SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE ALINMAMASI GEREKEN HEDİYELER


Sevgiliniz ve sizin için, yıldönümüzden sonra, yılın en önemli günü olanSevgililer Günü yaklaşıyor. Bu özel günde hediye seçimi yapmak için zamanınız da giderek daralıyor. Geceleri artık rüyalarınıza bile giren hediye alma süreci öncesinde, alınmaması gereken hediyeleri bilmek sizin ve ilişkiniz için son derece yararlı olacak.

Sevgililer Günü’nde aldığınız hediye ile sevgilinizi mutlu etmek isterken, 14 Şubat’ı artık ayrılık günü olarak hatırlamak istemezsiniz değil mi?

Baskül

Sevgiliye alınmayacak hediyelerin belki de en başında gelir baskül. Karşı tarafa “sen şişmansın” demenin bir başka yöntemi de diyebiliriz. Hiç kuşkusuz Sevgililer Günü’nde alınan böyle bir hediye, tek başına ayrılık sebebidir.

image

Yemek Kitabı

Yemek kitabı da sevgiliye alınmayacak hediyelerdendir. “Sen yemek yapamıyorsun, biraz bak da öğren mi demek istiyorsun?” sorusuyla karşılaşmanız bu durumda yüksek ihtimaldir. Sevgilinizin bu anlamı çıkarmakta zorlanmayacağını bilmeniz gerekir. Bunu açıklamaya çalışmak ise daha da zorlu bir süreçtir.

Sevgilinizin sofrada “yemeği beğendin mi?” sorusunu sakın gerçek bir soruymuş gibi algılayıp, bu tuzak soruya gerçek düşüncelerinizle cevap vermeyin! Üzülürsünüz 🙂 Ayrıca ”her zaman yemekleri sen yapacaksın” anlamı da çıkabilir. Hayatın müşterek olduğunu sakın unutmayın! 🙂 

Diyet Kitabı

Tek başına ayrılık sebebi olan bir başka hediye çeşididir. Unutmayın ki; sevgiliniz her hafta yeni bir diyete başlasa da siz onu desteklemek ve hatta “sevgilim senin diyete ihtiyacın yok zaten” demekle yükümlüsünüz. 🙂

image (1)

Plastik Çiçek

Sevgilinizin yüzünde yapmacık  bir sevinç oluşturur. Ve karşı taraf için özensiz ve üstüne çok düşünülmemiş bir hediye olarak düşünülür. Hiçbir plastik çiçek, gerçek bir çiçek kadar sevgilinizi mutlu edemez. Sevgilinize bu özel günde gerçek ve anlamlı bir çiçek hediye edin!

Büyük Beden Kıyafetler

Sevgililer gününde kıyafet hediye etmek oldukça yaygın bir seçenektir. Çok kişi tarafından da tercih edilir. Kıyafet, alınamaması gereken bir hediye değil kesinlikle. Fakat dikkat etmeniz gereken iki şey var.. İlki; sevgilinizin sevdiği renklerde seçim yapmak. Böylece O’nu önemsediğinizi ve O’nunla ilgili her ayrıntıyı hatırladığınızı göstermiş olursunuz. Aksi takdirde “benim bu rengi sevmediğimi bilmiyor musun sen?” sorusuyla karşılaşabilirsiniz ki cevap vermesi oldukça zor bir sorudur. 🙂

İkinci dikkat etmeniz gereken detay da beden seçimidir. Sevgilinize büyük bir beden hediye almanız, aldığınız kıyafetin güzelliğine kuşkusuz gölge düşürecektir. Tam bedenini tutturamayacağınızı düşünürseniz de küçük bedeni tercih etmeniz O’nu daha çok mutlu edecektir. 🙂

Makyaj Malzemeleri – Selülit ve Kırışıklık Giderici Kremler

İlk okuduğunuz yanlış bir hediye olduğunu siz de fark ettiniz değil mi? Açıklama yapmaya bile gerek yok. Büyük bir olasılıkla sevgilinizi son görüşünüz olur. 🙂

Geyik Biblo

Sevgilinizi son kez görmenizin yanında hediye amaçlı aldığınız biblonun kafanızda kırılması da son derece muhtemel. 🙂 Sevgilinizin aklına küçük de olsa bir kuşku getirmek istemezsiniz değil mi?

image (2)

Bu özel günde sevdiklerinizi mutlu etmek isterken, geri dönüşü olmayan hatalar yapmamanız için bu önerileri dinlemenizi tavsiye ederiz.

Sevgililer gününde nelerin alınmaması hakkında fikir sahibi olduğunuza göre, hediye seçiminiz düşünmeye tekrar devam edebilirsiniz. Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri, Kadınlara Özel Sevgililer Günü Hediyelerive Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri önerilerimize de bir göz atmanızda fayda var. 

image (3)

Aşk dolu nice Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle…


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş