Hediye ÖnerileriYılbaşı

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bardaklar

Sevgilinize yılbaşında unutulmaz bir hediye almaya ne dersiniz? Özellikle yılbaşını evde geçirecek çiftler için bu hediyeler çok anlamlı olacak. Kişiye özel bardaklar bir ömür boyu saklanacak ve sofralarınıza romantik bir anlam katacak.

 

Viski bardağı, bira bardağı, rakı ve şarap kadehleri üzerine istediğiniz isimleri yazdırarak hediyenizi unutulmaz yapabilirsiniz.
Kişiye Özel Arjantin Bira Bardağı
Buz gibi bir bardakta bira içmeye keyfine kim hayır diyebilir? Özellikle bu bardağın üzerinde isminiz yazıyorsa. Sevdiğiniz için en keyifli yılbaşı hediyelerinden biri olacak.
Kişiye Özel Viski Bardağı
Sevgiliniz, tarz sahibi kişilerin tercihi, kalitenin simgesi viskiyi kişiye özel viski bardağı içinde içecek. Kişiye Özel Viski Bardağı ile sevdiğinizi özel hissettirin.
Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Kadehleri
Karşılıklı iki kadeh atmak artık daha keyifli olacak. Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı sofralardan eksik olmayacak bir hediye alternatifi.
Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi
Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi, yılbaşını evde geçirecek çiftlerin sofralarında en romantik hediye olacak. Sevgilinizle şarap içmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir