Trend

NİŞAN VE DÜĞÜN PASTALARI

Hayatınızın aşkıyla yollarınızı birleştirmeye karar verdiğiniz o önemli anlar bir ömür boyu hatırlanır.

Nasıl ki ilk tanıştığınız günün her ayrıntısını hatırladığınız gibi bu özel ve önemli anlar da hatıralarınızda oldukça büyük bir yer edinecek.

Mutluluğa adım attığınız nişan töreniniz ve sonsuz mutluluğa ”evet” dediğiniz düğününüz için her ayrıntıyı organize etmek size düşüyor. Bu süreçteki en önemli detaylardan biri ise nişan ve düğün pastaları.

Organize edeceğiniz töreninizin konseptine uygun bir nişan veya düğün pastası sipariş vermek istiyorsanız öncelikle nasıl bir pasta seçeceğinize karar vermeniz gerekiyor.

Nişan-düğün pastası seçmenize yardımcı olacak önerilerimizi okuyarak pastanızı kolayca seçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Cupcake ve Nişan Pastası Bir Arada

Düğüne göre daha az davetlinin katılacağı nişan törenleri için en ideal nişan pastaları, cupcake standlı pastalardır. Görsel olarak da oldukça dikkat çeken bu lezzetli ikili, davetlilerinizin beğenisini kazanacak.

Çiçekli Nişan ve Düğün Pastaları

Güller, şakayıklar ve orkideler ile süslü bu pastalar göz kamaştırıyor. Gerçek görünen; fakat şeker hamuru ile özenle çalışılmış çiçekler pastanızın etrafını zarifçe kaplayacak.

Soft Renkli Nişan ve Düğün Pastaları  

Her yerin bembeyaz olacağı düğün organizasyonunuza pastanızla renk katabilirsiniz. Uçuk yeşil ve pembe ve somon tonlarının gözde olduğu pastalar ile konseptinizi tamamlayabilirsiniz.

İhtişamlı Düğün Pastaları

Gösterişi seviyor ve düğün gününüzde her şey ışıl ışıl olsun istiyorsanız pastanız da göz kamaştırmalı. Işık düzeneği ile hazırlanan büyük katlı pastalar ile davetlilerinizi masaldaymış gibi hissettirebilirsiniz.

Daha fazla Nişan Düğün Pastası için BonnyFood kategorimize göz atabilir, dilim, porsiyon ve maket pastalar için 0212 391 00 18 numaralı sipariş hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir