Sevgililer Günü’ne Özel Romantik Çiçek Aranjmanları


3
3 points

Sevgililer Günü hepimiz için farklı anlamlar ifade edebilir. Bazılarımız bu günü fazlası ile önemserken bazılarımız için ise sıradan bir gündür. Ancak her iki grubun da Sevgililer Günü denilince akıllarına ilk çiçekler gelir.

Sevgililer Günü denince akla ilk gelen ilk hediye neden çiçektir? Çünkü kadınlar çiçektir. Şaka şaka, bu klişe hakkında konuşmayacağız. Çiçekler canlı ve zarif hediyelerdir. Mis kokulu ve huzur verici hediyelerdir. Gönderildikleri kişileri her koşulda mutlu etme güçleri vardır. Bu sebeple Sevgililer Günü için çiçekler olmazsa olmazlardır.

Çiçekler hakkında genel bilinen yargılar nelerdir diye sorsak hemen cevabı verebilirsiniz. Kırmızı gül aşkı simgeler, sevgiliye alınabilecek en romantik hediyelerin başında gelir. Orkideler, lilyumlar, gerberalar, papatyalar da sevgiliye çiçek almak isteyenlerin diğer romantik alternatiflerindendir. Evet, bunları biliyoruz. Eğer Sevgililer Günü Çiçekleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz, ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Eğer hala bir çiçek göndermediyseniz, sevgilinize gönderebileceğiniz çiçek aranjmanlarını sizler için derledik.

1 – Renkli Çardak Gül ve Papatya Çiçek Buketi
papatya ve çardak güller
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Ona pembe çardak güller ve beyaz papatyalar ile hazırlanmış bir buket gönderebilirsiniz. Ya da buketinizi kendi ellerinizle verebilirsiniz. 14 Şubat sabahına gözlerini açan sevgiliniz, pembenin mutluluğu ile güne uyanacak ve sizin gibi bir sevgilisi olduğu için bir kez daha mutlu olacak.

2 – Aşk Sürprizi 9 Kırmızı Gül
kırmızı gül buketi
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

9, 11, 15 veya 20. Sayının önemi yok. Yeter ki sizin kalbinizden çıkmış temiz hislerinizi ifade etsin. Kırmızı güllerin aşkını, kokusunu ve ruhunu anlatmaya sözcükler yetersiz kalır. Baki olan tek şey; sevgilinizin bu güller karşısında olacak olan mutluluğudur.

kırmızı güller
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer vazoda bir çiçek aranjmanı yerine buket tercih etmek isterseniz, elbette onu da Çiçek Sepeti koleksiyonlarından bulabilmeniz mümkün. Kucak dolusu güller, sevgilinizin mutluluğuna mutluluk katacak!

3 – Beyaz 2 Dal Orkide Çiçeği
orkide
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Orkideler hem güzelliği hem zarifliği hem de asilliği aynı bedende taşıyan canlılardır. Eğer karşınızdaki kişinin gururunu ihya edecek bir çiçek göndermek istiyorsanız, tercihinizi orkidelerden yana kullanabilirsiniz.

4 – Beyaz Güzellik

barış çiçeği
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Barış çiçeği olarak da bilinen spathiphyllum, uzun ömürlü ve bu uzun ömrü süresince bol çiçek açan bir bitkidir. Uzun ömürlü oluşu, sevgilinize hediye ettiğiniz bir spathiphyllumun uzun yıllar boyunca onunla olup, her bakışında sizi hatırlatacağı anlamına geliyor tabii.

5 – Biricik Sevgilime 7 Kırmızı Gül
kırmızı güller
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

O sizin biriciğiniz değil mi? Kalbinizin en tatlı, en huysuz ve değişilmez yanı. İşte bu gün onun günü. Sevgilinizin günü, sevgililerin, aşıkların günü. Ona, kalbinizi temsil eden bu gül dolu aranjmanı göndererek, gününü en güzel şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz.

6 – Kişiye Özel Papatya Aranjmanı
fotoğraflı buketler
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilinize gönderdiğiniz hediye sizi hatırlatsın istersiniz değil mi? Bu son derece normaldir. Hediyelerimiz, bizden mesajlar, anılar taşırlar. Ona beyaz ve kırmızıların çevrelediği, mis kokulu çiçeklerle oluşturulmuş bir çiçek aranjmanı gönderebilir, bununla birlikte bu hediyeyi yalnızca ona özel bir hale getirebilirsiniz.

Üzerine sizin seçtiğiniz fotoğrafları, metni ve diğer detayları ekleyebileceğiniz; sizin tasarımınız bir vazo içerisinde hazırlanan bu çiçek aranjmanı, kalbinizin sahibine en çok yakışacak sürprizlerden birisi.

7 – Mutluluğun Tarifi
kırmızı güller ve lilyumlar
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutluluğu nasıl tarif edersiniz? Kimisi için uzun çayırlardır mutluluk. Kimisi için bir bebek gülümsemesidir. Ama bugün 14 Şubat! Ve 14 Şubat’ta mutluluk sevgilinizin mutluluğudur. Mutluluk aşık bir kalbin sevdiği için atmasında saklıdır. Sevgilinizin kalbini pıt pıt attıracak bir çiçek, onu ne kadar mutlu edecek düşünsenize…

8 – Seni Seviyorum Mesajlı Papatya Aranjmanı
papatya
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Papatyaları sevmek için çok fazla sebebimiz var. Kimisi seviyor, sevmiyor diyerek onları koparsa da kimisi bunu yapmaya kıyamaz. Öyle ki sever beyaz papatyaların zarafetini. Sevgilinize ‘Seni Seviyorum’ mesajınızı sadece mana olarak taşımakla yetinmeyen, vazosunda bunu hoş bir tasarımla taşıyan bu papatyalar; sizin kusursuz 14 Şubat sürpriziniz olabilir.

9 -Doğal Ahşap Kütükte Renkli Papatya Aranjmanı
papatyalar
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Hayatınızın en tatlı, en renkli yanını yaşamanıza sebep veren sevgilinize hala bir çiçek siparişi vermediyseniz, sizin için güzel bir sürpriz tavsiyemiz var. İçerisinde renkli papatyaların yer aldığı bu aranjman ile sevgilinizin size yeniden aşık olması an meselesi…

10 – Silindir Vazoda 11 Beyaz Gül Aranjmanı

beyaz güller
Fiyat ve satın alma detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bazıları Sevgililer Günü’ne en çok kırmızının yakıştığını söyler. Bazıları için ise bu her zaman beyaz güllerdir. Çünkü onlar için en saf duygularının sahibi olan kişiye ithaf edilen bu gün, tüm özel anlardaki gibi beyazlarla kaplanmalıdır.

Biricik sevgilinize, Sevgililer Günü’nde çiçek göndererek ona ne kadar özel olduğunu hissettirebilir; aşınızı en romantik şekilde dile getirebilirsiniz. Yaklaşan bu özel gün öncesi, sevgilisine ne hediye edeceğine hala karar veremeyenlerin yardımına; en güzel, en anlamlı ve en romantik Sevgililer Günü Çiçekleri koşacak. Bu Sevgililer Günü’nde de en popüler hediye romantik çiçekler olacak.

Sevgililer Günü İçin Alınabilecek Hediye Seçenekleri (Hediye Önerileri) yazımızı incelediniz mi?

sevgililer günü hediyesi


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir