Kadınlara Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri


14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala sevgilinize ne hediye alacağınıza hala karar veremeyenlerdenseniz bu yazıyı dikkatle okumanızı ve sizin için seçtiğimiz Sevgililer Günü Hediyesi alternatiflerimize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Sevgililer Günü yaklaşırken, hayatında eşi ya da sevgilisi olan erkeklerin de kara kara düşünme zamanı gelmiş demektir. Bu sene alacağınız hediyeyi biliyor musunuz? Kadınlara hediye seçmek, erkekler için her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Kadınların hediye seçme becerilerini göz önünde bulundurduğumuzda ise erkeklerin bu konuda daha sabit olduğunu bilmeyenimiz yoktur.

kadınlara hediye seçmek
Görsel: Her Campus

Takvimlerde özel günlere işaret koyanlardan biriyseniz, yeni yılın geçmesiyle gözleriniz 14 Şubat’a dönmüştür. Her zaman kadınlara hediye almanın kolay olduğundan bahsedilirken, Sevgililer Günü alışverişinde sanki her şey tam tersine döner. Birçok erkeğin aklında aynı soru vardır: Sevgililer Günü’nde kadınlara ne hediye alınır?

Eğer sevgilinizle geçirdiğiniz ilk 14 Şubat ise bir “ilk” yaşıyor olmanın verdiği baskı hediye seçimini daha da zorlaştırır. Uzun bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için göz ardı edilemeyecek bir gündür 14 Şubat. Evliyseniz, yıllarınızı birlikte geçirdiğiniz o eşsiz kadın hayatınızdaki yerini daha iyi bilsin istersiniz. Ya da belki sevgilisi olmayan kardeşinize, en yakın arkadaşınıza hediye alıyorsunuz. Onlar da boynu bükük geçirmesinler bu romantik günü diye.

Ya da olayı bambaşka bir açıya çevirelim. Henüz duygularınızı açmadığınız o güzel kıza en güzel günde ilan-ı aşk edeceksiniz. Yani her şekilde, o kadın çok özel sizin için. Ve ona en uygun hediyeyi bulmak da bir o kadar önemli. Neyse ki biz varız 🙂 Merak etmeyin. Sizin için kusursuz hediyeyi bulacağız!

hediye
Görsel: Giphy
Kadınlara Sevgililer Günü İçin Hediye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Hediye seçerken en önemli nokta, hediyeyi vereceğiniz kişinin zevkini bilmektir. Sizin için özel olan o kadını ne kadar tanıyor olduğunuz işte bu noktada kendini gösterir. Bazıları için hiçbir anlam ifade etmeyecek küçük hediyeler, eğer sevileceğini biliyorsanız bu günde yardımınıza koşabilir. Bu yüzden, hafızanızı zorlayın. Birlikte alışverişe ya da gezmeye gittiğiniz mekanları düşünün. Eline alıp incelediği, gözünün takıldığı şeyler arasında mutlaka onun için manevi değeri olan bir şey çıkacaktır.
  • Hediye alacağınız kişi hediyenin işlevselliğine önem veren biriyse, evine ya da odasına kısaca bir göz atıp neye ihtiyacı olduğunu keşfetmeniz mümkün. Unutmayın, önemli olan bu romantik günde onu düşünmüş olmanız. Sevgililer Günü hediyeleri romantik olmak zorunda değil…
  • Ülkemizde çok tercih edilen bir şey değil, ancak hediye çeki seçeneğini göz ardı etmemenizde fayda var. Zaten ne alırsanız alın, değiştirme kartı eklemeyi unutmamalısınız. Belki de ona istediğini seçme özgürlüğü vermeniz çok daha çekici bir hediye olacaktır. Ama bir kadının asıl istediği, düşünülerek ve zaman harcanarak alınmış bir hediyedir. İlginç ve dikkat çekici hediyeler her zaman hatırlanır…
Kadınlara Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Takı ve Aksesuarlar

kolye
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Kolyeler oldukça kolay ulaşılabilen hediyelerdendir. Ancak onları da seçmek zordur. Hangisi sevgilinizin zevkine daha uygun, hangi kolye onu daha çok mutlu eder, iyi düşünmelisiniz. Bazı kolyelerin içersine veya üzerine sizin için anlamlı olan tarihleri yazdırabilir, adlarınızı kazıtabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve etkileyici hediyelik takı modelleri için sayfamızı buradan inceleyebilirsiniz.

Nostaljik Hediyeler

pikap
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bazıları için ise en güzel hediyeler nostaljik olanlardır. Vosvosların sıcaklığını içlerinde hisseden, eski Türk filmlerini görünce ekran başından bir türlü kalkamayan bu kişilere alınabilecek en güzel hediyeler nostaljik hediyelerdir. Bazen bir pikap, bazen çocukluğunda doyasıya yediği şekerlerle hazırlanmış bir kavanoz…

Nostaljik hediye seçenekleri için buraya tıklayın.

Peluş Hediyeler

ayıcık
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Her kadın peluş ayıcık sevmeyebilir, evet. Ancak sevmeyenler kadar çok sevenlerin de olduğunu unutmamak lazım. Bazı çocuk ruhlu kadınlar kaç yaşına gelirlerse gelsinler bayılırlar ayıcıklara. Sadece ayıcık da değil, peluş tavşanlar, pandalar, koalalar ve niceleri…

Yukarıdaki peluş ayıcık gibi bazıları sizin fotoğraflarınızın yer aldığı kupa bardakları da beraberinde getiriyor üstelik 🙂

Kişiye Özel Kupa Bardaklar

kişiye özel kupa
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer ona sürekli kullanabileceği ve işe yarar bir hediye vermek istiyorsanız, kupaları da değerlendirebilirsiniz. Çiçek Sepeti’nde binlerce kişiye özel kupa çeşidi bulunuyor. Bunlardan dilediğinizi seçebileceğiniz gibi, yukarıdaki ürün gibi kendiniz tasarlayabilirsiniz de.

Kupa modelleri için Çiçek Sepeti’ni ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

14 Şubat’a Özel Hediyeler

sertifika hediye
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu özel ve güzel günün teması AŞK olduğundan, o gün her yer kırmızılar ve kalp şeklinde ürünlerle doludur. Aşkın rengidir çünkü kırmızı. Aşk ise kalpten gelen en tutkulu duygudur. Kalplerle ve kırmızılarla donatılmış hediyeleri bu özel günde tercih edebilirsiniz. Sadece 14 Şubat’a özel olarak hazırlanan aşk dolu sertifika ve ödüllerle tüm yıl yanınızda olup, sizi seven sevgilinize teşekkür edebilirsiniz.

Hediye Sepetleri

Sevgilinizi mutlu edecek bir hediye yerine birçok hediyenin birleşimi olan bir kutu da tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin favorisi olabilecek birkaç hediyenin bir araya getirildiği hediye sepetlerini siz de tasarlayabilirsiniz, bir uzmandan da faydalanabilirsiniz. Eee, nasıl olsa artık en güzel hediyeleri masanızdan bile seçebilirsiniz.

Özenle hazırlanmış bu hediye sepeti 3 ayrı kalpli kutudan oluşuyor. Kutuların içlerinde 100 farklı dilde “Seni Seviyorum” mesajlı kağıtlardan mini peluş ayıcığa, şekerlerden kalpli yastığa birçok sürpriz yer alıyor.

hediye sepeti
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı çeşitte hediyelerle hazırlanmış yüzlerce hediye kutusuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kadınlar, hediyenin gizemini severler. Tahmin etmeyi ve tahmin edemeyecekleri hediyeleri, anlamı olan hediyeleri severler. Aslında bir kadın için en güzel hediye, onu unutmadığınızı, onunla ilgili detayları hafızanıza kazıdığınızı düşündüren hediyelerdir.

Kadınlara hediye seçmek hakkında birkaç taktiğe ve Sevgililer Günü hediye fikirlerine  yer verdik. Umarız ki sizlere de faydalı olmuştur.

Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu hediyeler Çiçek Sepeti Hediye Sevgililer Günü Hediyeleri kategorisinde biricik sevgilinizin kalbini fethetmeyi bekliyor! 

sevgililer günü hediyesi


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir