Hediye Önerileri

NEDEN YAPAY ÇİÇEK ALMALIYIM?

Çiçekler gerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde severek yer verdiğimiz dekor eşyalarındandır. Güzel kokularının yanı sıra zarif görünümleri nedeniyle en çok tercih edilen süs eşyalarının arasında gelirler.

rengarenk-erenguller-yapay-cicek-aranjmani-at2671-1-2
Rengarenk Erengüller Yapay Çiçek Aranjmanı

 

Canlı oluşları nedeniyle bulundukları ortam enerji verirler. Hal böyle olunca, sevdiklerinin gördükçe mutlu olmasını ve kendilerini hatırlamasını isteyenler çiçek hediye etmeyi severler.
Fakat her canlının olduğu gibi çiçeğin de bir ömrü vardır ve en dayanıklı çiçek bile dalından koparıldığı anda 1 aydan daha uzun süre yaşayamaz.

 

Mercan Güller Yapay Çiçek Aranjmanı
Mercan Güller Yapay Çiçek Aranjmanı
Cipsofilya Yapay Çiçek Aranjmanı
Cipsofilya Yapay Çiçek Aranjmanı

Buna alternatif olarak üretilmiş yapay çiçek çeşitleri en az canlıları kadar dekoratif ve gerçekçi görüntüleri ile dikkat çekerler. Çeşitli renk ve modellerde olması, mevsimsel olarak çeşitlilik göstermemesi gibi özelliklerinden dolayı dilediğiniz her an masanızda ilk günkü hali ile kalacağından tercih sebebidir. 

 

Gala ve Erengül Yapay Çiçek Aranjmanı
Gala ve Erengül Yapay Çiçek Aranjmanı

 

Bu nedenle yapay çiçek sahiplerinin en sevdikleri çiçeği her zaman evlerinde görebilmek için mevsimsel engelleri yoktur. Hatta çoğu zaman yapay çiçekler, canlı çiçek çeşitlerinden daha dekoratif bir görünüm sundukları için evlerin en şık köşelerinde yerlerini alırlar. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir