SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEKLERİ


Kadın ve erkeğin yaratılışından bu yana ‘’aşk’’,  efsanelere konu olan, uğruna destanlar yazılan bir kavramdır.  Aziz Valentine’den bu yana kutlanan Sevgililer Günü’nde, aşkı en güzel şekilde ifade etmenin yolu ise birbirinden güzel Sevgililer Günü Çiçekleri ’nden geçiyor.

Sevgiliye çiçek almak, yapılacak en romantik hareketlerden biri. Peki sevgiliye bu özel günde hangi çiçekler gönderilir?

Sevgiliye çiçek önerilerimizi sizin için bu başlık altında topladık.

image

Kırmızı Gül

Aşkı tüm çiçeklerden en güzel kırmızı güller anlatır. Romantizm ve tutkuyu en özel haliyle betimleyen kırmızı güller, sevgilinin ellerinde aşka ulaşır. Sevgilinize göndereceğiniz kırmızı güllerden özel bir aranjman veya el buketi ile sevgilinizin Sevgililer Gününü unutulmaz kılabilirsiniz.

image (1)

Beyaz Gül

Saf, temiz ve sonsuz sevgiyi ifade eder beyaz güller… Bu özel günde sevgilinize evlenme teklifi etmeyi düşünüyorsanız, aldığınız yüzüğün yanında beyaz güller ile romantik bir ambiyans yaratabilir, sevgilinizi oldukça duygulandırabilirsiniz.

image (2)

Orkide

Görkemli ve ihtişamlı duruşuyla göz kamaştıran orkide, sevgilisine çok özel bir sürpriz yapmak isteyenler için ideal bir seçim. Sevgililer Günü için saksı orkidelerini tercih ederseniz, bu romantik jestiniz sevgilinizin evinin veya ofisinin en güzel yerinde, güzelliğini uzunca bir süre koruyabilir.

image (3)

Lilyum

Zarafetin ve asaletin sembolü lilyum, zarif sevgilinize gönderebileceğiniz Sevgililer Günü çiçeklerinden bir diğeri. Beyaz lilyumlardan oluşan bir aranjman veya kırmızı/beyaz güllerle kombine edilmiş beyaz lilyumlar, o’na olan sevginizi anlatmak için eşsiz bir seçim olacak.

image (4)

Unutmayın; Sevgililer Günü Çiçeksiz Olmaz! 🙂


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş