SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL ROMANTİK İPUÇLARI


14 Şubat yaklaşıyor… Yılın en romantik ve en aşk dolu gününe hazırlıklar başladı. Kalplerle süslenmiş mağazalar, aşk kokan renkli caddelerSevgililer Günü ambiyansına çoktan büründü bile.

Sevgililer Günü Hediyeleri önerilerine daha önceki blog yazılarımızda değinmiştik. Bu yazımızda ise bu özel günü daha anlamlı ve romantik hale getirebilecek ipuçları vereceğiz.

Sevgililer Günü’nde sevgilinizle romantik bir gün geçirmek istiyor; ama bu özel günü planlamaya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sunacağımız romantik ipuçları ile 14 Şubat’ı unutulmaz kılabilirsiniz.

image

Güne Başlarken

Aynı evdeyseniz,  14 Şubat sabahı sevgilinizden önce uyanmaya özen gösterin. Yastığın üzerine bırakacağınız çiçek ve ‘’Seni Seviyorum’’ yazılı bir not, sevgilinizin güne mutlulukla başlamasını sağlayacak. Hatta romantizmi arttırarak en sevdiği yiyeceklerden mükemmel bir kahvaltı da hazırlayabilirsiniz.

Sevgiliniz yanınızda değilse ve yanına gidebileceğiniz bir mesafedeyse, ellerinizde çiçeklerle sabahın erken saatlerinde kapısını çalabilir, bu romantik güne beraber başlayabilirsiniz.

Aranızda oldukça uzak mesafeler varsa ve bugün sevgilinizin yanında olamıyorsanız, göndereceğiniz Sevgililer Günü Çiçeği ile o’nu çok; ama çok mutlu edebilirsiniz.

image (1)

Romantik Akşam Yemeği Habercisi

Sevgililer Günü’nün olmazsa olmazı mum ışığında baş başa, romantik bir akşam yemeğidir. Sevgilinizin ofisine kırmızı güller ile birlikte, akşam yemeğinin yeri ve saatinin yazılı olduğu romantik bir not gönderebilir; sevgilinizi heyecanlandırabilirsiniz.

Sevgililer Günü Yemeği

Yemek konusunda oldukça başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız evde baş başa romantik bir Sevgililer Günü Yemeği organize edebilirsiniz. Hatta bu özel yemeği Sevgililer Günü’ne özel lezzetli meyve sepetleri ve kek kurabiye buketleri ile tatlandırabilirsiniz.

Hazırlayacağınız yemeklerin bu özel geceyi mahvedeceğini düşünüyorsanız eğer; güzel bir restauranta rezervasyonunuzu vakit kaybetmeden yaptırmanızı öneririz.

image (2)

Bundan sonrası ise size kalmış. Biliyorsunuz ki; aşkınızı bakışlarınızla, gülüşünüzle ve en güzel kelimelerle ifade etmek kadar özel bir Sevgililer Günü Hediyesi olamaz.

Aşkınızın ve mutluluğunuzun daim olması dileğiyle…


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş