Hediye Önerileri

Modası Geçmeyen Retro Bir Hediyelik: Kumbara Modelleri

Para biriktirmek tartışmasız, yapılması en zor şeylerinden biridir. Değişik kumbara modelleri ise para biriktirmeyi eğlenceli hale getirmenin en güzel yoludur. İçerisine attığınız paraları kumbarayı kırmadan alamayacağınız kumbara çeşitleri kesinlikle en işe yarayanlarından biri. Aklınızda bulunsun! Sevdiklerinize hem kullanışlı hem de güzel bir hediye vermek istiyorsanız hiç düşünmeyin ve kumbara modelleri arasından birini seçebilirsiniz!

Çoğunuz birçok defa para biriktirmeyi denemişsinizdir. Özellikle küçük yaşta elinize sürekli bozuk para geçer ve siz de bunları bir kutuya atıp biriktirmekten zevk alırsınız. Ailenizin verdiği destekle para biriktirmek bir oyun haline gelir. Bazıları için kısa sürer bu serüven çünkü dayanamaz, bir iki gün içerisinde paralarını hemen geriye alır. Bazıları, az para birikmiş olduğunu görüp vazgeçer. Bazıları ise, tabii ki büyük bir sabırla aylarca hatta yıllarca bir kumbarada para biriktirmeyi başarır.

Biz de vazgeçenlerin tekrar bir umut ve sabırla para biriktirmeyi denemesi adına ve zaten para biriktiriyor olanlara güzel bir hediye olması amacıyla modası asla ama asla geçmeyen ve geçmeyecek olan kumbara çeşitlerini bir araya getirdik. Para biriktirme işini kesinlikle eğlenceli hale getirecek ve hatta kırmaya kıyamayacağınız kadar özel ve güzel kumbara çeşitleri sayesinde artık herkes para biriktirecek! Bir tek kumbara olarak düşünmeyin; bu kumbaralar aynı zamanda kusursuz birer dekorasyon ürünü olma özelliği taşıyor. Gelin, hep birlikte ÇiçekSepeti‘nde satılan birbirinden güzel çeşitli kumbara modellerini inceleyelim!

Herkese Uygun Kumbara Modelleri

1. Nostaljik Metal Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara

Nostaljik Metal Desenli Vosvos Minibüs Resim Çerçevesi ve Kumbara

Tamamen eskitme yöntemi ile metalden üretilen Nostaljik Metal Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara‘nın en güzel özelliği tartışmasız üzerine dilediğiniz fotoğrafı koyabileceğiniz bir çerçevesi olması. Sevdiklerinize güzel bir hediye etmek isterseniz çerçeveli vosvos kumbarayı onlar için tercih edebilirsiniz. hem kumbara hem de fotoğraf çerçevesi olarak bu ürün mükemmel bir hediye olacaktır!

2. Travel Tasarımlı Ahşap Kumbara

Travel Tasarımlı Ahşap Kumbara

Para biriktirmek için birçok nedeniniz olabilir. Bunlardan biri planlanan güzel bir yolculuk ise sizler için güzel bir önerimiz var! Paramız olunca yolculuğa çıkacağız kuralını koyduysanız eğer kendinize, bir yerden başlamak gerekir. Travel Tasarımlı Ahşap Kumbara, seyahat için para biriktirmenin keyifli bir yoludur. Unutmayın! Para biriktirmenin en verimli yollarından biri kendinize bir hedef koymaktır.

3. Slot Makinesi Kumbara

Slot Makinesi Kumbara

Paranızı keyifle biriktirmek ister misiniz? Dekoratif görüntüsü ve orijinal tasarımı ile Slot Makinesi Kumbara sayesinde her yaş grubundan insan keyifle para biriktirmeye başlayacak!

4. Elektronik Otomatik Para Çeken Pembe Kasa Kumbara

Elektronik Otomatik Para Çeken Pembe Kasa Atm Kumbara

Kasa biçiminde tasarlanmış olması, eğlenceli ve kullanışlı oluşu Elektronik Otomatik Para Çeken Pembe Kasa Kumbara‘yı diğerlerinden ayırmaya yetiyor. Şifresi sayesinde paralarınızın güvenliğini de sağlıyor. Ama tartışmasız en güzel ve eğlenceli özelliği kağıt paraları otomatik olarak içine çekiyor, ışıklı ve sesli uyarı veriyor olmasıdır. Bu muhteşem kasa kumbaraya siz de hemen sevdiklerinize hediye edebilirsiniz!

5. Para Yiyen Köpek Kumbara

Para Yiyen Köpek Kumbara |   Kumbara |  Köpek Kumbara | Choken Bako

Çocukların bayılacağı ve adeta oyun oynayarak para biriktirebileceği bir kumbara: Para Yiyen Köpek Kumbara! Bozuk parayı köpeğin mama kabına yerleştirmek yeterli olacak. Bir tek çocuklar değil yetişkinler bile bu kumbarayla eğlenecek ve para biriktirecek bu eğlenceli para yiyen kumbarayı hemen sipariş ederek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

6. Telefon Kulübesi Şeklinde Kumbara

Seramik Küçük Boy London Telefon Kulübesi Kumbara

Telefon Kulübesi Şeklinde Kumbara, sevgilinizle ya da eşinizle birlikte para biriktirmeye teşvik edecek eşsiz bir ürün. Kumbara olmanın yanını sıra evinize renk katarak dekoratif bir obje olma özelliği taşıyor. Dilerseniz ürünü hemen satın alarak ve güzel bir not eşliğinde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

7. Bozuk Para Yiyen Kedi Kumbara

Hırsız Kedi Kumbara

Bozuk Para Yiyen Kedi Kumbara, Kedi severlerin hayran olacağı bir kumbara. Çocuk, genç, yaşlı demeden herkes bu kumbarayla para biriktirmeyi bir oyun haline getirecek. Yapmanız gereken şey balık kılçığı bulunan bölgeye bozuk parayı yerleştirmek. Kedi kafasını çıkarıp patisiyle kutunun içerisine çekecek parayı. Bu eğlenceli ve güzel kumbarayı kendinizi şımartmak adına kendinize alabilir yada dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bozuk para yiyen kedili kumbarayı hemen ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz!

8. Gramafon Modeli Kumbara Özellikli Dede Nine Biblosu

Gramafon Modeli Kumbara Özellikli Dede Nine Biblosu

Retro bir ürün olan Gramafon Modeli Kumbara Özellikli Dede Nine Biblosu sevdiklerinize hem dekoratif amaçlı hem de para biriktirmeye teşvik amaçlı muhteşem bir hediye olacaktır. Üzerinde bulunan dede-nine bibloları da bu objeyi daha da sevimli bir hale getirmiştir.

9. Dokunmatik Posta Kutusu Kumbara Ve Lamba

Dokunmatik Posta Kutusu Kumbara Ve Lamba

Çalışma masalarının hem kullanışlı lambası he mde kumbarası olan bu muhteşem nostaljik Dokunmatik Posta Kutusu Kumbara Ve Lamba sevdiklerinizi para biriktirmeye teşvik edecek! Ayrıca onları sadece teşvik etmekler kalmayacak, sizden gelen bu hediyeyi evlerinin bir köşesine koyabilecekler. Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyor ve onları para biriktirmeye teşvik etmek istiyorsanız bu kumbarayı hemen sipariş edebilirsiniz.

10. Pembe Radyo Tasarımlı Kumbara

Kumbara Radyo

Tamamı polyester malzemeden üretilmiş olan Pembe Radyo Tasarımlı Kumbara, sevdiklerinizi çok mutlu edecek bir tasarıma sahiptir. Radyo tasarımı ile nostaljik olan ve pembe rengi ile sevimli olan bu kumbara sevdiklerinizin para biriktirmesine yardımcı olacak ve görsel olarak da evlerinde şıklık yaratacak!

11. Disney Mickey Mouse Temalı Renkli Kumbara

Mickey Mouse Temalı Renkli Kumbara

Disney karakterlerine olan sevginin yaşı kesinlikle yoktur! 7’den 70’e herkesin hayranlık duyduğu bu sevimli karakterlerin bir de kumbara olduğunu düşünün… Disney Mickey Mouse Temalı Renkli Kumbara‘yı herkesin bayılarak kullanacağına eminiz.

12. Renkli Çizgi Film Karakteri Baykuş Kumbara

Renkli Çizgi Film Karakteri Baykuş Kumbara AVM942

Dekoratif biblo olma özelliği taşıyan bu Renkli Çizgi Film Karakteri Baykuş Kumbara, evinize ayrı bir hava katacak. Para biriktirdiğinizi diğerlerinin anlamamasını istiyorsanız bunun içinde güzel bir tercih olabilir. Bu kumbaraya ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz!

13. Kitap Görünümlü Mini Gizli Kasa Kumbara

Ahşap Kitap Görünümlü Kumbara Mavi Renk

Bu kumbara sayesinde, kumbaranızı kitaplarınızın arasına yerleştirip, kumbaranızda kolayca birikiminizi sağlayabileceksiniz. Kimsenin kumbaranızı orada sakladığınızı anlamayacağı Kitap Görünümlü Mini Gizli Kasa Kumbara, kendinize veya sevdikleriniz için hem dekoratif hem şık bir üründür.

14. Ananas Kumbara

Ananas Model Kumbara

Kumbaradan ziyade adeta evinize güzel bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir objedir Ananas Kumbara. Ananas kumbara, gerek renkleri ile gerek kusursuz tasarımı ile sizi para biriktirmeye teşvik edecek ve aynı zamanda evinize şıklık katacak!

15. Para Yiyen Yüz Kumbara

FaceBank  Para Yiyen Kumbara |  Yüz Kumbara  | Para Yiyen Kumbara | Kumbara

İnsanlar yaratıcılıkta sınır tanımıyor! Adeta kumbaranın bir oyun haline getirildiği Para Yiyen Yüz Kumbara, para biriktirmeyi keyifli bir hale getiriyor. Paranızı uzattığınız anda paranızı yiyip bitiren bu kumbara ile siz de sevdiklerinize sürpriz yapabilir ya da kendiniz için bu eğlenceli kumbarayı tercih edebilirsiniz!

16. Kişiye Özel Ev Tasarımlı Ahşap Kumbara Hediyelik

Kişiye Özel Ev Tasarımlı Ahşap Kumbara Hediyelik

Kişiye Özel Ev Tasarımlı Ahşap Kumbara Hediyelik, hem kumbara hem de şık bir obje olarak kumbara modelleri arasında yerini alıyor. Kişiye özel olarak hazırlandığı için üzerinize dilediğiniz ismi yazdırabilir, kumbaranızı özelleştirebilirsiniz!

17. Sevimli Ahşap Ördek Kumbara Vak Vak Kumbara

Sevimli Ahşap Ördek Kumbara Vak Vak Kumbara

İçerisine para atmaya kıyabilen olur mu bilinmez ama Sevimli Ahşap Ördek Kumbara Vak Vak Kumbara‘nın evinizin bir köşesine yerleştirilecek muhteşem bir aksesuar olacağı kesin! Küçük çocuklara para biriktirmeyi öğretmek için özel olarak tasarlanan bu ürünü tercih edebilirsiniz.

18. Dünya Tasarım Kumbara

Dünya Küre Saat Ve Kumbara

Hem şık bir saatiniz hem de kumbaranız olsun ister misiniz? Para biriktirmenizi keyifli hale getirecek olan Dünya Tasarım Kumbara aradığınız o ürün! Para biriktirmek için oldukça şık ve güzel bir boyuta sahip olan ve şıklığı ile de evinizi süsleyecek olan bu kumbaraya bir şans verebilirsiniz.

19. Balonda Oturan Ayıcık Figürlü Kumbara

Balonda Oturan Ayıcık Figürlü Kumbara

Çocukları para biriktirmeye yönlendirecek güzel bir kumbara önerisi: Balonda Oturan Ayıcık Figürlü Kumbara! Dekoratif sevimli görünüşüyle çalışma masalarına renk katacak bu ikili ayrıca çok kullanışlı diyebiliriz.

20. Dönen Dünya Kumbara

Dönen Dünya Kumbara

Dünya şeklinde dikkat çekici bir görünüme sahip olan Dönen Küre Dünya Masa Kumbarası, hem çalışma masanıza renk katacak hem de sizi para biriktirmeye teşvik edecek. Bununla da kalmayan bu obje harita bilgilerinizi taze tutmanızı sağlayacak. Sevdiklerinize bu özel kumbarayı hediye etmek isterseniz ÇiçekSepeti’nden kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz!

21. Ahşap Fıçı Şeklinde Kumbara

Dekoratif Fıçı Kumbara

Dekoratif bir obje olma özelliği taşıyan Ahşap Fıçı Şeklinde Kumbara evinize otantik bir hava katacaktır. Biriktirdiğiniz paraları ahşap fıçıya benzeyen şekli sayesinde koruyabilecek adeta kamufle edebileceksiniz. Bu özel dekoratif kumbarayı hemen sipariş edebilirsiniz.

22. Nostaljik Televizyon Kumbara

Nostaljik Televizyon Kumbara

Nostaljik Televizyon Kumbara, nostaljik ürünleri seven sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Adeta retro severler için üretilmiş olan bu kumbara ile keyifle para biriktirebilir aynı zamanda dekoratif objenin keyfini çıkarabilirsiniz!

Sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek, onların yüzünü gülümsetecek ürünlerin hepsine ÇiçekSepeti‘nden kolayca ulaşabilirsiniz. Kişiye özel hediyelerden nostaljik ürünlere, birbirinden güzel çiçek çeşitlerinden lezzet dolu BonnyFood çeşitlerine kadar her şeyi ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Hızlıca sipariş verebileceğiniz, istediğiniz gün teslimat seçeneği ile teslimat tercihinizi değiştirebileceğiniz ÇiçekSepeti’nde alışveriş keyfini doyasıya yaşayın! Unutmayın; sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilmeniz için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir