NOSTALJİK HEDİYELER İLE GEÇMİŞE YOLCULUK ZAMANI


-1
3 shares, -1 points

Geçmiş yıllardaki yaşam, her zaman büyük bir özlemle anlatılır. O dönemleri yaşayamayanlar ise büyüklerinin anılarıyla, nostaljik filmlerle ya da o zamanlara ait fotoğraflarla geçmişin izlerini takip etmeye çalışır. Nostaljik ürünler hemen her dönem farklı bir tarz olarak özellikle ev dekorasyonlarında yerini alır. Sevdiklerini unutulmaz bir zaman yolculuğuna çıkarmak isteyen; fakat ne hediye alacağına karar veremeyenler için Nostaljik Hediye alternatiflerini bir arada topladık.

image

Geçmişin özlemini yaşayanlar için, bu özlemi az da olsa dindirecek olan nostaljik hediye önerilerini paylaşıyoruz. Radyodan arabaya, daktilodan dikiş makinesine kadarretro hediyeler evinizin baş köşesinde yer almak için sizleri bekliyor.

image (1)

Eski filmlerinden aklımızda yer etmiş olan  Nostaljik Metal Chevrolet, özellikle koleksiyon sahibi veya retro tutkunu sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye alternatifi olabilir.

Gelişen teknoloji sayesinde tarihin tozlu sayfalarında yerini alan daktilo masanıza geri geliyor. Tabii ki bu sefer dekoratif bir hediye olarak. Nostaljik Dekoratif Daktilo, retro yaşamı seven sevdiklerinize hediye alternatifi olmakla beraber sizinde vazgeçilmez koleksiyon parçanız olabilir.

image (2)

Eskiden maçları dinlediğimiz Nostaljik Ahşap Radyo geri döndü. Günümüzde her ne kadar yerini cd çalar ve mp3 playerlara kaptırmış olsa da, nostaljik radyo hala en güzel hediye alternatiflerinden biri.

image (3)

Dijital fotoğraf makineleri hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Fakat eski fotoğraf makinelerinin yeri her zaman farklıdır. İçine film yerleştirdiğimiz, her fotoğraf karesi için kurduğumuz makineleri hala hatırlayanlarınız vardır. Nostaljik Metal Fotoğraf Makinesi, sizi o eski günlere geri götürüyor.

image (4)

Gelmiş geçmiş en çok satan modellerden biri olan ve klasiklerin arasında yer almış en sempatik araba hangisi diye sorsak çoğumuzun vereceği cevap belli. Volkswagen Kaplumbağa nam-ı değer Vosvos bu sefer dekoratif bir ürün olarak evinizi şenlendirecek. Nostaljik Üstü Açık Vosvos tamamen metal malzemeden üretilmiş.

image (5)

 Sizi geçmişe doğru bir zaman yolculuğuna çıkaracak ürünlerden bazılarını sizinle paylaştık. Tüm Nostaljik hediyelere göz atmak için Hediye kategorimize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir