ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ


2
2 points

 Bugüne kadar hediye seçimlerimizde hep eşe dosta, sevgililere, anneye babaya hediye aldınız ama öğretmenlerimize nasıl hediye seçeceğiz ?

kisiye-ozel-ogretmenler-gunu-duvar-saati-hf3230-1-8

Dakik Öğretmenler için: Saat

Sınıfa kapıyı çalarak girme ihtiyacı hissediyorsanız, gidip geç kağıdı alsanız iyi olur. Böylece geç kaldığınızı tüm okul yönetimine de tescilletmiş olursunuz. Evet utanç verici. Biraz ironik de olsa Öğretmenler Günü için Kişiye Özel Öğretmenler Günü Saatiyle, belki kendinizi affettirebilirsiniz.

 

Müdür ve Müdür Yardımcısı için: Kravat & Parfüm Seti

Onlara da her gün giydikleri takımları için alternatif yaratabilirsiniz. Parfüm, kravat ve mendiliyle geç kağıdı alırken “kravatınız da güzelmiş hocam” diyerek işleri kolaylaştırabilirsiniz.

Gergin Öğretmenler için: Kupa

Güdümlü terlikleriyle anneleri aratmayan, tebeşiri adeta bir mermi gibi tam isabet ettiren öğretmenleriniz için Kişiye Özel Kupa hediyenizle günün stresini atmasında yardımcı olabilir, kendisini iyi hissettirebilirsiniz.öğretmene-kupa

Eğer bu alternatiflerden hiçbirine uymayan türden bir öğretmeniniz varsa, kendi hediyenizi oluşturmak için sizi alternatif öğretmenler günü hediyeleri bölümüne alalım.

UNESCO’nun tavsiyesi üzerine birçok ülkede 1994 yılından beri farklı tarihlerde kutlanan Öğretmenler Günü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, 24 Kasım 1928’de “Başöğretmen” sıfatını almasıyla ülkemizde de kutlanıyor. Muasır medeniyetler seviyesini hedef gösteren Atatürk’ün izinde, ilim ve irfan sahibi bireyler yetiştiren öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

Daha farklı Öğretmenler Günü hediyeleri için Öğretmenler Günü Hediyeleri” yazımızı okuyabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir