Hediye Önerileri

ÖZGE ULUSOY’UN SEÇTİKLERİYLE ÇİÇEKSEPETİ ÖZEL KOLEKSİYONU KARŞINIZDA

Özge Ulusoy ile sürpriz projemiz, Özel Koleksiyon Çiçekler lansmanını geçtiğimiz günlerde yaptık.

Proje yüzü Özge Ulusoy’un seçtiği çiçeklerle, çiçek tasarımcılarımız tarafından hazırlanan tasarım aranjmanları, ÇiçekSepeti Özel Koleksiyonadı altında, sevdiklerini farklı ve özel hissettirmek isteyenlerin beğenisine sunduk.

image

Özel Koleksiyon aranjmanlarımız içerisinde, kırmızı gül ve lilyum gibi klasik çiçeklerin özel tasarımlarının yanı sıra; aranjmanlarda genel olarak ortanca, antoryum, ayçiçeği,  çardak gül ve orkideler yer aldı. Tasarım çiçeklerin süslemesinde ağırlıklı olarak yeşil biçmeler ve hiperikumlar kullanıldı.  Aranjmanlarda kullanılan tasarım cam vazolar ise koleksiyonda dikkat çeken ayrıntılardan bir diğeri.

image (1)

Klasik aranjmanlara göre daha renkli ve estetik olan Özel Koleksiyon aranjmanlarımız, sade ve şık, romantik, prestijli ve renkli olmak üzere 4 farklı konseptten oluşuyor. Özge Ulusoy, bu konseptler doğrultusunda “kime, hangi çiçek gönderilir?” sorusuna çiçeksi ipuçlarıyla cevap veriyor.

image (2)

Fotoğraf ve video çekimleri Özge Ulusoy ile yapılan bu özel projemiz kapsamında, önümüzdeki günlerde ÇiçekSepeti kullanıcılarını çeşitli sürprizler bekliyor.

image (3)

Özge Ulusoy ile Özel Koleksiyon tanıtım videomuz için tıklayın

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir