Hediye Önerileri

Saksı Çiçekleri

Saksı çiçekleri evlere önce misafir olarak girer, evin başköşesinde yerini alır ve en sadık ev arkadaşınız oluverir. Zamanla yalnızlığınızı paylaşır ve evin bir bireyi halini alır. Ona verdiğiniz her rolün üstesinden gelen saksı çiçekleri, evinizi süslediği gibi tüm sırlarınızı paylaştığınız bir dert ortağı da olabilir. Yeşil bir dekorasyon hediyesi olan saksı çiçeklerini sevdiklerinize de armağan ederek onlara tarifi imkansız bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

zelkova-bonsai-buyuk-boy-cicekc3708e-1-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Bulunduğu ortama güzellik katan saksı çiçeklerinin, renkleri ve görünüşleriyle hayli etkileyici olduğu yadsınamaz bir gerçek. Saksı çiçekleri kullanıldığı her alanda manzara ihtiyacını gidermesi yanında, stresi yoğun ofislere de canlılık katar. Hayli düşünceli ve kullanışlı bir hediye olan saksı çiçeklerini hediye listenizin en üst sırasına da alabilirsiniz.

En Güzel Saksı Çiçekleri

Kapalı mekanlara nefes veren saksı çiçekleri süs bitkisi olmaktan ziyade hayatınıza ve yaşadığınız yere renk katarken, onlarla dertleşebilir, hatta tüm sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Bu duyguyu sevdiklerinizin de yaşamasını istiyorsanız onlara hediye edeceğiniz saksı çiçeklerini bir an evvel seçmelisiniz. Asalet ve zarafetin simgesi orkide, şık yeşil bir dekorasyon hediyesi bonsai, güzelliğiyle büyüleyen guzmania, tropik güzel yucca, alacalı yeşil yapraklı schefflera, kolay bakımı ile dikkat çeken kraton bitkisi, güneş sever drecena marginata ve camilla çiçeğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Dertlere Derman Çiçekler

orta-boy-spathiphyllum-(baris-cicegi)-bt119-1-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Gün içerisinden stres, iş yoğunluğu derken istemeden kırdığınız hayatınızın anlamı sevdiklerinize özür niteliğinde bir armağan vermek için barış çiçeği spathiphyllum’a ihtiyacınız olacak. Aklınızda fikirlerin, dilinizde kelimelerin varlığını yitirdiği o an bu eşsiz çiçeği takip edin ve barışa doğru yelken açın. Saksı çiçeklerinin hası kaktüs birçok kişiye sempatik gelmese de, kaktüsün bulunduğunuz ortamın tüm negatif enerjisini pozitife çevirdiğine inanılır. Bu durumda tek bir kaktüs yerine, gösterişli bir kaktüs aranjmanı tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinize Şans Hediye Edin

lucky-bamboo-at2446-1-5

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu aralar şansa ihtiyacınız varsa, seçiminiz şans getiren bambu saksı çiçeği olabilir. Ancak, şansınız yardımını sizden esirgemiyorsa; sevdiklerinize  şans getiren bambu saksı çiçeği göndererek güzel bir saksı çiçeği yanında şans da armağan edebilirsiniz.

Saksı çiçeklerini dilerseniz dekoratif amaçlı kullanın, dilerseniz bir barış elçisi, şans dileyici ya da sadık bir arkadaş olarak görün; saksı çiçekleri ona vereceğiniz her rolün üstesinden layıkıyla gelecektir. www.ciceksepeti.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir