Sevdiklerinize Bayramlık Ev Hediyeleri


0

Anne, baba, dede, anane, küçük çocuklar… Herkes için en güzel bayram hediyesini seçmek oldukça zor bir iş olabilir. Bu bayram sizin için işinizi kolaylaştıracak bir yazı hazırladık; sevdiklerinize birbirinden güzel bayramlık ev hediyeleri seçtik ve onları yazımızda bir araya getirdik!

Sevdiklerimize hediyeler vermek, bu hediyeler sayesinde onları mutlu görmek çok kıymetli anlardan biridir. Onlara hediye vermek için yalnızca özel günleri beklememize gerek yoktur ama bir arada olunan coşkulu bayramlar gibi, onun en özel günlerinden biri olan doğum günü gibi ya da ortak bir anıyı paylaştığınız yıl dönümleri gibi en özel anlarda onlara sürpriz yapmak, farklı hediyelerle onları mutlu etmek de oldukça değerli anlar arasında yer alır. Onlara hediye seçimi yaparken her zaman onları en çok mutlu edecek, onlar için değerli olacak hediyeleri seçmeye çalışır, yüzlerinde kaybolmayacak, kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlamayı çok isteriz.

Bu bayramda da onları mutlu etmek, yüzlerinde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlamak, onlara farklı hediyeler vermek istiyorsanız; yazımızın devamında bahsettiğimiz hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sevdikleriniz için özenle seçtiğimiz, annenizden küçük kardeşinize, sevgilinizden yakın arkadaşınıza herkes için uygun olan farklı bayram hediyelerini yazımızda bir araya getirdik. Ve tabii ki bu hediyelerin hepsine ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti’nin Bayram İçin Ev Hediyeleri linkinden hemen ulaşabilir, ÇiçekSepeti’nin kolay alışveriş seçenekleri ile gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz!

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Ev Hediyeleri

Çay ve Fincan Takımı

Sevdiklerinizin beş çayını renklendirecek çay takımı çeşitleri ve birlikte 40 yıl hatırı olan kahveler içmenizi sağlayacak fincan takımı çeşitleri bayram için tercih edilebilecek şık hediyeler arasında yer alır. İnce ve zarif görüntüsüyle herkesi mutlu edecek olan bu takımları aile büyüklerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. Çay ve kahve saatlerine hem lezzet hem de güzellik katacak setler ile bu bayramın keyfini çıkarın!

Yemek Takımı

Yemek takımı

Özellikle yeni evlenen sevdikleriniz için, kendi evini kurma aşamasında olanlar için oldukça faydalı ve şık bir hediye seçeneklerinden biri olarak yemek takımı çeşitlerini düşünebilirsiniz. Farklı sayı ve boyutlardan oluşan yemek takımı çeşitleri arasından sevdiklerinizin en çok beğeneceği ve işlerine yarayacak olanı seçerek onlara bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediye ettiğiniz bu yemek takımı, en güzel akşam yemeklerinde, uzun sofralarda hep sizi hatırlamalarını sağlayacak!

Saksı Seti

Saksı seti

Bitki ile uğraşmayı sevenlere alınabilecek en güzel hediyelerden biridir saksı seti! Birlikte içine birkaç çiçek ekebilir, onu evin en güzel köşesine koyarak bitkinin nasıl büyüdüğünü birlikte izleyebilirsiniz. Bahçeyi seven, bitkiyi seven, onunla uğraşmaktan keyif alan sevdikleriniz için ideal hediyeler arasında bu saksıların yer aldığını söyleyebiliriz.

Tablo Seti

Tablo seti

Şık evleri şık tablolar tamamlar! Özellikle klasik ve modern tarzda dekore edilmiş evlerde oturan ve sanat ürünlerini seven sevdikleriniz için tablo seti çeşitleri bayram için uygun bir hediye olabilir. Ev ve ofislere renk katacak göz alıcı tasarımlar arasından onların en çok seveceğini düşündüğünüz, onların zevkine en uygun olanları ya da birbirinden güzel tablo çeşitlerini bir araya getirerek sevdikleriniz için güzel bir hediye oluşturabilirsiniz. Şık tablolar; zevkli, düşünülmüş ve zarif ev hediyelerinden biridir!

Kırlent Seti

Kırlent seti

Sevdiklerinizin birbirinden şık evlerinizi daha da güzelleştirecek kırlent seti çeşitleri, bayramda ev hediyesi olabilecek en güzel ürünlerden biridir. Onların evine, odalarının rengine,, mobilyalarına ve zevklerine uygun olarak farklı kırlent setlerini seçebilir, bu bayram sürprizleriniz ile onları şaşırtabilirsiniz! Kırlent kılıf seti çeşitleri orijinal görünümleriyle ve şıklıklarıyla evlere farklı bir hava katacaktır.

Tasarım Abajur

Tasarım lamba

Evlerin havasını değiştiren, güzelliğini tamamlayan ürünlerden biri de tasarım lamba çeşitleridir. Çocuk odaları, mutfaklar, çalışma odaları ya da salonlar için tercih edilebilecek çeşitli tasarım lambalar ile bu bayramda sevdiklerinizin gününü aydınlatabilirsiniz! Sevdiklerinizin zevkine uygun olarak kırmızı, mavi, yeşil, pembe, sarı, beyaz olarak 6 farklı renk ve renk geçişi animasyonuyla çalışan eğlenceli türleri ya da daha klasik türleri tercih edebilirsiniz.

Özel Tasarım Ahşap Radyo

Ahşap radyo

Nostaljiyi seven sevdikleriniz için bayram hediyesi arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri özel tasarım ahşap radyo diyebiliriz. Evin herhangi bir köşesinde, vitrinde ya da çalışma masasında tüm güzelliğini sergileyen bu şık tasarımlı radyo ile onları çok mutlu edebilirsiniz. Ahşap radyo çeşitleri, “Nerede o eski bayramlar!” diyen nostaljik sevdikleriniz için onlara eskileri hatırlatan, duygusal ve düşünülmüş bir bayram hediyesi olacaktır.

Biblo

Biblo

Biblo çeşitleri evlerde hoş görünen, dekorasyon olarak tamamlayıcı olan ürünler arasında yer alır. Şıklığı ile bulunduğu yere harika bir görünüm kazandıran çeşitli biblolar bayramda ev hediyesi olarak sevdiklerinize verebileceğiniz ürünlerden biridir. Sevdiklerinizin hatıralarında unutulmaz anlat oluşmasını sağlayacak bu ürünleri bayram hediyesi olarak tercih edebilir, onları mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin Ev Dekorasyon linkinde sevdiklerinizin evlerini süsleyecek çeşitli biblolar bulabilirsiniz!

Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümü

Fotoğraflar, en güzel anların unutulmaz bir hale gelmesini sağlar, hatıraların en güzellerini ve en duygusal olanlarını oluşturur. Bu yüzden bayramda sevdiklerinize fotoğraf albümü hediye etmek, ve hatta o albümün içine birlikte olduğunuz anılardan oluşan birkaç fotoğraf eklemek çok anlamlı bir hediye olacaktır. Kaybolmayan anılar oluşturmanın en nostaljik yollarından biri olan fotoğrafları bu bayram sevdikleriniz için hediyeye dönüştürebilirsiniz!

Çiçek

Çiçek

Bayramlarda hediye edilebilecek, hemen herkesi mutlu edecek, mükemmel bir önerimiz var: çiçek! Çiçekler; mis kokularıyla, güzel görünüşleriyle herkesin kalbine dokunan, herkesi mutlu eden hediyeler halini alırlar. Özel günleri daha da özel hale getirmek, sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara bir buket çiçek vermeniz yeter! Papatyalar, orkideler, lilyumlar, güller… Herkes için uygun, herkesin aşık olacağı bir bitki bulabilirsiniz.

Bonus: Tatlı!

Baklava

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenler için bayramda olmazsa olmazlardan, geleneksel tatlılardan biridir baklava. Çayın, kahvenin yanında lezzetli ve uyumlu bir eşlikçi olan baklava, sevdikleriniz için güzel bir bayram atıştırmalığı olacaktır. Geleneklerimizden biri olan “Misafirliğe eli boş gitmemek.” için bir kutu tatlı alabilir, sevdiklerinizin bayramını tatlandırmak için onlara çeşitli tatlılar götürebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke