Sevgililer Günü’nde Kadınlara Ne Hediye Alınır


Bu romantik günün en zor kısmı hediye seçimi, değil mi? Aslında değil. Çünkü artık bu konuda hizmet veren birçok site var. Sevgilinize uygun hediyeyi, masanızdan kalkmadan seçmeniz mümkün.

Malumunuz, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne şunun şurasında çok az süre kaldı. Sevdiği kadını mutlu etmek isteyen erkekler, ellerinden geldiğince romantik sürprizler hazırlamaya başlamışlardır ya da plan aşamasındadır. O kadarını bilemeyeceğiz. Bildiğimiz tek şey kadınların hediyelere ne kadar bayıldığı. Kadınlar, hediyenin gizemini sever. Hediyenin anlamına bakar ve hediye ne kadar anlamlıysa sevdiği adama o kadar aşık olur. Çünkü kadınlar bilirler ki, erkekler için romantik sürprizler hazırlamak kolay değildir ve verilen emeği tahmin ederler.

Hediye seçmek zor iştir. Özellikle hediye verilecek bir kadın ise. Hele de günlerden 14 Şubat ise. O zaman bu yazı, Sevgililer Günü’nde kadınlara ne hediye alınır diye soran erkeklere gelsin…
“Kadınlar çiçektir” sloganları eşliğinde ilk olarak tabii ki çiçek diyoruz. Güzel bir çiçek aranjmanıyla kapıda belirmeniz fazla klasik olabilir, ama bir kadın buna çok sevinecektir. Çiçeğin yanında bir pırlanta yüzük ile de harikalar yaratabilirsiniz. Haberiniz olsun beyler.

Bu özel ve güzel günün teması AŞK olduğundan, o gün her yer kırmızılar ve kalp şeklinde ürünlerle doludur. Aşkın rengidir çünkü kırmızı. Aşk ise kalpten gelen bir duygudur. Sözün özü, kalp içeren ve kırmızı olan her şeyi alabilirsiniz. Kolyeler, sevimli kalpli yastıklar sizin için bulunması oldukça kolay bir hediye seçeneği.

Anılara değer veren bir sevgiliniz ya da eşiniz varsa, beraber en mutlu göründüğünüz ya da size bir şeyler ifade eden fotoğrafınızı çerçeveletip sevgilinizin yatağının baş ucuna koyabilirsiniz. Ona anılarınızı hediye etmiş olursunuz.

Gelelim hediyelerin en göz alıcısına. Doğaya ve yaşama aşık biriyle mi berabersiniz. Tamam konu aşk dedik, kırmızı dedik, kalp dedik, ama tüm bunlardan daha özel bir hediye var. TEMA Vakfı’nın Özel Gün Bağışları’ndan Sevgililer Günü için olanı seçip sevgiliniz adına fidan bağışlayabilirsiniz. Ayrıca bağış yaptıktan sonra 14 Şubat’a uygun, temalı sertifikasıyla bunu hediye haline getirebilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde kadınlara ne hediye alınır sorusunun cevabı, sanırız biraz olsun netleşmiştir. Yılda bir gerçekleşen bir hadise olduğundan, daha özel ve daha anlamlı hediyeler seçmeye çalışın. Sevginiz bol olsun…

Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş