Hediye Önerileri

Sevdiklerinize Bayramlık Ev Hediyeleri

Anne, baba, dede, anane, küçük çocuklar… Herkes için en güzel bayram hediyesini seçmek oldukça zor bir iş olabilir. Bu bayram sizin için işinizi kolaylaştıracak bir yazı hazırladık; sevdiklerinize birbirinden güzel bayramlık ev hediyeleri seçtik! Ve sizin için tüm ürünleri yazımızda bir araya getirdik!

Sevdiklerimize hediyeler vermek, bu hediyeler sayesinde onları mutlu görmek çok kıymetli anlardan biridir. Aslında onlara hediye vermek için yalnızca özel günleri beklemenize gerek yok. Ama bir arada olunan coşkulu bayramlar gibi ya da onun en özel günlerinden biri olan doğum günü gibi günler çok daha özeldir. Bu yüzden onlara sürpriz yapmak, farklı hediyelerle onları mutlu etmek de oldukça değerli anlar arasında yer alır.

Onlar için hediye seçimi yaparken her zaman onları en çok mutlu edecek, onlar için değerli olacak hediyeleri seçmeye çalışırız. Yüzlerinde hiç kaybolmayacak, kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlamayı çok isteriz.

Bu bayramda da onları mutlu etmek, yüzlerinde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlamak, onlara farklı hediyeler vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Yazımızın devamında bahsettiğimiz hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sevdikleriniz için özenle seçtiğimiz, annenizden küçük kardeşinize, sevgilinizden yakın arkadaşınıza herkes için uygun bayram hediyesi, yazımızda! Ve tabii ki bu hediyelerin hepsine ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti’nin Bayram İçin Ev Hediyeleri linkinden hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca ÇiçekSepeti’nin kolay alışveriş ve teslimat seçenekleri ile gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz!

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Bayramlık Ev Hediyeleri

1-) Çay ve Fincan Takımı

Bambum Cosa Prestij 12 Parça 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı B1381

İlk sırada çay ve kahve fincanı takımları var! Sevdiklerinizin beş çayını renklendirecek çay takımı çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Veya birlikte 40 yıl hatırı olan kahveler içmenizi sağlayacak fincan takımı çeşitleri bayram için tercih edilebilecek şık hediyeler arasındadır. Bu takımlar, ince ve zarif görüntüsüyle herkesi mutlu eder. Özellikle aile büyükleriniz için tercih edebilirsiniz. Çay ve kahve saatlerine hem lezzet hem de güzellik katacak setler ile bu bayramın keyfini çıkarın!

2-) Yemek Takımı

Bayramlık Ev Hediyeleri ile Sevdiklerinizin Bayramını Güzelleştirin!
Bayramlık Ev Hediyeleri ile Sevdiklerinizin Bayramını Güzelleştirin!

Sıradaki ürün özellikle yeni evlenen sevdikleriniz ve kendi evini kurma aşamasında olanlar için! Bu bayramda siz de faydalı ve şık hediye seçeneklerinden biri olarak yemek takımı çeşitlerini düşünebilirsiniz. Farklı sayı ve boyutlardan oluşan yemek takımı çeşitleri arasından sevdiklerinizin zevkine göre seçim yapabilirsiniz. Onların beğeneceği ve işlerine yarayacak olanı seçerek onlara bir sürpriz yapabilirsiniz! Hediye ettiğiniz bu yemek takımı, en güzel akşam yemeklerinde, uzun sofralarda hep sizi hatırlamalarını sağlayacak!

3-) Saksı Seti

Bayramlık Ev Hediyeleri
Bayramlık Ev Hediyeleri ile Sevdiklerinizin Bayramını Güzelleştirin!

Bitki ile uğraşmayı sevenlere alınabilecek en güzel hediyelerden biridir saksı seti! Mesela birlikte saksının içine birkaç çiçek ekebilirsiniz ve onu evin en güzel köşesine koyarak bitkinin nasıl büyüdüğünü birlikte izleyebilirsiniz. Bahçeyi seven, bitkiyi seven, onunla uğraşmaktan keyif alan sevdikleriniz bu hediye ile çok mutlu olacak! Ayrıca farklı saksı ve çiçek modellerini de ÇiçekSepeti’nde inceleyebilirsiniz!

4-) Tablo Seti

Ev hediyeleri
Bayramı renkli Bir Hale Getirecek Bayramlık Ev Hediyeleri

Şık evleri şık tablolar tamamlar! Özellikle klasik ve modern tarzda dekore edilmiş evlerde oturan ve sanat ürünlerini sevenler için tablo seti çeşitleri en güzel hediyelerdendir. Ev ve ofislere renk katacak göz alıcı tasarımlar arasından onlar için en güzel seçimi yapabilirsiniz. Zevklerine uygun, sevecekleri bir tablo ile evlerine renk katabilirsiniz. Ayrıca farklı tabloları bir araya getirerek set halinde bir hediye de oluşturabilirsiniz. Şık tablolar; zevkli, düşünülmüş ve zarif ev hediyelerinden biridir!

5-) Kırlent Seti

Bayramlık Ev Hediyeleri
Sevdikleriniz için Tercih Edebileceğiniz Bayram Hediyeleri

Sevdiklerinizin birbirinden şık evlerinizi daha da güzelleştirecek kırlent seti çeşitleri, bayramda ev hediyesi olabilecek en güzel ürünlerden biridir. Onların evine, odalarının rengine, mobilyalarına ve zevklerine uygun olarak farklı kırlent setlerini seçebilirsiniz. Böylece bu bayramda sürprizleriniz ile onları şaşırtabilirsiniz! Kırlent kılıf seti çeşitleri orijinal görünümleriyle ve şıklıklarıyla evlere farklı bir hava katacaktır.

6-) Tasarım Abajur

Tasarım lamba
Bayramda Sevdikleriniz için Tercih Edebileceğiniz Ev Hediyeleri

Evlerin havasını değiştirecek, güzelliğini tamamlayan ürünlerden biri de tasarım lamba çeşitleridir. Çocuk odaları, mutfaklar, çalışma odaları ya da salonlar için lamba modellerini tercih edilebilirsiniz. Tasarım lambalar ile sevdiklerinizin bayram gününü aydınlatabilirsiniz! Sevdiklerinizin zevkine uygun olarak kırmızı, mavi, yeşil, pembe, sarı, beyaz olarak 6 farklı renk ve renk geçişi animasyonuyla çalışan eğlenceli türleri ya da daha klasik türleri tercih edebilirsiniz.

7-) Özel Tasarım Ahşap Radyo

Ahşap radyo
Bayramlık Ev Hediyeleri ile Sevdiklerinizi Gülümsetmek Çok Kolay

Nostaljiyi seven sevdikleriniz için bayram hediyesi arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri özel tasarım ahşap radyo diyebiliriz. Evin herhangi bir köşesinde, vitrinde ya da çalışma masasında tüm güzelliğini sergileyen tasarım ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca tasarım ürünlerin şıklığı sayesinde sevdiklerinizi çok mut.lu edebilirsiniz. Ahşap radyo çeşitleri, “Nerede o eski bayramlar!” diyen nostaljik sevdikleriniz için de idealdir. Onlara eskileri hatırlatan, duygusal ve düşünülmüş bir bayram hediyesi olacaktır.

8- ) Biblo

Biblo
Biblolar ile Sevdiklerinizin Evine Güzellik Katın!

Biblo çeşitleri evlerde hoş görünen, dekorasyon olarak tamamlayıcı olan ürünler arasında yer alır. Şıklığı ile bulunduğu yere harika bir görünüm kazandıran çeşitli biblolar bayramda ev hediyesi olarak sevdiklerinize verebileceğiniz ürünlerden biridir. Bu ürünler, sevdiklerinizin hatıralarında unutulmaz anlar oluşmasını sağlar. Siz de bu ürünleri bayram hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizi kolayca çok mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin Ev Dekorasyon linkinde sevdiklerinizin evlerini süsleyecek çeşitli biblolar bulabilirsiniz!

9-) Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümü
En Güzel Anıları Tazeleyecek Fotoğraf Albümleri ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Fotoğraflar, en güzel anların unutulmaz bir hale gelmesini sağlar. Ayrıca hatıraların en güzellerini ve en duygusal olanlarını oluşturur. Bu yüzden bayramda sevdiklerinize fotoğraf albümü hediye etmek ve hatta o albümün içine birlikte olduğunuz anılardan oluşan birkaç fotoğraf eklemek çok anlamlı bir hediye olacaktır. Kaybolmayan anılar oluşturmanın en nostaljik yollarından biri fotoğrafları bu bayramda hediye olarak tercih edebilirsiniz!

10-) Çiçek

Bayramlık Ev Hediyeleri
Bayramın Olmazsa Olmazı Çiçekler ile Mutluluk Her Zaman Sizinle!

Bayramlarda hediye edilebileceğiniz, hemen herkesi mutlu edecek, mükemmel bir önerimiz var: çiçek! Çiçekler; mis kokularıyla, güzel görünüşleriyle herkesin kalbine dokunan hediyelerdir. Bu ürünler herkesi mutlu eder. Ayrıca özel günleri daha da özel hale getirmek, sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara bir buket çiçek vermeniz yeter! Papatyalar, orkideler, lilyumlar, güller… Herkes için uygun, herkesin aşık olacağı bir bitki bulabilirsiniz.

Bonus: Tatlı!

Baklava
Bonus: Bayramın Olmazsa Olmazı Tatlılar!

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenler için bayramda olmazsa olmazlardan, geleneksel tatlılardan biridir baklava. Çayın, kahvenin yanında lezzetli ve uyumlu bir eşlikçi olan baklava, sevdikleriniz için güzel bir bayram atıştırmalığı olacaktır. Geleneklerimizden biri olan “Misafirliğe eli boş gitmemek.” için siz de bir kutu tatlı alabilirsiniz. Sevdiklerinizin bayramını tatlandırmak için onlara çeşitli tatlılar götürebilirsiniz. Ayrıca farklı çikolata kutularını da BonnyFood çeşitleri arasında bulabilirsiniz!

Bayramda sevdiklerinizi mutlu etmek, onlara sürprizler yapmak için ÇiçekSepeti’ne gelin, keyifli alışverişin tadını çıkarın!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir