Hediye Önerileri

ÖZÜR HEDİYELERİ

İstemeden de olsa zaman zaman üzeriz sevdiklerimizi…

Yanlış anlaşılmalar, anlık tepkiler, hoşa gitmeyen bir hareket veya söylenmemesi gereken bir söz incitir en yakınlarımızı.

image

İnsanlar ne kadar kırsa da sevdiklerini, yine de bilirler aralarındaki güçlü sevgiyi… “Seni Seviyorum” diyebiliyorsak eğer; yeri geldiğinde özür dilemeyi de bilmek gerekir.

O 2 kelimeyi söylemek bazılarımıza zor gelir; ama bu hatalı olduğumuzu kabul etmemekten değil; tamamen “özür dilerim” demekten çekindiğimiz içindir.

Kırılan kalpleri onarmak için bazen bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Bu yardımcılar arkadaşlarınız veya aile bireyleri değil; özrünüzü ifade edecek küçük özür hediyeleridir.

İşte size birkaç özür hediyesi önerisi:

image (1)

Dargın sevgililer için bir buket özür çiçeği, aradaki buzları çözebilir. Tabii özür çiçeğinin yanına romantik bir özür notu da eklemeyi unutmayın.

Yaşanan durumu tatlıya bağlamak istiyorsanız özür kek buketi ve özür meyve sepeti, en tatlı özür hediyesi olacak. Sevdikleriniz bu tatlı sürpriz karşısında çok mutlu olacak.

image (2)

Sevdiklerinizden hem özür dilemek hem de onları gülümsetmek istiyorsanız, sevimli özür hediyesi ile sevdiklerinizin kalbini tekrar kazanabilirsiniz.

image (3)

Kendinizi affettirmek istediğiniz sevdikleriniz için hemen harekete geçin. ÇiçekSepeti Özür Dilerim kategorisinden dilediğiniz özür hediyesini seçin, sevdiklerinizi mutlu edin.

Barış ve sevgi dolu günler geçirmeniz dileğiyle… J

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir