Sevgililer Günü’nde Kadınlara Ne Hediye Alınır


Sevgililer Günü yaklaşırken, hayatında eşi ya da sevgilisi olan erkeklerin de kara kara düşünme zamanı gelmiş demektir. Bu sene alacağınız hediyeyi biliyor musunuz?

Takvimlerde özel günlere işaret koyanlardan biriyseniz, yeni yılın geçmesiyle gözleriniz 14 Şubat’a dönmüştür. Her zaman kadınlara hediye almanın kolay olduğundan bahsedilirken, Sevgililer Günü alışverişinde sanki her şey tam tersine döner. Birçok erkeğin aklında aynı soru vardır: Sevgililer Günü’nde kadınlara ne hediye alınır?

Eğer sevgilinizle geçirdiğiniz ilk 14 Şubat ise bir “ilk” yaşıyor olmanın verdiği baskı hediye seçimini daha da zorlaştırır. Uzun bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için göz ardı edilemeyecek bir gündür 14 Şubat. Evliyseniz, yıllarınızı birlikte geçirdiğiniz o eşsiz kadın hayatınızdaki yerini daha iyi bilsin istersiniz. Ya da belki sevgilisi olmayan kardeşinize, en yakın arkadaşınıza hediye alıyorsunuz. Onlar da boynu bükük geçirmesinler bu romantik günü diye. Veya henüz duygularınızı açmadığınız o güzel kıza en güzel günde ilan-ı aşk edeceksiniz. Yani her şekilde, o kadın çok özel sizin için. Ve ona en uygun hediyeyi bulmak da bir o kadar önemli.

Neyse, sadede gelelim. Hediye seçerken en önemli nokta, hediyeyi vereceğiniz kişinin zevkini bilmektir. Sizin için özel olan o kadını ne kadar tanıyor olduğunuz işte bu noktada kendini gösterir. Bazıları için hiçbir anlam ifade etmeyecek küçük hediyeler, eğer sevileceğini biliyorsanız bu günde yardımınıza koşabilir. Bu yüzden, hafızanızı zorlayın. Birlikte alışverişe ya da gezmeye gittiğiniz mekanları düşünün. Eline alıp incelediği, gözünün takıldığı şeyler arasında mutlaka onun için manevi değeri olan bir şey çıkacaktır.

Hediye alacağınız kişi hediyenin işlevselliğine önem veren biriyse, evine ya da odasına kısaca bir göz atıp neye ihtiyacı olduğunu keşfetmeniz mümkün. Unutmayın, önemli olan bu romantik günde onu düşünmüş olmanız. Sevgililer Günü hediyeleri romantik olmak zorunda değil…
Ülkemizde çok tercih edilen bir şey değil, ancak hediye çeki seçeneğini göz ardı etmemenizde fayda var. Zaten ne alırsanız alın, değiştirme kartı eklemeyi unutmayacaksınız. Belki de ona istediğini seçme özgürlüğü vermeniz çok daha çekici bir hediye olacaktır. Ama bir kadının asıl istediği, düşünülerek ve zaman harcanarak alınmış bir hediyedir. İlginç ve dikkat çekici hediyeler her zaman hatırlanır… 

Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş