Fanatik Babalara Özel Babalar Günü Hediyeleri


Babalar Günü yaklaşırken babanızı çok özel bir hediye ile sevindirmek ister misiniz? Ülkemizdeki babaların birçoğunun fanatik olduğunu düşünürsek bu seçtiğimiz hediyeler onları çok mutlu edecek. İşte sizin için seçtiğimiz fanatik babalara özel Babalar Günü Hediyeleri. Babanızın renginin ne olduğu fark etmez. Her renge uygun babalar günü hediyeleri sizi bekliyor.

Babanız en sevdiği müzikleri artık takımın renginde kulaklıkları ile dinleyecek. Babanızın rengi sarı kırmızı ise kulaklığı da sarı kırmızı olacak.


Galatasaray’a renk vermiş babanıza Galatasaray lisanlı şık bir hediye vermeye ne dersiniz? Üzerinde Galatasaray logosu bulunan hediyeye babanız çok sevinecek!Sarı lacivert renklere gönül vermiş babanıza çok özel bir hediyeye ne dersiniz? Fanatik babanız bu özel kupayı bir an olsun elinden düşürmeyecek. Siyah renkte olan bu kupa içerisine sıcak su doldurulduğunda babanızın en sevdiği takımın renklerini alacak.Babanız en sevdiği müzikleri gönül verdiği takımın rengi kulaklık ile dinleyecek. Fanatik babaların dinlediği müzikte fanatik olacak. Kulaklıklar stok durumuna göre lacivert ve beyaz renkli seçenekleri ile gönderilebilir.
Siyah beyaz renklere gönül vermiş babanızın hediyesi de siyah beyaz olur. Renkli takım tutmayan babanıza üzerinde Beşiktaş logolu şık bir hediye ile teşekkür edebilirsiniz. Porselen küllük babanızın ev ya da ofisine ayrı bir hava katacak.


Siyah ve beyazın en güzel uyumu bu sihirli kupada. Beşiktaş’a gönül vermiş babanız bu özel hediye ile çok ama çok mutlu olacak. Siyah renkte olan sihirli kupa içine sıcak su konulduğunda Beşiktaş logosu ve renkleri ortaya çıkıyor.
Benim babam fanatik değil diyenlerdenseniz üzülmeyin. Her tarza uygun Babalar Günü Hediyeleri ÇiçeçekSepeti Hediye’de yer alıyor.

Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş