Trend

OĞLAK BURCUNUN AKILLI ÇİÇEĞİ : AMARİL

Çevrenize şöyle bir bakın, mantıklı açıklamalarıyla sizi zaman zaman deliye çeviren, ne zaman buluşmak isteseniz çok yoğun olduğunu ama ilk fırsatta sizi arayacağını söyleyen, senede 2 defa terfi alabilme yeteneğine sahip, kolay kolay aşık olmayan ama oldu mu da tek kişiyle bir ömür geçirebilecek kadar sadık birilerini tanıyor musunuz? Tanıyorsanız hemen burcunu sorun, “Oğlak” cevabını duyduğunuzda da şaşırmayın. Çünkü o işkolik, yetenekli, akıllı ve kalpten çok mantığıyla hareket eden kişi kesinlikle bir oğlak burcu.

 

image (4)

Hayata çalışmak için gelmiş olan Oğlak burcu insanı, iş konusunda bitmek bilmeyen bir enerjiye sahiptir. Bu nedenle hızla kariyer edinir, genç yaşında yüksek yerlere gelmeyi başaran insanlar genelde bu burçtan çıkar. Bu denli çalışmaya adanmış bir hayatın içinde aşka yer bulmak zaman zaman zor olur, çünkü bu burcun başarılı işlere imza atarken kullanmış olduğu mantık, hemen hemen hayatının her aşamasına yansımıştır. Bu nedenle çok romantik eylemler, sürprizler, aşk dolu cümleler ona göre değildir. Sizi sevmek için söylediği gerekçeler güzelliğiniz, aşk dolu kalbiniz falan olmaz, iyi yemek yapmanız, sorunlara analitik çözümler bulmanız, problem çıkarmamanız, zeki olmanız gibi özellikleriniz onu çok daha fazla etkileyecektir. Bu nedenle bu adam ya da kadın neden bu kadar romantizmden uzak, bir çiçek almayı bile akıl edemiyor diye hayıflanmayın boşa, çiçek almak için çok geçerli ve mantıklı bir sebebi olması gerekir çünkü :)

image (5)

Şimdi böyle anlatınca aşktan çok uzak bir karakter çizdiğimizi düşünmeyin, aslında inanılmaz merhametli ve sevgi dolu bir kalbi vardır. Sevdiği zaman çok içinden sever, tüm benliğini sizin sevginizle doldurabilir. Analitik düşünebildiği için yaşadığınız problemlere akıllı çözümlerle yaklaşır, üstelik zeki ve hazırcevap olduğu için de ona karşı koyamazsınız. Oğlak burcunun çiçeği de tıpkı bir oğlak gibi zor durumlarda bile hızla yükselmeyi başarabilen uzun boylu Amaril çiçeğidir.Oğlak burcunun çiçeği amaril, hızla büyür, uzar ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Ayrıca çevresini zorlamaz, çok yoğun ilgi beklemez, kendi halindedir. Bulunduğu her yeri güzelliğiyle renklendirebildiği için de oğlak burcunun dikkatini çeker.

image (6)

Ne kadar mantıklı ve romantizmden uzak olsa da, oğlak burcunu da anlatan birçiçek var tabi ki, amaril çiçeği. Eğer oğlak burcu sevdiğinize bir amaril hediye ederseniz, ona özenle bakacak, her sene itinayla çiçek açmasını sağlayacaktır, çünkü oğlak burcu insanı üzerine aldığı her işi büyük bir ciddiyetle sahiplenir. Fakat oğlak burcu sevdikleriniz içi köşe bucak amaril çiçeği aramak ve bulmak zor olabilir, siz ona yine Çiçek Sepeti’nden amaril çiçeğine benzeyen güzel bir lilyum armağan edebilirsiniz, o aynı özeni ona da gösterecektir, çünkü bir oğlak, kendisine gösterilen sevgiye asla kayıtsız kalmaz.

Bu aralar doğum günlerini kutlayan tüm oğlakların bu özel günlerini kutluyor, kendilerine başarılar diliyoruz

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Hoslandığım hatta aşık olduğum çocuğun burcu oğlak ve benimki de boğa çok iyi bir çift olacağımız yazıyor ama o beni sevmiyor yani ben bir platonik aşığım???

    1. Ben de oglak erkegiyim
      Siz Bogasiniz oglagi adam eder siniz
      Ama oglagin ne dusun dugunu kendi bile bilemez‼️Oglagin kalbi beyni farkli calisir zor bir burc dur eger siz de biraz oynaklik olsa size asik olur nerde bi sikin ti var oglagi ceker kolay gelsin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir