Özel Günlerde Ağzınızı Tatlandıracak Çikolata Sepeti


Kutlamalar, doğum günleri, tebrik gibi birçok özel gününüzde sevdiklerinize armağan edeceğiniz en tatlı hediyeler şüphesiz lezzetli çikolata kutuları.

Kişiye Özel Çikolatalar

Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolatalar, sevdiklerinize mesajınızı iletmenin en tatlı yolu. İster onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin ister dileklerinizden ya da hayallerinizden bahsedin, bu çikolatalar ile sevdiklerinizi hem gülümsetebilir hem de ağızlarını tatlandırabilirsiniz. Üstelik farklı sayıdaki harf seçenekleri ile istediğiniz mesajı yazabilirsiniz.

kisiye-ozel-hazirlanan-sutlu-harf-cikolata-ck123-1-3

Aşkınızı Anlatmanın En Tatlı Yolu

İster özel gününüz olsun ister sıradan bir gün, aşk çikolataları sevdiğiniz kişiye hediye edeceğiniz en tatlı ve sevimli hediye. İçi çakıl draje ile dolu olan Love Çikolata Kutusu ya da Seni Seviyorum Kalp Çikolatalar ile sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz.

love-cikolata-kutusu-ck210-1-5     seni-seviyorum-kalp-cikolata-ck216-1-3

Yeni İş Tebrik Çikolata Sepeti

İlk iş günlerinde sevdiklerinizin yanında olduğunuzu onlara hissettirebilmek mi istiyorsunuz? Spesiyal Çikolata Kutusu ile hediye edeceğiniz çikolatalar bunun için kuşkusuz en lezzetli seçim olacak.

Spesiyal Çikolata Kutusu

Özel Anlar İçin Özel Tatlar

Özel Tatlar Spesiyal Çikolata Kutusu ile özel anlarınızı daha da özelleştirebilirsiniz. Metal kutusu içinde spesiyal çikolatalardan hazırlanan bu sürpriz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

adidas-ozel-tatlar-spesiyal-cikolata-kutusu-ck191-1-2

 

Kutlamalarınız İçin

İçi fındık-üzüm ve krokanlı spesiyal çikolatalar ile dolu olan Premium Çikolata Kutusu özel günlerinizi kutlamak için en mükemmel yol. Sevdiklerinizi bu tatlı çikolatalarla gülümsetmek ise en doğru tercih.

Premium Çikolata Kutusu

Hoş Geldin Bebek Çikolata Sepeti

Sevdiğiniz kişinin yeni bebeğine hoş geldin demek ve sevinçlerine ortak olmak için en sevimli hediye Hoş Geldin Bebek temalı çikolata kutusu çeşitleri. Bebek temalı kutusu ile gelen ve bademli-fındıklı sütlü-bitter çikolata ile hazırlanmış olan bu çikolata kutusu ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz.

Evin Minik Kuzusu Pembe Çikolata Kutusu    Evin Minik Kuzusu Mavi Çikolata Kutusu

Doğum Günü Çikolataları

Sevdiklerinizin doğum günlerini lezzetli Doğum Günü Sürprizi Çikolata Kutusu ile kutlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Özel temalı kutusu ile doğum günü sürprizlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday.

dogum-gunu-surprizi-cikolata-kutusu-ck217-1-2

En Özel Anneler İçin En Özel Sürpriz

Canım Anneme Çikolata Kutusu ile en özel varlığınız olan annelerinizi daha da özel hissettirmek ve onları kocaman gülümsetmek sizin elinizde!

canim-anneme-cikolata-kutusu-ck220-1-1

Nazar Boncuklu Çikolata Kutusu

Sevdiklerinizin mutlu anlarına ortak olmak, yanlarında olduğunuzu hissettirmek ve onları mutlu etmek için nazar boncuklu, dekorlu çikolatalar tam size göre!

nazar-boncuklu-cikolata-kutusu-ck213-1-6

 

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş