktirmeye teşvik edecek eşsiz bir ürün. Kumbara olmanın yanını sıra evinize renk katarak dekoratif bir obje olma özelliği taşıyor. Dilerseniz ürünü buradan güzel bir not eşliğinde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

7. Evlilik İçin Kumbara

Evlilik İçin Kumbara
Evlilik İçin Kumbara, Görsel: Pinterest

Para biriktirmek için bir hedefe ihtiyacınız var demiştik. Evlilikte yolculuk gibi ulaşmayı istediğiniz hedeflerinizden ise ve bu hedefe giden yolda paraya ihtiyacınız varsa bu yöntemle para biriktirmek iyi bir fikir gibi gözüküyor.

8. Bozuk Para Yiyen Kedi Kumbara

8. Bozuk Para Yiyen Kedi Kumbara
Bozuk Para Yiyen Kedi Kumbara

Kedi severlerin hayran olacağı bir kumbara. Çocuk, genç, yaşlı demeden herkes bu kumbarayla para biriktirmeyi bir oyun haline getirecek. Yapmanız gereken şey balık kılçığı bulunan bölgeye bozuk parayı yerleştirmek. Kedi kafasını çıkarıp patisiyle kutunun içerisine çekecek parayı. Bu eğlenceli ve güzel kumbarayı kendinizi şımartmak adına kendinize alabilir yada dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bozuk para yiyen kedili kumbaraya buradan ulaşabilirsiniz.

9. Nostaljik Görünümlü Gramofon Şeklinde Masa Saati ve Kumbara

Gramofon Şeklinde Masa Saati ve Kumbara
Gramofon Şeklinde Masa Saati ve Kumbara

Retro bir ürün olan gramofon saat ve kumbara sevdiklerinize hem dekoratif amaçlı hemde para biriktirmeye teşvik amaçlı muhteşem bir hediye olacaktır. Üzerindeki saat bu objeyi daha da kulanışlı hale getirmiştir. Bu ürünü buradan sipariş edebilirsiniz.

10. Süper Kahraman “Batman” Kumbara

Süper Kahraman "Batman" Kumbara
Süper Kahraman “Batman” Kumbara, Görsel: Pinterest

“Batman” severlerin sırf ona olan sevgileri uğruna bile içine para atacağı cinsten bir kumbara örneği. Çocuklara para biriktirmeyi sevdireceksiniz.

11. Ahşap Posta Kutusu Şeklinde Kumbara

Ahşap Posta Kutusu Şeklinde Kumbara
Ahşap Posta Kutusu Şeklinde Kumbara

Doğal ahşaptan imal edilen bu kumbara sevdiklerinizi para biriktirmeye teşvik etmekle kalmayacak sizden gelen bu hediyeyi evlerinin bir köşesine koyabilecekler. Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyor ve onları para biriktirmeye teşvik etmek istiyorsanız bu kumbarayı buradan onlar için sipariş edebilirsiniz.

12. Nostaljik London Posta Kutusu Dokunmatik Lambalı Kumbara

Nostaljik London Posta Kutusu Dokunmatik Lambalı Kumbara
Nostaljik London Posta Kutusu Dokunmatik Lambalı Kumbara

Çalışma masalarının hem kullanışlı lambası hemde kumbarası olan bu muhteşem nostaljik Londan posta kutusunu sevdiklerinize hediye ettiğiniz takdirde kesinlikle sizden güzel bir hatıra olma özelliği taşıyacak. Bu muhteşem ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

13. Pembe Radyo Tasarımlı Metal Kilitli Kasa Kumbara

Radyo Tasarımlı Metal Kilitli Kasa Kumbara
Radyo Tasarımlı Metal Kilitli Kasa Kumbara

Tamamı metal malzemeden üretilmiş olan bu harika kasa kumbaranın 2 adet anahtarı mevcuttur. Dilerseniz anahtarsız olarak şifreli de kullanabilirsiniz. Ki bu daha pratik olacaktır. Radyo tasarım kasanın içerisinde sürgülü bir göz de bulunmaktadır. Çok amaçlı olan bu muhteşem pembe tasarım kumbarayı hemen buradan sipariş verebilirsiniz.

14. Disney Mickey Mouse Seramik Kumbara

Disney Mickey Mouse Seramik Kumbara
Disney Mickey Mouse Seramik Kumbara

Disney karakterlerine olan sevginin yaşı kesinlikle yoktur. 7’den 70’e herkesin hayranlık duyduğu bu sevimli karakterlerin birde kumbara olduğunu düşünün. Herkesin bayılarak kullanacağına eminiz. Tükenmeden hemen bu kumbarayı buradan sipariş edebilirsiniz.

15. Biblo Fil Kumbara

Biblo Fil Kumbara
Biblo Fil Kumbara

Dekoratif biblo olma özelliği taşıyan bu fil kumbara evinize ayrı bir hava katacak. Para biriktirdiğinizi diğerlerinin anlamamasını istiyorsanız bunun içinde güzel bir tercih olabilir. Bu kumbaraya buradan ulaşabilirsiniz.

16. Kitap Görünümlü Mini Gizli Kasa Kumbara

Kitap Görünümlü Mini Gizli Kasa Kumbara
Kitap Görünümlü Mini Gizli Kasa Kumbara

Bu kumbara sayesinde kitaplarınızın arasına yerleştirip, kumbaranızda kolayca birikiminizi sağlayabileceksiniz. Kimsenin kumbaranızı orada sakladığınızı anlamayacağından ziyade bulsalar bile kilitli sistemiyle kolayca açılmayacaktır. Kendinize veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu kitap kumbarayı buradan sipariş edebilirsiniz.

17. “Acil Durumda Camı Kırınız” Tasarımlı Kumbara

“Acil Durumda Camı Kırınız” Tasarımlı Kumbara
“Acil Durumda Camı Kırınız” Tasarımlı Kumbara, Görsel: Pinterest

Oldukça yaratıcı ve eğlenceli temasıyla herkesin sahip olmak isteyeceği bir kumbara örneği. Acil durumda camı kırınız!

18. Keman Tasarımlı Kumbara

Keman Tasarımlı Kumbara
Keman Tasarımlı Kumbara, Görsel: Pinterest

Kumbara kumbara olalı böyle kusursuz tasarım görmedi. Kesinlikle kumbara olarak kullanmaya kıyılamayacak cinsten bir örnek. Alıp evin baş köşesine yerleştirilmeli.

19. Ananas Kumbara 

Ananas Kumbara
Ananas Kumbara , Görsel: pinterest

Kumbaradan ziyade adeta evinize güzel bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir obje. Ananas kumbara gerek renkleriyle gerek kusursuz tasarımı ile muhteşem gözüküyor.

20. Köpek Tasarımlı Kumbara

Köpek Tasarımlı Kumbara
Köpek Tasarımlı Kumbara, Görsel: Pinterest

Küçük çocukların elinden düşürmek istemeyeceği bir kumbara çeşidi. Para biriktirmeyi öğretmek için mantıklı bir tercih olacaktır.

21. Para Yiyen Kumbara

Para Yiyen Kumbara
Para Yiyen Kumbara, Görsel: Pinterest

İnsanlar yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Adeta kumbarayı bir oyun haline getirmişler. Ama tartışmasız para biriktirmenin oyun hali bu işi biraz daha eğlenceli kılacaktır.

22. Ev Tasarım Kumbara

Ev Tasarım Kumbara
Ev Tasarım Kumbara, Görsel: Pinterest

Adeta evinize güzel bir obje olma özelliği taşıyan bu kumbaraya herkes hayran kalacak.

23. Mor Ördek Kumbara

Mor Ördek Kumbara
Mor Ördek Kumbara, Görsel: Pinterest

İçerisine para atmaya kıyabilen olur mu bilinmez ama evinizin bir köşesine yerleştirilecek muhteşem bir aksesuar olacağı kesin.

24. Dünya Tasarım Kumbara

Dünya Tasarım Kumbara
Dünya Tasarım Kumbara, Görsel: Pinterest

Para biriktirmekten ziyade içerisine küçük küçük notlar atıp sevdiğinize hediye etmelik bir kumbara örneği. Tabii para biriktirmek için oldukça şık ve güzel bir boyuta sahip.

25. Kep Tasarımlı Kumbara

Kep Tasarımlı Kumbara
Kep Tasarımlı Kumbara, Görsel: Pinterest

Mezun olan tanıdıklarınıza hediye etmek için oldukça manidar bir hediye. Kumbara olması ayrı kep tasarımlı olması ayrı anlam taşıyor.

26. Sarı Ayıcık Kumbara Kalemlik

Sarı Ayıcık Kumbara Kalemlik
Sarı Ayıcık Kumbara Kalemlik

Çocukları para biriktirmeye yönlendirecek güzel bir kumbara önerisi.
Dekoratif sevimli görünüşüyle çalışma masalarına renk katacak bu ikili ayrıca çok kullanışlı. Ayıcığın içerisine para atarak birikim sağlayacak yanındaki kalemlik kısmınıda düzenleyici olarak kullanabileceksiniz. Bu kumbara ve kalemlik ikilisine buradan ulaşabilirsiniz.

27. Dönen Dünya Kumbara

Dönen Dünya Kumbara
Dönen Dünya Kumbara

Dünya şeklinde dikkat çekici bir görünüme sahip olan Dönen Küre Dünya Masa Kumbarası, hem çalışma masanıza renk katacak, hem de sizi para biriktirmeye teşvik edecek. Bununlada kalmayan bu obje harita bilgilerinizi taze tutmanızı sağlayacak. Sevdiklerinize bu özel kumbarayı hediye etmek isterseniz buradan sipariş edebilirsiniz.

28. Ahşap Fıçı Şeklinde Kumbara

Ahşap Fıçı Şeklinde Kumbara
Ahşap Fıçı Şeklinde Kumbara

Dekoratif bir obje olma özelliği taşıyan bu kumbara evinize otantik bir hava katacaktır. Biriktirdiğiniz paraları ahşap fıçıya benzeyen şekli sayesinde koruyabilecek adeta kamufle edebileceksiniz. Bu özel dekoratif kumbarayı buradan sipariş edebilirsiniz.

29. Hediye Kutusundan Kumbara

 Hediye Kutusundan Kumbara
Hediye Kutusundan Kumbara, Görsel: Pinterest

Kumbaraları her zaman satın almak zorunda değilsiniz. Kendi imkan ve şartlarınızla birbirinden güzel kumbaralar yapabilirsiniz. Bu tasarım kumbaradan ziyade dekoratif bir obje olma özelliği de taşıyor.

30. Retro Kumbara

Retro Kumbara
Retro Kumbara, Görsel: Pinterest

Retro severlerin hayran olacağı bir kumbara. Üşenmezseniz bu tasarımı kendiniz evinizde yapabilirsiniz. Yaratıcılığı size kalmış.

İlginizi çekebilecek yazılar:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir