SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ


Sene 365 gün olmasına rağmen o günlerin içerisinde bazı günler gerçekten bize ve sevdiklerimize özel oluyor. Kendimizle ilgili özel günün başında tabii ki doğum günümüz geliyor. Bize gerçekten kendimizi özel hissettiren, geçmişe ve geleceğe tebessümlerle bakmamızı sağlayan gün… Kendi dünyamızı genişletirken bize her gün kendimizi özel hissettiren O çıkıyor karşımıza. O’nunla gidilen yerler, O’nunla dinlenen şarkılar, hayat O’nunla yaşanan her şeyi bizlere özel kılıyor. O’nunla beraber doğum günümüzün bile önüne geçen, ‘O’nu içeren günler çıkıyor. Sevgililer günü, yıl dönümlerimiz….

Yıllar elbette bizlere biraz dem verirken, olgunlaştırıyor ve az da olsa heyecanımızı elimizden alıyorlar. İster istemez bir şeyler sıradanlaşmaya başlıyor. Eski zamanların özlemi içerisine girdiğimiz anlarla karşılaşıyoruz. Her ne kadar sevgimizden emin olsak da yer yer bunların tazeliğini hissetme gereği duyuyoruz. Sevgililer günü bu noktada sanırım en büyük ilacımız oluyor. Yapılan sevgililer günü sürprizleri, verilen sevgililer günü hediyeleri ya da O’na kendini özel hissettirecek her davranışımız, o günü senemizin belkide en güzel günü kılıyor. İlk günkü heyecanı ve tazeliği görmek için o anlarda gözlerine bakmak yetip artıyor.

‘Hediye alma dönemi’ elbette alışveriş hayatımızın en sancılı evresi olmuştur. Güzel olmalı, özel olmalı, çok daha özel olmalı diye artarak giden bir skala söz konusu olunca tatlı zorluklar peşi sıra geliyorlar. Sevgililer gününde alınabilecek hediyeleri sizler için seçtik.

istiridye-icinden-cikan-gercek-incili-gumus-kolye-hf3630-1-16

kisiye-ozel-premium-tavla-seti-hf3900-1-10


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş