Hediye ÖnerileriDoğum Günü Hediyeleri

SEVGİLİNİZİN KALBİNİ FETHEDECEK DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ

Sevgiliye doğum günü hediyesi almak zordur. Hele ki hayatındaki o özel insanın zevkini, bedenini ve ayak numarasını dahi bilmeyenin vay haline!

Hediyenizi riske atmayın, sevgilinin kalbini fethedecek doğum günü hediyeleri önerimize mutlaka göz atın! :)

image

Gülümse Sevgilim 7 Kırmızı Gül ve Sevimli Ayıcık

image (1)

Kırmızı güllerin romantizmi ve sevimli ayıcığın şeker cazibesine hangi kadın hayır diyebilir ki? :) Gülümse Sevgilim 7 Kırmızı Gül aranjmanı, sevgilinizi kocaman gülümsetecek.

Renkli Sürpriz Tasarım Pasta

image (2)

Doğum günü pastasız olmaz! Renkli Sürpriz Tasarım Pasta ile sevgilinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. :)

En Tatlı Aşk Meyve Buketi

image (3)

Kalbinizin tatlı sahibine lezzetli bir sürpriz yapmanın tam zamanı! Çikolata kaplı çilekler ile hazırlanmış En Tatlı Aşk Meyve Buketi, sevgilinizin kalbini fethedecek. :)

Aşık Eeyore Peluş 60 cm

image (4)

Eeyore, en sevimli haliyle sevgilinizin kapısını çalacak. Utangaç ve şeker kahramanımız Eeyore’a bayılmayacak bir sevgili tanımıyoruz. :)

Altın Kolyeli Sevgili Sepeti

image (5)

Sevgilinizi doğum gününde çok mutlu edecek bir alternatif daha! Dolu Dolu ”Seni Seviyorum” demek için en güzel hediyeler Sevgili Sepeti ‘nde.

Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı ve Kalp Çikolata Kutusu

image (6)

Sevgilinize Yılın En İyi Sevgilisi Oscar Ödülü vererek O’nu doğum gününde onore edebilirsiniz. Hediyesi kalp çikolata kutusu ile sevgilinizin en mutlu anına bolca lezzet katacak.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir