Sevgiliye Hediye Beste


Sevgiliye verilecek en güzel hediyelerden biri şarkı olabilir mi, ne dersiniz? Üstelik bu şarkı O’na özel bestelenmişse, hayatındaki en özel hediye olabilir…

Sevgilinize bu yıl Sevgililer Günü’nde çok özel bir hediye vermek istiyorsunuz. Vereceğiniz hediye farklı olmalı ve değeri maddi olarak ölçülememeli. Kendi emeğinizi ve zevkinizi kattığınız bir şey olmalı. O zaman sevgiliye hediye beste yapmaya ya da yaptırmaya ne dersiniz? Sevgilinize söylemek istediğiniz en anlamlı sözleri, O’nun için yapacağınız bir besteyle söyleyebilirsiniz. Sizin besteniz, Sevgililer Günü’nde aşkınızın bestesi olacak.

Kadın ya da erkek, herkes kendisi için özel olarak hazırlanmış bir beste karşısında duygusallaşır ve mutlu olur. Sevgilinizle unutamayacağınız, her anını keyifle yaşayacağınız bir Sevgililer Günü olacak. Peki bu besteyi hazırlayabilmek için ne yapmalısınız? Bir enstrüman çalmayı biliyorsanız işiniz daha kolay. En güzel besteleri sevgiliniz için yapmanız için önünüzde hiçbir engel yok. Enstrüman çalmayı bilmiyorsanız da endişelenmeyin. Bir arkadaş ya da profesyonel yardımla üstesinden gelebilirsiniz.

Sevgiliniz için yapacağınız besteyi sizin için hazırlayıp gönderen yerler var. Hatta besteyi siz yapamasanız dahi sevgiliniz adına beste yapılabiliyor. Bu yüzden de sizin sadece sevgiliniz için ne yapabileceğinize karar vermeniz yeterli. Örneğin, sevgiliniz bir öğretmense, O’nun adına bir beste hazırlatıp CD halinde alabilirsiniz. Size kalan ise romantik bir ortam yaratıp hediyesini dinletmek. Sevgiliniz şaşıracak ve önce bu hediyenin kendisine özel bir şarkı olduğunu fark etmeyecek, ta ki adını duyana ve kendisinden bahsedildiğini anlayana dek… Böyle bir hediye nasıl olabilir diyorsanız, şuradan inceleyebilirsiniz. 

Bir aşkın yeniden keşfedilmesini, iki insanın birbirine duyduğu tutkunun yücelmesini, duyguların yeniden doruğa çıkma hissini ortaya çıkarabilecek yegane araçlardan biri müzik. Bu yüzden hazır elinize fırsat geçmişken Sevgililer Günü’nü iyi değerlendirin. Müziğin büyüsünden yararlanın. Sevgilinize belki her zaman söylediğiniz ya da hiçbir zaman dile getiremediğiniz duygularınızı, düşüncelerinizi müzik aracılığı ile açıklayın. Müzikle anın tadını çıkarmaya bakın. O’na en güzel hediyesini, bestesini verin. Sevgilinizin müzikle birlikte ne kadar mutlu olduğunu, sizinle birlikte olduğu için ne kadar doğru bir seçim yaptığını gözlerinden okuyacaksınız.

Müziğinizin hiç susmadığı, aşkla geçen bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle…

Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş