SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE SEVGİLİYE HEDİYE ALMAK


Sevgililer Günü yaklaşırken, sevgilinize ne hediye alacağınıza karar veremediğiniz bir güne daha hoş mu geldik? E o zaman hoş bulduk diyelim ve sizi ilginç hediye fikirlerine sürükleyelim!

Sevgililer Günü’nde, sevgiliye hediye almak, cinsiyeti ne olursa olsun hem çok keyifli, hem de bir o kadar zordur. Alacağınız hediyenin özel olmasını, onun çocuksu yanına dokunmasını ve aynı zamanda da ilginç olmasını istersiniz. Arkadaşlarınızın ve internetteki tavsiyelerin arasında gidip gidip geliyor olabilirsiniz. Ama sıkı durun! Biz size sevgiliye ne hediye alınabileceği konusunda yol gösterici olacağız!

Yastık Kılıfı

Dünyanın en eğlenceli yastık kılıfına birlikte baş koymaya ne dersiniz? Aynı odayı paylaşan çiftler için, yastık yorgan kavgasını neşeli bir hale getiren yastık kılıflarını odanızın eğlencesi yapabilirsiniz. Çiftler tarafından birlikte kullanılan ürünlerin moda haline geldiği şu günlerde hem sevgilinizin gönlünü hoş edebilir hem de aldığınız hediyeyi paylaşabilirsiniz. Birbirinden değişik modeller arasından dilediğinizi hediye olarak seçebileceğiniz yastık kılıflarından sizin için seçtiğimiz ürüne şuradan ulaşabilirsiniz.

aşk-yastık-kılıfı

 

Sevimli Ayıcık

Özellikle kadınların, kaç yaşında olursa olsun vazgeçemediği sevimli ayıcıklar hediye sepetinizi doldurmaya aday! Herkesin bir ayıcığı var deyip geçmeyin. Bahsettiğimiz ayıcıklar hem çok şirin hem de sevgilinizin yanında olamadığınız zamanlar için sizi temsil eden kocaman bir kalp taşıyorlar! Farkıyla değil, anılarıyla kalpleri süsleyecek bu sevimli ayıcığın, sevdiğiniz kişinin evini doldurmasını istiyorsanız,şöyle buyurun efendim!

 

peluş-ayı

 

Yastık kılıfları ve sevimli ayıcıklar dışında sevdiğiniz kişiye seni seviyorum demenin bin bir yolu var! Birbirinden farklı birçok seçenekten sevgilinize layık bir şey bulabilmeniz için size gereken tek şey sevgilinizin nasıl bir hediyeden hoşlanacağını tam olarak bilmek. Sevdiğiniz kişinin ister mizahi yönü baskın olsun, ister romantik, ister çocuksu bir ruhu olsun, ister sert bir mizacı… Her karaktere uygun ilginç bir hediye vardır!

Romantik bir sevgili için, her birine içinizden gelen ufak sözleri yazabileceğiniz notların bulunduğu bir aşk kalbi, sert mizaçlı bir sevgili için gitar şeklinde bir yastık ya da müzikle dans eden ışıklı ve içi su dolu bir hoparlör, çocuk ruhu asla ölmemiş bir sevgili için çim adam ya da pille çalışan peluş bir köpek, mizah ruhu baskın olan sevgili için iseZaytung temalı kupalar; hem birbirinden ilginç hem de sizi daima hatırlatacak muhteşem birer hediye olabilir!

Sevgiliye alınabilecek en ilginç hediyeler için bahsettiğimiz fikirlerin bir çoğuna şuradan göz atabilirsiniz. Zaman, sevgiliyi mutlu etme zamanı!

 


Yorumlar: 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş