Hediye Önerileri

Sevgiliye Alınabilecek Çiçekler

Hiçbir kadının “Hayır” diyemeyeceği çiçekler, hem özel günlerde duyguları dile getiriyor hem de sevdiğiniz kadını mutlu edebileceğiniz hoş bir sürprize dönüşüyor.

Kadınlara hediye almak zor iş. Sevdiğinin tarzına uygun hediyeyi seçmek veya o’nu mutlu edecek doğru hediyeyi bulmak, özellikle erkekler için hiç de kolay değil. Bin bir zorlukla seçtiğiniz hediyeyi, “Beğenecek mi, o’nu mutlu edecek mı” diye düşünüp durursunuz. Hediyeler bir yana, sevdiğiniz kadını mutlu etmek için daha kolay bir yöntem var: Çiçekler… Çünkü hiçbir kadın çiçeklerin romantik cazibesine karşı koyamaz. “Hangi çiçeği almalı” veya “Sevgiliye alınabilecek çiçekler nelerdir” diye düşünüyorsanız, alabileceğiniz çiçek türlerine gelin beraber bakalım.

1. Çiçek denilince çok uzun bir liste gelebilir aklınıza, ama ilk sırada tabii ki güller geliyor. Hiçbir kadının “Hayır” diyemeyeceği en romantik çiçek olan gül, ister özel günlerde isterseniz de sevdiğiniz kadını mutlu etmek için alabileceğiniz ilk çiçek olmalı. Renk olarak ise tutkunun rengi kırmızıyı ya da mutluluğu temsil eden beyaz gülleri seçebilirsiniz. Farklı çiçeklerle kombine edilmiş sepetler veya özel vazolarda gül seçenekleri ile sevdiğiniz kadını mutlu etmek sizin elinizde.

2. İkinci olarak farklı çiçeklerle kombine edilmiş çiçek sepetlerini tercih edebilirsiniz. Şık ve orijinal sepetlerin içinde zambaklar, güller ve antoryum gibi çiçek çeşitlerinin şık bir aranjman ile sunulduğu çiçekler, her kadının gönlünü fethetmeye yetecek kadar güzel. Kır çiçekleri gibi farklı çiçekleri de bulabileceğiniz sepetler hakkına fikir edinmek istiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.

3. Tekli çiçeklerde ilk sırada zarafetin simgesi olan orkideler geliyor. Beyaz, mor ve pembe gibi renklerde bulabileceğiniz orkideleri, aynı zamanda birden çok dal halinde alabilirsiniz. İster saksıda tek dal isterseniz de iki dal olarak bulabileceğiniz orkideler ile sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda özel günlerde tercih edilen orkideler, zarif görünümü ile şık bir hediye olarak tercih ediliyor. Saksıda orkide modelleri hakkında buraya göz atabilirsiniz.

4. Zarafetten söz açılmışken, zambaklara değinmeden olmaz. Özellikle mutluluğu ve saflığı temsil eden beyaz zambak, kadınların gözdesi. Işıltılı güzelliği ile ister vazoda isterseniz de farklı aranjmanlar ile tercih edebileceğiniz zambaklar, özel günlerde verilebilecek zarif çiçeklerden biri. Güllerle süslü beyaz zambaklar veya sadece pembe zambaklardan dilediğinizi seçerek sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz.

5. Son olarak ele alacağımız çiçek ise enerji ve mutluluk veren kır çiçekleri. Rengarenk çiçeklerin bir araya geldiği bahar çiçekleri olarak da bilinen çiçekler, bulunduğunuz ortama enerji vermeye yetiyor. İster sepet halinde isterseniz de vazoda tercih edebileceğiniz bahar çiçeklerini farklı aranjmanlara bulabilirsiniz. Ortama mutluluk katan bahar çiçekleri hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir