Ona Kendini Özel Hissettirecek 10 Hediye Önerisi


-3
-3 points

Herkes, bilhassa hayatındaki kişi tarafından özel olduğunu hissetmeyi ister. Bu bazen birkaç cümle söz ile bazen yalnızca bir bakış ile bazen de sebepsiz yere kapıya gelen bir hediye ile hissettirilebilir. Bu yazımızda birbirinden güzel ve özel hissettirecek hediye seçeneklerini sizin için bir araya getirdik.

“Aşk dünyayı döndüren şey değildir; ama onun dönmesini değerli kılan şeydir.” der Franklin Jones. Tam da bu sebeple hayatımıza değer katan kişilere ne kadar özel oldukları her fırsatta hissettirmemiz çok önemlidir.

Sevdiğinin gönlünde taht kurmak isteyen, yılların ve alışkanlıkların aşklarını yıpratamayacağını vurgulamak isteyen kişilere, sevdiğini özel hissettirebileceği hediye listemize başlıyoruz:

1- Klasik Ama Özel: Çiçek Aranjmanı

Çiçekler, ona sevgimizi ifade etmek istediğimiz her anda ilk aklımıza gelen sürprizlerdendir. Klasik bir hediye olması, özelliğinden ve güzelliğinden hiçbir şey kaybettirmez. Orkideler ile hazırlanmış bu premium çiçek aranjmanı ona, kendisini özel hissettirmek için tercih edeceğiniz bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

2 – Sevgililere Özel Fotoğraf Baskılı Sihirli Yastık

romantik yastık
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Bir diğer hediyemiz de kırmızı renkli sihirli bir yastık. İlk bakıldığında üzerinden pullar olan sıradan bir yastık gibi duran bu yastık, eliniz ile payetlerin yönünü değiştirdiğinizde sevgiliniz ile olan fotoğrafınızı olduğu bir fotoğraflı hediyeye dönüşüyor. Sürpriz sevenler için harika bir hediye seçimi olacaktır.

3 – İsme Özel Kutu İçinden Çıkan Sürpriz Uçan Balon

Aniden kapıda beliren, üzerinde Love You yazılı kocaman bir kutu ile karşılaşan sevdiğinizin, bu kutuyu açtıktan sonra karşılaştığı sürpriz ise üzerinde mesajınızın yazılı olduğu kocaman bir uçan balon! Seni seviyorum demenin yüzlerce yolundan yalnızca bir tanesi…

Ürün detaylarını incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 – Sandıklı Orijinal Takvim Yaprağı

takvim yaprağı
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Bazı günler çok özeldir. Sevdiğinizin doğum günü, yollarınızın kesiştiği o gün, birbirinize ilk kez seni seviyorum dediğiniz tarih ve daha birçok özel sebepten kimi günler diğer günlerden çok daha farklıdır.

Sizin için en özel olan o güne ait orijinal takvim yaprağının yer aldığı sevimli bir kutu, aradığınız özel hissettirecek o hediye olabilir.

5 – Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Gümüş Kolye

özel kolye
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

İhtiyacı olduğu her an yanında olmak isteseniz de ne yazık ki bedenen her zaman sevdiklerinizin yanlarında olmanız mümkün değilir. Ancak ikinizi her daim yan yana ve yanında taşıyabileceği bir hediye verebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte olduğunuz en güzel fotoğrafı kolye olarak hazırlatabilir, özel bir hediye olarak ona sunabilirsiniz.

6- Kişiye Özel Aşk Sarmalı Gümüş Yüzük

özel yüzük
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Üzerinde isimlerinizin yazdığı gümüş bir yüzüğe ne dersiniz? Özellikle sevgilinizin parmak numarasına hakim değilseniz, her parmağa göre ayarlanabilen bu yüzük ile risksiz ve romantik bir tercih yapabilirsiniz.

7 – Fotoğraf Baskılı Gece Lambası

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Her akşam uyumadan önce onu düşünüyor ve her sabah uyandığınızda ilk onun yüzünü gözlerinizde canlandırıyorsanız, hislerinizi yansıtabilecek bir diğer hediye de fotoğraf baskılı gece lambası. 16 farklı renk ile 3 boyutlu olarak ışık veren bu gece lambasında dilediğiniz fotoğraf kalp şekli içerisinde yer alıyor.

8 – İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

İnci çok özeldir ve bu özelliğini sert bir kabuğun içerisinde yaşayan en kıymetli parçaya dönüşerek kazanır. Türlü zorluklara göğüs gererek o mükemmel görünümüne kavuşur. Hayatınızın inci tanesine, inci bir kolye hediye edebilirsiniz. İstiridye içerisinde sunulan bu hediye, sevgiliniz için romantik ve duygusal bir hediye olabilir.

9 – Swarovski Tek Taş Yüzük

tek taş
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Tek taş yüzük iki kişi arasındaki bağlılığı gözler önüne seren bir takıdır. Bu sebeple özel hissettirecek hediye ne derseniz cevap bellidir. Sevdiğinize onu ne kadar önemsediğinizi bu yüzük ile ifade edebilirsiniz. Ancak şunu da bilmekte fayda var ki, eğer evli ya da nişanlı değilseniz, sevgiliniz bu yüzüğü gördüğü zaman ilk aklına gelecek olan şey ona evlenme teklifi ettiğiniz olabilir. Bu sebeple eğer gündeminizde evlilik yoksa birkaç öneri yukarıda bulunan isimli yüzüklerden tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

10 – Kişiye Özel 10 Fotoğraflı Ahşap Kutu

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

En güzel fotoğraflarınızı bir kutu içerisinde derleyen ve kutu üzerine dilediğiniz mesajı yazan bu hediye, ne kadar zaman geçerse geçsin onun sizin için her daim özel ve kıymetli olduğunu vurgulamak istediğiniz anlarda tercih edebileceğiniz bir başka sürpriz önerisi.

Hediye denilince akla gelen ilk yer olan Çiçeksepeti‘nde sizi binlerce seçenek bekliyor. Bu yazımızdan daha farklı seçenekleri anlattığımız yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir