Sevgililer GünüHediye Önerileri

Sevgililer Günü’nde Tercih Edebileceğiniz Romantik Çiçek Aranjmanları

Sevgililer Günü hepimiz için farklı anlamlar ifade edebilir. Kimisi coşkuyla kutlar bu özel günü kimi için çok da özel bir gün değildir. Ama Sevgililer Günü dendiğinde herkesin aklına gelen bir şey vardır: romantik çiçek aranjmanları!

Bu yazı 2022’de güncellenmiştir.

Sevgililer Günü denince akla ilk gelen ilk hediye genelde çiçektir. Mis kokulu ve huzur verici hediyelerdir çiçekler. Gönderildikleri kişileri her koşulda mutlu etme güçleri vardır. Bu sebeple Sevgililer Günü için çiçekler olmazsa olmazlardır. Hediye olarak, dekoratif bir görüntü oluşturmak için veya asıl hediyenizin yanında güçlendirici bir ürün olarak çiçekler tercih edilebilir.

Sevgililer Günü için tercih edebileceğiniz çiçekler oldukça fazladır. Mesela kırmızı gül aşkı simgeler, sevgiliye alınabilecek en romantik hediyelerin başında gelir. Orkideler, lilyumlar, gerberalar, papatyalar da sevgiliye çiçek almak isteyenlerin diğer romantik alternatifleri arasında yer alır. Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz romantik çiçek aranjmanları bu yazımızda sizi beklerken Sevgililer Günü’nde Alınabilecek Çiçekler Hangileridir? yazımızdan onun için tercih edebileceğiniz çiçek türlerine de göz atabilirsiniz. Şimdi, eğer hala onun için bir çiçek seçmediyseniz; sevgilinizin gününü güzelleştirecek, onu çok mutlu edecek ve sizi günün kahramanı yapacak çiçek aranjmanlarına göz atabilirsiniz!

Sevgililer Günü’nde Sevgiliye Hediye Aldırmanın Yolları ve Hediye Seçme İncelikleri

Romantik Çiçek Aranjmanları

1 – Love and Happiness Letter

Romantik çiçek aranjmanları
Romantik Çiçek Aranjmanları, Love and Happiness Letter

Onun için bu yıl Sevgililer Günü’nde farklı ve etkileyici bir çiçek arıyorsanız Love and Happiness Letter tam size göre! Birbirinden güzel ve renkli çiçekler ile hazırlanan Flower Letter for My Only Love ile onu romantizmin doruklarına çıkarabilirsiniz. Böylece güne çok mutlu ve neşe dolu başlamasını sağlayabilirsiniz!

2 – 9’lu Kırmızı Gül – Paşabahçe Vazoda

9, 11, 15 veya 20… Konu güller olunca sayının önemi yok; yeter ki sizin kalbinizden çıkmış temiz hislerinizi ifade etsin. Kırmızı güllerin aşkını, kokusunu ve ruhunu anlatmaya sözcükler yetersiz kalır. Baki olan tek şey; sevgilinizin bu güller karşısındaki kocaman mutluluğudur. Siz de onun için, varlığı hemen kaybolmayacak 9’lu Kırmızı Gül – Paşabahçe Vazoda gibi mükemmel çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Eğer vazoda bir çiçek aranjmanı yerine güzel bir buket tercih etmek isterseniz Kucak Dolusu Aşk 25 Kırmızı Gül Buketi‘ni tercih edebilirsiniz. Bu sayede ona kucak dolusu mutluluk hediye edebilirsiniz!

3 – Seramik Vazoda Beyaz 2 Dal Orkide Çiçeği

2 Dal Beyaz Orkide Çiçeği
Romantik Çiçek Aranjmanları, Seramik Vazoda Beyaz 2 Dal Orkide Çiçeği

Orkideler hem güzelliği hem zarifliği hem de asilliği aynı bedende taşıyan çiçek türlerinden biridir. Eğer karşınızdaki kişinin gururunu ihya edecek bir çiçek göndermek istiyorsanız, tercihinizi orkidelerden yana kullanabilirsiniz. Seramik Vazoda Beyaz 2 Dal Orkide Çiçeği gibi şık ve zarif çiçekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu çiçek, görünüşüyle kendine aşık eder. Yani 14 Şubat Sevgililer Günü gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz romantik çiçeklerden biridir. Böylece sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz!

4 – Beyaz Spatifilyum (Barış Çiçeği) 

Beyaz Spatifilyum (Barış Çiçeği) Saksıda Canlı Bitki
Romantik Çiçek Aranjmanları, Beyaz Spatifilyum (Barış Çiçeği) 

Barış çiçeği olarak da bilinen spathiphyllum, uzun ömürlü ve bu uzun ömrü süresince bol çiçek açan bir bitkidir. Beyaz Spatifilyum (Barış Çiçeği) uzun ömürlü oluşuyla, hayatınızdaki o özel insana “Seni ömrüm boyunca seveceğim!” demenin yollarından da biridir. Her bakışında ona sizi hatırlatacak bu güzel çiçeği tercih edebilirsiniz. Bu sayede Sevgililer Günü’ne zarif bir dokunuş katabilirsiniz!

5 – Love Garden Bouquet

Romantik çiçek aranjmanları
Romantik Çiçek Aranjmanları, Love Garden Bouquet

O sizin biriciğiniz değil mi? Kalbinizin en tatlı, en huysuz ve değişilmez yanı. İşte bu gün onun günü! Sevgilinizin günü, sevgililerin, aşıkların günü. Ona, kalbinizi temsil eden gül dolu, muhteşem Love Garden Bouquet aranjmanını göndererek, gününü en güzel şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Onun mutluluğunun kaynağı olarak siz de çok mutlu olabilirsiniz!

6 – Kişiye Özel Papatya Aranjmanı

Kişiye Özel Papatya Aranjmanı
Romantik Çiçek Aranjmanları, Kişiye Özel Papatya Aranjmanı

Sevgilinize gönderdiğiniz hediye ona sizi hatırlatsın istersiniz değil mi? Hediyelerimiz bizden mesajlar, anılar taşırlar sevdiklerimize. Kişiye Özel Papatya Aranjmanı sayesinde ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Beyaz ve kırmızıların çevrelediği, mis kokulu çiçeklerden oluşuyor bu aranjman. Üstelik kişiye özel olarak hazırlandığı için onun çok mutlu olmasını ve kendisini özel hissetmesini sağlayacağına eminiz! Aranjman üzerine seçtiğiniz fotoğrafları, metni ve diğer detayları ekleyebileceğiniz; sizin tasarımınız bir vazo içerisinde hazırlanan bu çiçek aranjmanı, kalbinizin sahibine en çok yakışacak sürprizlerden birisi olacak!

7 – Mutluluğun Tarifi 6 Kırmızı Gül ve Lilyumlar

Romantik çiçek aranjmanları
Romantik Çiçek Aranjmanları, Mutluluğun Tarifi 6 Kırmızı Gül ve Lilyumlar

Mutluluğu nasıl tarif edersiniz? Kimisi için uçsuz bucaksız yeşilliklerdir mutluluk, kimisi için bir bebek gülümsemesi. Ama bugün 14 Şubat! Ve 14 Şubat’ta mutluluk; sevgilinizin yüzündeki kocaman gülümsemedir! Mutluluk aşık bir kalbin sevdiği için atmasında saklıdır. Siz de sevgilinizin kalbini pıt pıt attıracak, yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayacak bir çiçek arıyorsanız Mutluluğun Tarifi 6 Kırmızı Gül ve Lilyumlar ile bunu başarabilirsiniz!

8 – Seni Seviyorum Mesajlı Papatya Aranjmanı

Romantik çiçek aranjmanları
Romantik Çiçek Aranjmanları, Seni Seviyorum Mesajlı Papatya Aranjmanı

Papatyaları sevmek için çok fazla sebebimiz var. Hassas, romantik, zarif ve göz alıcı çiçekler onlar. Sevgilinize aşk dolu sözcükler kullanmadan onu sevdiğinizi söylemenizin en güzel yollarından biridir Seni Seviyorum Mesajlı Papatya Aranjmanı. Hem yazısıyla hem çiçekleriyle göz alıcı bir hediye olan bu aranjman, 14 Şubat’ta sevdiklerinizi çok mutlu edebileceğiniz kusursuz hediye olacak!

9 -Doğal Ahşap Kütükte Renkli Papatya Aranjmanı

Romantik çiçek aranjmanları
Romantik Çiçek Aranjmanları, Doğal Ahşap Kütükte Renkli Papatya Aranjmanı

Hayatınızın en tatlı, en renkli halini yaşamınızda katkısı olan biricik sevgilinize onun kadar renkli, güzel ve romantik bir hediye vermek ister misiniz? O zaman Doğal Ahşap Kütükte Renkli Papatya Aranjmanı tam size göre! Bu göz alıcı aranjmandaki papatyaların güzelliği ve doğallığı sayesinde sevgilinizin size yeniden aşık olması an meselesi.!

10- 11’li Beyaz Gül – Paşabahçe Vazoda

Romantik çiçek aranjmanları
Romantik Çiçek Aranjmanları, 11’li Beyaz Gül – Paşabahçe Vazoda

Bazıları Sevgililer Günü’ne en çok kırmızının yakıştığını söyler, bazıları içinse doğru cevap her zaman beyaz güllerdir. Çünkü onlar için en saf duyguları ifade etmek, sevginin ve zarifliğin sembolü beyaz güllerle mümkündür. Siz de duygularınızı beyaz güller ile anlatırken daha iyi hissedenlerdenseniz 11’li Beyaz Gül tam sizlik! Ayrıca bu güzel çiçek ile sevgilinize kucak dolusu aşk hediye edebilirsiniz!

Bonus: Beyaz Papatyalar ve Çikolata

Beyaz Papatyalar ve Çikolata
Romantik Çiçek Aranjmanları, Beyaz Papatyalar ve Çikolata Seti

Sevgililer Günü için hem farklı hem de şık bir hediye arıyorsanız hediye setlerini de tercih edebilirsiniz. Lezzet dolu BonnyFood çikolatalarının ve zarif beyaz papatyaların bir arada olduğu Beyaz Papatyalar ve Çikolata seti ile onun kalbini kazanabilirsiniz. Sevdiklerinizin damağında unutamayacakları tatlar bırakan çikolatalar ve çiçekler sayesinde ona Sevgililer Günü’nü mükemmelleştiren bir hediye vermiş olacaksınız!

Biricik sevgilinize, Sevgililer Günü’nde çiçek göndererek ona ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Böylece aşkınızı en romantik şekilde dile getirebilirsiniz. Yaklaşan bu özel gün öncesinde sevgilinize ne hediye alacağına karar veremeyenlerdenseniz Sevgililer Günü Çiçekleri ile sevdiklerinizi çok mutlu edebileceğinizi söylemek isteriz. Şık, romantik ve mutluluk saçan çiçekler her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir