Öğretmenler Günü Hediye Önerileri


Kasım ayının sonu yaklaşırken Öğretmenler Günü ne zamana denk geliyor soruları ve hediye arayışları başlıyor. 2019 yılında pazar gününe denk gelen 24 Kasım Öğretmenler Günü için öğretmenlerinize ve öğretmen olan yakınlarınıza alabileceğiniz hediye önerilerini sizler için hazırladık!

En kutsal mesleklerden olan öğretmenlik, kişilere anne, baba, abla veya abi olma misyonu da yükler. Bu sebepledir ki öğretmenlerimiz ailemizden biri gibi olurlar zamanla. Yaşımız kaç olursa olsun unutulmazlar. Öğretmenler Günü sayesinde hayatımıza dokunan öğretmenlerimize ufakta olsa bir teşekkür etme şansı yakalarız.

Öğretmenler Günü hediyesi kadın ve erkek bütün öğretmenler için mutluluk verici bir detaydır. Ülkemizde bu yıl 38.si kutlanacak olan Öğretmenler Günü, her yıl olduğu gibi bu sene de hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından heyecanla bekleniyor. Bu özel günü daha da anlamdırmanız için seçtiğimiz hediyeler işe şöyle;

Her zaman her yerde çiçekler

Çiçekler Öğretmeler Günü için her zaman en çok tercih edilen hediyelerin başında gelir. Hem kadın hem de erkek öğretmenler için tercih edilebilir. Öğretmeniniz için çiçek aranjmanları, teraryumlar ya da butik çiçekler seçebileceğiniz gibi Öğretmenler Günü temalı veya özelleştirilebilir vazolu çiçekler de tercih edebilirsiniz.

Gold Çizgili Vazoda Antoryum Bitkisi

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Öğretmenlik mesleğini yapan eşinize, annenize, babanıza, kardeşinize ya da arkadaşlarınıza da bu anlamlı günde çiçekler göndererek mutlu edebilirsiniz. Evlerinin en güzel köşesinde büyütecekleri ve baktıkça sizleri hatırlayacakları antoryumlar bu güne çok yakışan bir hediye olacaktır.

Öğretmenlere özel lezzetler

Çiçeklerden başlamışken yenilebilir çiçeklerden bahsetmemek olmaz! ÇiçekSepeti’nin hazırlamış olduğu yüzlerce yenilebilir çiçek aranjmanını Öğretmenler Günü hediyesi olarak gönderebilir, öğretmenlere özel detaylarla süslenmiş Bonnyfood’lar ile gününe lezzet katabilirsiniz.

Lezzetli çikolata kutuları

Öğretmenler Günü için özel hazırlanan çikolata kutuları bu anlamlı gün için tercih edebileceğiniz hediyelerden. Lezzetleri kadar görünümleri ile de çok sevilecek olan bu çikolatalar öğretmeniniz tarafından mutlulukla karşılanacaktır.

Görseldeki ürün için buraya tıklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Desenli Kalem ve Defter Seti

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Öğretmenleriniz ya da öğretmen sevdikleriniz için hediye arıyor, hediyenizin hem kullanışlı hem de şık olmasını istiyorsanız isme özel kalem ve defterin yer aldığı bu şık, siyah hediye setini tercih edebilirsiniz.

Öğretmen İsmine Özel Deri Defter, Metal Kalem, Kupa Seti 

Bir diğer hediye seti önerimiz ise yine kişiye özel olarak hazırlanıyor. Üzerinde onun sizin gördüğünüz en iyi öğretmen olduğunu hatırlatan, beyaz ve eflatun tonlarında bu hediye seti ile mutluluk veren sürprizler yapmanız çok kolay!

Erkek öğretmene özel hediye seti

erkek öğretmene hediye
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Okula adımını attığı anda rüzgar estiren, şıklığı ile her zaman ön planda olan öğretmenler için hazırlanan bir hediye seti var sırada. Erkek öğretmene ne hediye alınır sorusunun cevabı niteliğindeki bu setin içerisinde özel kutusuyla kemer, cüzdan ve kartlık yer alıyor.

Kadın Öğretmene Özel Şal, Cüzdan, Saat ve Bileklik Özel Hediye Seti

öğretmenler günü hediyesi
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Şıklık yalnızca erkek öğretmenlere özgü değil elbette. Tarzını konuşturan kadın öğretmenlere hediye bakarken ihtiyacınız olan her şeyi içinde barındıran bu seti değerlendirebilirsiniz. İçerisinde geç gelen kışa hazırlık bir şal, şık bir saat, modern bir bileklik ve cüzdan bulunan bu özel kutulu hediye seti ile öğretmenlerinize en derin teşekkürlerinizi sunabilirsiniz.

Öğretmen Kelime Anlamı Fincan ve Kalemlik İkili Hediye Seti

öğretmene hediye
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Öğretmen… Sözlük anlamı ile Mesleği bilgi öğretmek olan kimse, hoca, muallim, muallime. Bizde hissettirdiği ise Her sorunda yardıma koşan hem ana hem baba olan.

Kelimeler, cümleler yetmez öğretmenlerimize onlan minnetimizi anlatmaya… Bu anlamlı güne yakışan bir hediye var sırada. Üzerinde öğretmen tanımının yer aldığı ve kişiye özel olarak isimlendirilebilen bu bardak ve kalemlikten oluşan set, öğretmenlerinizin evde ya da okulda severek kullanacakları bir hediye olacak…

Kişiye Özel 3 Boyutlu Canım Öğretmenim Led Lamba

Geleceğimizi aydınlatan öğretmenler için sırada çok özel bir hediye var! Üzerinde öğretmeninizin adı yazan ve öğretmen teması ile tasarlanan bu led lamba, Öğretmenler Günü için seçebileceğiniz en orijinal hediyelerden biri.

Siz de en önemli gününde öğretmeninize ya da öğretmen yakınlarınıza mutluluk verecek bir sürpriz yapabilirsiniz. Öğretmenler Günü için özel olarak hazırlanan en güzel hediyeler için ÇiçekSepeti’nin Öğretmenler Günü Hediyelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Öğretmenler Günü hediyenizi seçerken size yardımcı olabilecek diğer yazılarımıza gözatın!


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir