Hediye Önerileri

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü’nde biricik aşkınız için en özel, en güzel hediyeyi arıyorsanız, hemen yardımcı olalım. Ama işin içine romantizm katmayı sakın unutmayın…

Haydi yeni yılınız kutlu olsun! O, “Seneye görüşürüz” esprisi kadar sevimsiz olan 2014’ün “ihtiyar dede” olup giderken 2015’in de “minnak bebe” halinde gelişi, biçimindeki klişe karikatürle idrak etmiş bulunuyoruz bir yepisyeni seneyi daha… Tebrikler!
Hediyeler aldınız, hediyeler verdiniz… Yalnız, canlar… Hediye olayı bitmedi daha. Nereye böyle seke seke? Ocak ayı pat diye geçti gitti bile ve geldi çattı pek kısa ama boyundan büyük marifetleri, sürprizleri, neş’e-i muhabbeti içinde barındıran canım Şubat… Bu minik ay, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi pek muteber, iple çekilen, benzersiz, eşsiz, müstesna, ali-ül âlâ, havai fişekler patlattıran, karında kelebekler uçuşturan, zaman zaman “sevgiliye ne hediye alabilirim” stresinden tırnak kemirttiren, -garip ama gerçek- bir oksimoron kabilinden hediye yüzünden kavga çıkarttırıp -Allah korusun!- sevgiliden ayırttıran o aşk kadar karmaşık ve dahi değerli günü sığdırıyor 28, hadi bilemediniz 29 güne…
Şubat ayının stresini yaşamadan kazasız belasız atlatmak ve keyfini çıkarmak için Sevgililer Günü’nün şu hediye mevzusuna biraz ciddiyetle eğilmekte ve gerekirse halihazırda pek isabetli bir şekilde yapmakta olduğunuz gibi bilenlere danışıp yardım almakta sonsuz fayda var efendim. Ve biz de bu hususta, naçizane emrinize amadeyiz.
Bir kere, sevgiliye hediye fikirleri konusunda tabii ki çalışma yapın ve emek sarf edin ama o “en sevdiğiniz” kişiye kendisini özel hissettirmeden, verdiğiniz değeri göstermeden hediyenin kralını yahut kraliçesini alsanız kıymet-i harbiyesi olmaz. Hediyeyi verirken ona aşkınızı da sunduğunuzu unutmayın. Yani diyeceğimiz o ki, ister kadın olun ister erkek, (tabii ki sizi tenzih ediyoruz) “takozluk” yapmayın da bir de kart yazın romantiğinden hediyenizin yanında… Faydasını görürsünüz. Vallahi…
Bu nokta açıklığa kavuştuysa eğer, hediye kısmını merak etmeyin. Dedik ya, “Amadeyiz emrinize” diye, o iş bizde! En güzel Sevgililer Günü hediyeleri nerede bulunur, sevgiliye değişik hediyeler nerededir, hepsinin bilgisine sahibiz ve gayet tabii ki sizlerle paylaşmak için tarif edilemez bir istek duyuyoruz. İnanın :)
Sevgiliye tişört bile alacaksanız en güzelini bulmak için, hediyelerin en özeli için, en değişikleri için hep birlikte sağ elimizin işaret parmağını kaldırıp, imlecimizi şu iki nokta üst üsteden sonra gelecek adreslere denk getirdikten sonra indirmek suretiyle tıklıyoruz ve birbirinden ilginç hediye fikirleri arasından sevgilimize en uygun olanını seçip günü kurtarıyoruz (Solaklar da kendine göre devşiriversin işte; “Solakların Mouse’la İmtihanı” adlı kitabı biz okumadık henüz)
Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun, mutluluklar! (Bakın şimdi, gözlerimiz yaşardı. Bu muhabbetinizde payımızın olduğunu bilmek, inanın bizleri pek mütehassis etti. Canlarımız bizim!)

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir