Pazartesiyi İyi Geçirmenizi Sağlayacak 6 Ürün


0

Keyifle, dinlenerek ve sevdikleriniz ile geçirilen güzel hafta sonlarından ve tatillerden sonra o pazartesi işe, okula gitmek sizin için çok zor olabilir. Ama merak etmeyin, pazartesiyi iyi geçirmenizi sağlayacak ürünlerin neler olduğunu biliyoruz!


Her güzel şeyin bir sonu olduğunu bildiğimiz için, her hafta sonunun da bir sonu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de o keyifli günler biterken pek çok insan için pazartesi günleri bir kabusun başlangıcı oluyor. Pazartesinin stresi pazar gününden hissettirmeye başlıyor hatta kendini. Genellikle pazartesi günleri hep şikayet ederiz, hep söyleniriz, uykuluyuzdur… Ama aslında bir döngü içindeki bu hayatta her bir haftanın yeni bir başlangıç olduğunu, her şeyin giderek daha iyi olacağını düşünmemiz gerekir.

Uykunuzu aldığınız ve sevdikleriniz ile sosyalleştiğiniz bir hafta sonu yaşadıktan sonra hala pazartesi sendromunu hissediyorsanız sizin için bir araya getirdiğimi bu ürünlere mutlaka göz atmalısınız. Her haftanın yeni bir başlangıç olduğunu unutmadan pazartesiyi iyi geçirebileceğiniz bu 8 ürünü hayatınıza dahil edebilirsiniz!

Pazartesiyi İyi Geçirmenizi Sağlayacak Ürünler

1-) İyi Bir Kulaklık

P47 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 5.0

İyi bir pazartesi iyi bir müzik ile başlar! Pazartesiyi iyi geçirmeni sağlayacak ürünler arasında senin için ilk önerimiz: Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık! Hızlı bağlantı, gelen çağrıları yanıtlama, eller serbest konuşma, üstün uyumluluk, yüksek güvenilirliğe sahip stereo çevresel ses katlanabilir taşınabilir tasarımı sayesinde sizi motive eden en güzel şarkıları en iyi şekilde dinleyebilirsiniz.

2-) Çay/Kahve Kupası

Kahve Kupa Bardağı - Hediyelik Kahve Kupası

İyi bir pazartesi ve iyi bir sabah denince akla ilk gelen şeylerden biri de güzel demlenmiş bir kahve ya da çaydır. Size keyif verecek bir Kahve Kupa Bardağı, lezzetli kahve çekirdeklerinden çekilen bir kahve ya da bir çay… Hem güne başlarken kendinize gelmenizi sağlayan hem de lezzeti ile güne daha motive bir şekilde başlamanıza yardımcı olan çay ve kahve, özellikle pazartesi günlerinde en iyi yardımcınız olabilir.

3-) Lezzet Dolu BonnyFood Çeşitleri

Çikolata Deryası Pirinç Patlağı Aranjmanı

Ee çay jagve olur da tatlı olmaz mı hiç! Bazen tüm dertlerden bir anda sıyrılmanızı sağlar bir parça çikolata. Sıcacık çayınızın ve kahvenizin yanında içinizi yumuşatır. İyi bir pazartesi geçirmenin sırlarından biri de lezzet dolu BonnyFood çeşitleri arasında yer alan Çikolata Deryası Pirinç Patlağı Aranjmanı‘dır. Lezzetli çikolatalar ile hazırladığımız 42 adet pirinç patlağı, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bir motivasyon tatlısıdır.

4-) Keyifli Bir Kitap

Ben Kirke

İyi bir kitap da tabii ki iyi bir pazartesi için olmazsa olmazdır. Şiir, roman, hikaye, gezi yazısı… Okumayı sevdiğiniz kitap türüne göre tercih edeceğiniz bir kitap ile siz de pazartesi gününe motive bir şekilde başlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan çeşitli kitaplar ile siz de yeni bir haftanızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

5-) Hem Şık Rahat Giysiler

zrk Çizgili Sweatshirt

Moda, giyim, ayakkabı, aksesuar ve parfüm gibi ürünler de genel olarak modunuzu yükselten ürünlerdir. Trendleri takip ederek günlük kombinlerinize ekleyeceğiniz ufak parçalar ile siz de kendinizi daha mutlu hissedebilir, pazartesi toplantılarını daha iyi bir şekilde atlatabilirsiniz. Rahat bir sweatshirt, içinde kendinizi iyi hissettiğiniz bir elbise ya da şık bir ceket… İşte pazartesi için motive olmak bu kadar kolay!

6-) Göz Alıcı Bitkiler

Trio Helen Kalanchoe - Beyaz

Pazartesi gününe motive bir şekilde başlamanızı sağlayacak son önerimiz: Trio Helen Kalanchoe. Çiçekler, bulundukları ortama neşe ve enerji yayan, her baktığınızda mutlu eden canlılardır. O yüzden yalnızca pazartesi günleri değil, moraliniz her bozulduğunda ya da daha iyi hissetmek istediğinizde çiçekler ile içli dışlı olabilirsiniz. Orkideler, kalanchoelar ya da büyük, yeşil yapraklı bitkileri ofiste kolayca büyütebilirsiniz!

Giyimden ayakkabıya, aksesuardan parfüme geniş bir yelpazede ürün seçeneğiyle bir moda sitesinden bekleyeceğiniz ürün çeşitliliğini bulabilirsiniz. Hemen şimdi yüzlerce farklı kategorideki binlerce trend ürünü ÇiçekSepeti güvencesiyle online satın alabilirsiniz.  Aradığınız her ürünü bulabileceğiniz ÇiçekSepeti’nde keyif dolu bir alışveriş deneyimi VarVar! Unutmayın; ÇiçekSepeti, sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman yanınızda!

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke Dizman, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya, içerik üretimi, editörlük gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.