Öğretmenler Günü

BU ÖĞRETMENLER GÜNÜ SENİ DE UNUTMADIK HEISENBERG

O sadece ailesini düşünen, kanseri yenmeye çalışan bir kimya öğretmeniydi. Ummadığı şekilde ilerleyen olaylar onu nerelere getirdi. Hiçbir şeyden memnun olmayan eşi ve kadir kıymet bilmeyen oğlu tarafından yalnızlığa sürüklenen koca yürekli adam, Walter White… BU ÖĞRETMENLER GÜNÜ SENİ DE UNUTMADIK.

Rahmetli Mr. White hayatta olsaydı ona alınabilecek alternatif öğretmenler günü hediyeleri;

breaking-bad

Paraya para yerine alternatif kelimeler kullanmaya başladığı zamanlarda dahi güzel bir cüzdan sahibi olamayan Mr. White’a sevgili öğrencilerinden gelecek olan, özel bir cüzdan kim bilir onu ne kadar mutlu ederdi…

walter-white

Onun çok başarılı bir bilim insanı olduğunu kim inkar edebilir ki? Öğretme konusunda bu kadar istekli ve yetenekli biri sizce de bir Oscar heykeli hak etmiyor mu?

breakingbad-walterwhite

Laboratuvarında sakince çalışırken kahvesini yudumlayabileceği, öğretmenler odasında farkını hissetirebilecek bir kişiye özel isim soyisim baş harfli kupa bardak da seçenekler arasında.

WW.

Sizce de çok karizmatik durmadı mı? 

braking-bad

Klasik giyimiyle adeta bir yurdum öğretmeni havasına bürünen Walter’a şıklık konusunda biraz destek olmak gerekebiliyor. İlgisiz eşi de çalışmaktan kendine vakit ayıramayan White’ın kıyafetleri ile ilgilenmediği için, öğrencileri ona şık bir kol düğmesi hediye ederek günü kurtarmasına yardımcı olabilir.

isme-ozel-sarap-kadehi

Özellikle hastalığının ilk zamanlarında tutkuyla bağlandığı şarabını içebildiği, Skyler ile kendi adlarına özgü birer şarap kadehleri olsaydı belki de her şey daha güzel olabilirdi. 

viski-bardagi

Tüm umutların tükendiği anda yalnızlığını paylaştığı viski bardağı ile ona destek olabilmek için bu emekli öğretmene bir jest de bu şekilde yapılabilirdi. 

Sen hep kalbimizdesin Mr. White.

Işıklar içerisinde uyu…

Öğretmenler gününde alternatif hediye arayışlarınıza çözüm olacak tüm hediyeler için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir