SEVGİLİYE HEDİYE ALMA İNCELİKLERİ


Bir ilişkinin en zahmetli yanlarından biri, sevgiliye hediye alma seremonisidir.

Doğum günü, ay dönümü, yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı yaklaştıkça sevgiliye ne hediye alınacağı da başlı başına bir stres kaynağı olur birçoğumuzda.

İşinizi biraz olsun kolaylaştırmak, doğru hediyeyi seçmenize yardımcı olmak için sizlere bu yazımızda, sevgiliye hediye alma inceliklerinden bahsedeceğiz.

sevgiliye-ne-hediye-alınır

Hediyenizi Riske Atmayın

İlişkinin başlarındaysanız ve kız/erkek arkadaşınızın giyim tarzı hakkında tam anlamıyla fikir sahibi değilseniz O’na hediye olarak kıyafet veya ayakkabı almayın.

Sevgiliye alacağınız büyük veya küçük beden kıyafetin de çok hoş karşılanmayacağını şimdiden söyleyelim.

En klasiğinden bir parfüm hediye etmek istiyorsanız, parfüm seçimi de ayrı bir sorun olarak karşınıza çıkacak, demedi demeyin.

Hediyenizle Mutlu Etmeyi Garantileyin

Seçeceğiniz hediye ile ilgili içinizde ufak bir tereddüt olsun istemiyor ve sevgilinizin sürpriziniz karşısında mutlu olmasını istiyorsanız işte size ufak ipuçları:

* Sevgilinizin ofisine çiçek gönderin. Kırmızı güller, orkideler ve renkli çiçeklerden oluşan aranjmanlar ile sevgilinizi mutlu etmeyi garantileyebilirsiniz.

* Hediyenin lezzetlisi de olur. Sevgiliye lezzetli hediye alternatifi olarak kek-kurabiye buketi, çikolata, cupcake ve tasarım pasta gönderebilirsiniz.

* Her ne kadar klişe de olsa kocaman bir peluş ayıcık ile sevgilinizin mutlu olmaması neredeyse imkansız. Sevimli mi sevimli dev ayıcık ile esprili bir sürpriz yapabilirsiniz.

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş