Sevgililer Günü İçin Satın Alınabilecek İlginç Hediyeler


Sevgililer Günü çanları çalıyor. Kaos da var heyecan da… Bu yıl ilk defa hediye alacak olanlar ya da artık yaratıcı bir hediye bulmakta zorlananlar, toplanın! Bu yazı tam da size hitap ediyor.

Sevgililer Günü, sevginizi göstermek için en uygun zamandır. Böyle özel bir günde duygularınızı orijinal bir şekilde anlatacak bir hediye ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Sevgililer Günü, çiftler için en özel zamanlardan biri. Eminim siz de bu özel günde sevgilinize klasik hediyeler yerine farklı ve orijinal bir hediye vermek istiyorsunuz ama ne alacağınızı bilmiyorsunuz.

“Alacağım hediye onu hem şaşırtacak, hem de ona özel olduğunu fısıldayacak bir şey olmalı” diye kara kara düşünüyorsanız işiniz biraz zor. Ama üzülmeyin, sizi böyle bir dertten kurmak için Sevgililer Günü için ilginç hediyeleri araştırdık ve bir sürü ilginç hediye fikrini bir araya getirdik. Hemen başlayalım mı?

friends gif
Görsel: buzzfeed

İlk olarak hem ilginç hem de sevimli bir hediye almak isteyenlerle başlayalım. Böyle özel bir hediye almak isteyenler için özel hazırlanan, içinde şekerleme ve nostalji ile “Vintage Aşk Kulesi” tam size göre. Üç kuleden oluşan bu hediyede kulelerin her katı aşkınızın farklı bir yönünü anlatacak ve sevgilinizi şımartacak.

sevgililer günü hediyesi
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk kutuda mini kalpli bir yastık var, diğerinde ise 3 adet Cino 2 adet Gökkuşağı şeker 3 adet Yumiyum 2 adet Kooler Draje 3 adet Ekşi Yüz bulunuyor, ki burası en leziz kısmı. Son kutuda ise çocukluğumuzun oyuncakları olan ipli fırfır, ok ve yay, su yüzüğü, horoz suluk, stres yay, üflemeli top ve 10 adet misket bulunuyor. Bu hediye hem kadınlara hem de erkeklere alınabilecek eşsiz Sevgililer Günü Hediyelerinden.

  • Erkeklere Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri için buraya tıklayın!
  • Kadınlara Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri için buraya tıklayın!

Daha özel bir hediye arayanların ise çok daha şanslı olduğunu söyleyelim. Çünkü onlara göre birçok hediye seçeneği mevcut. İlk olarak üzerine sevdiklerinizin isimlerini yazdırabileceğiniz sevimli kupalar, özel mesajlar yazdırabileceğiniz bardak takımları, çiftlere özel kahve setleri ve isme özel kadehler arasından istediğiniz gibi bir hediye bulabilirsiniz. Romantik bir film gecesini çok daha özel kılacak bu hediye ile mutlu bir Sevgililer Günü geçireceğinizi umarız…

kişiye özel kadeh
Fiyat ve Satın Alma Detayları İçin Buraya Tıklayın!

Bardaklar dışında aşkınıza 7/24 sizi hatırlatacak isim ve özel mesaj eklenebilen duvar saatleri yine unutulmaz bir hediye olacak.Tabii ki özel hediye seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil. Çiçek Sepeti Hediye grubu içerisinde saatten bardağa, defterden gömleğe birçok kişiye özel hediye yer alıyor. İsim ve özel mesaj yazdırabileceğiniz diğer bir hediye olan yumuşacık yastıklar da tercih edebilirsiniz. Sevimli resimlerle süslü, özel mesajlar eklenebilen yastıklar ile aşkınızın her gece sizi düşünerek uyumasını sağlayabilirsiniz.

kişiye özel tavla
Fiyat ve Satın Alma Detayları İçin Buraya Tıklayın!
Hatta kişiye özel hazırlanan cüzdan, kalem, anahtarlık gibi hediyelerin bulunduğu bir tavla bile tercih edebilirsiniz! Kişiye özel hediye seçenekleri adeta bir okyanus gibi. Uçsuz, bucaksız. Eğer sevgilinize üzerinde adı yazan bir hediye seçmek niyetindeyseniz bu hem kolay hem de çok zor bir hediye tercihi. Çünkü çok fazla çeşit mevcut. Bu çeşitler arasından dilediğinizi seçebilmek, işin kolay kısmı bu. Zor kısmı da bu ama. Hangi birini seçeceğim diye kara kara düşünebilirsiniz de 🙂
beyzbol sopası
Fiyat ve Satın Alma Detayları İçin Buraya Tıklayın!

Esprili hediye seven hanımlar, sevgililerinize bir beyzbol sopası almaya ne dersiniz? En küçük bir tıkırtıda ev talan edilmiş gibi panik yaparak adeta fare avlayan bir kedi bünyesine bürünen sevgilileriniz için müthiş bir savunma aracı!

Şaka bir yana beyzbol sopası ülkemizde çok fazla satılıyor. Bizde ligi olmayan bir sporun gerecinin bu kadar çok atılmasının sebebi nedir sizce? Bizce tamamen espri niyeti ile alınıyor, ama yine de her eve lazım 🙂

evlenme teklifi seti
Fiyat ve Satın Alma Detayları İçin Buraya Tıklayın!

Bu gün için nasıl bir aktivite planladınız bilmiyoruz ama Sevgililer Günü evlenme teklifi etmek için en uygun günlerden biri. Tüm şehir hatta dünya aşk kokarken sokaklarda konserler ve her yanda uçuşan kalpler varken değil de ne zaman bu kadar müsait ve romantik bir ortam yakalanabilir ki? Tüm sokaklar kırmızı, hava sarılıp ısınmak için buz gibi sanki… Tüm sevgililer el ele vermiş ve size bu ortamı hazırlamış gibi yani.

Eğer sizin de düşünceniz bu yıl bir evlenme teklifi etmekse bu paket tam da size göre olabilir. İçerisinde pankartlar, balonlar, mumlar, gül yaprakları ve daha nicesi bulunan bu paketin içeriğini incelemek için fotoğrafın altındaki linke tıklayabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz 🙂

ayıcık buketi
Fiyat ve Satın Alma Detayları İçin Buraya Tıklayın!

Herkes çiçek buketi alabilir, peki ya ayıcık buketi? Bir buket halinde sevimli ayıcıklar! Daha ne kadar ilginç bir hediye olabilir ki 🙂 Hem çiçek hem de hediye aynı anda aradan çıktı diye düşünen beyler var, biliyoruz. Ama bu hediyenin amacı o değil, siz yine de sevgililerinizim Sevgililer Günü Çiçeğini ihmal etmeyin.

Klasik hediyelerden vazgeçemeyenler için de orijinal ve herkeste olmayan hediyeler arayanlar için de Çiçek Sepeti’nde daha çok hediye fikri var. Bunlar arasında gördüğünüz gibi birçok hediye seçeneği mevcut. Bu hediyeler arasında “Ne alacağım?” telaşından çok “Hangisini seçmeliyim?” diye karasız kaldıysanız özür dileriz 🙂 Daha çok ilginç hediye için buraya tıklayabilirsiniz. Aşk dolu bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle!

sevgililer günü hediyesi


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir