Özür Dilemek İçin Seçilebilecek En Güzel 3 Çiçek Buketi


Günlük telaşların, koşuşturmacaların arasında istemeden de olsa sevdiklerinizin kalbini kırmış, onarılamayacak düzeyde yaralar açmış olabilirsiniz. Hatta bir daha eskisi gibi olamayacağınız gibi düşünceler kafanızı kurcalıyor olabilir. Hemen bu düşünceleri bir kenara bırakın ve kendinizi affettirmek için en güzel 3 çiçek buketinden birini seçin!

İstemeden kalbini kırıp üzdüğünüz sevdiklerinize kendinizi affettirmeye çalışırken kuru bir özürle yetinmek olmaz. Gördüklerinde yüzlerinde bir tebessüm bırakacak, kırık kalplerini onaracak ve asık suratlarını eski haline getirecek birbirinden güzel çiçek buketlerine bakmayı ihmal etmeyin! Sizin için değerli olan, kalbinizin başköşesine koyduğunuz sevdiklerinizi birbirinden renkli ve lezzetli 3 çiçek buketi ile şımartın. Çiçeğinizi yollarken yanına ekleyeceğiniz küçük bir notla şirinliğinize şirinlik katmayı da unutmayın!
Kırdığınız kalbi bir tıkla onarın!
İster sevgiliniz, ister eşiniz olsun, paylaştığınız kalbi bir tıkla onarın. Aranızda ne geçmiş olursa olsun hiç kimse rengarenk ve sevecen bir çiçek buketine karşı koyamaz. ‘’Her şey bitti. Buraya kadarmış…’’ diyerek bitirdiğiniz ilişkilerinizi bile etkisiz hale getirecek bu çiçek buketlerini kim reddedebilir? Şimdi elinizdeki kahve kupasını, bileğinize kadar çektiğiniz salaş hırkanızı yavaşça yere bırakın ve yağmuru izlediğiniz pencerenin kenarından uzaklaşın. Ayrılığın ve pişmanlığın ağır yüklerini omuzlarınızdan atın ve hemen ciceksepeti.com’u ziyaret ederek bir tıkla bu işe bir son verin. Çünkü hayat pişmanlıklar için çok kısa, mutluluklar için ise epey uzun!

25th-hour-renkli-mutluluk-at2508-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

‘’Dost’’ dediğin kolay bulunmuyor!
Başınız sıkıştığında yanına koştuğunuz, ayrılık acılarınızı anlattığınız, hatta anne/babanızın bile sizi anlamadığını düşündüğünüz zamanlarda sizin yanınızda olan dostlarınızı kaybetmeyin. Ufak kırgınlıkları tavan arasına kaldırın ve dostlarınızı içten bir çiçek buketiyle geri kazanın. Unutmayın; dostlar kolay bulunmaz, kolay kaybetmeyin!

sevimli-ayicikli-kutup-yildizi-at2474-1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

‘’Anneciğim, özür dilerim…’’
Belki hiç söylemeyeceğiniz bir şey söylediniz, belki sesinizi yükselttiniz, belki de doğum gününde yanında olamadınız. Hepsini bir kenara bırakıp bir özür buketiyle kalbini tekrar kazanmanız an meselesi! Çünkü aranızda ne geçerse geçsin, size ne kadar kırılırsa kırılsın, onlar sizi hep sevecek. O zaman boş durmayın, annenize layık olan en güzel çiçek buketini seçin!

bahar-buyusu-at2620-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir