Sevgililer Günü İçin İlginç Hediyeler


Sevgililer Günü, sevginizi göstermek için en uygun zaman. Böyle özel bir günde duygularınızı orijinal bir şekilde anlatacak bir hediye ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

Sevgililer Günü, çiftler için en özel zamanlardan biri. Eminim siz de bu özel günde sevgilinize klasik hediyeler yerine farklı ve orijinal bir hediye vermek istiyorsunuz ama ne alacağınızı bilmiyorsunuz. “Alacağım hediye onu hem şaşırtacak, hem de ona özel olduğunu fısıldayacak bir şey olmalı” diye kara kara düşünüyorsanız işiniz biraz zor. Ama üzülmeyin, sizi böyle bir dertten kurmak için Sevgililer Günü için ilginç hediyeleri araştırdık ve bir sürü ilginç hediye fikrini bir araya getirdik.

İlk olarak hem ilginç hem de sevimli bir hediye almak isteyenlerle başlayalım. Böyle özel bir hediye almak isteyenler için özel hazırlanan, içinde şekerleme, takı ve aşk mesajları yazan kartlarla dolu “Aşk Kulesi” tam size göre. Dört ya da beş katlı olan bu kulelerin her katı aşkınızın farklı bir yönünü anlatacak ve sevgilinizi şımartacak. Yine Aşk Kulesi tarzında bir hediye arayanlar için Aşk Mesajlı Şeker Kutusu veya çeşitli hediyeler ile dolu özel hediye sepetleri duyguları anlatmak için iyi birer seçenek.

Daha özel bir hediye arayanların ise çok daha şanslı olduğunu söyleyelim. Çünkü onlara göre birçok hediye seçeneği mevcut. İlk olarak üzerine sevdiklerinizin isimlerini yazdırabileceğiniz sevimli kupalar, özel mesajlar yazdırabileceğiniz bardak takımları, çiftlere özel kahve setleri ve isme özel kadehler arasından istediğiniz gibi bir hediye bulabilirsiniz. Bardaklar dışında aşkınıza 7/24 sizi hatırlatacak isim ve özel mesaj eklenebilen duvar saatleri yine unutulmaz bir hediye olacak. Tabii ki özel hediye seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil. İsim ve özel mesaj yazdırabileceğiniz diğer bir hediye yumuşacık yastıklar. Sevimli resimlerle süslü, özel mesajlar eklenebilen yastıklar ile aşkınızın her gece sizi düşünerek uyumasını sağlayabilirsiniz.

Orijinal ve herkeste olmayan hediyeler arayanlar için ise burada pek çok hediye fikri var. Bunlar arasında gördüğünüz gibi birçok hediye seçeneği mevcut. Bu hediyeler arasında “Ne alacağım?” telaşından çok “Hangisini seçmeliyim?” diye karasız kaldıysanız size güzel bir önerilerimiz var.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş