Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bardaklar


1
1 point
Sevgilinize yılbaşında unutulmaz bir hediye almaya ne dersiniz? Özellikle yılbaşını evde geçirecek çiftler için bu hediyeler çok anlamlı olacak. Kişiye özel bardaklar bir ömür boyu saklanacak ve sofralarınıza romantik bir anlam katacak.


Viski bardağı, bira bardağı, rakı ve şarap kadehleri üzerine istediğiniz isimleri yazdırarak hediyenizi unutulmaz yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Arjantin Bira Bardağı
Buz gibi bir bardakta bira içmey keyfine kim hayır diyebilir? Özellikle bu bardağın üzerinde isminiz yazıyorsa. Kişiye Özel Arjantin Bira Bardağı Sevdiğiniz için en keyifli yılbaşı hediyelerinden biri olacak.

Kişiye Özel Viski Bardağı
Sevgiliniz, tarz sahibi kişilerin tercihi, kalitenin simgesi viskiyi kişiye özel viski bardağı içinde içecek. Kişiye Özel Viski Bardağı ile sevdiğinizi özel hissettirin.

Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Kadehleri
Karşılıklı iki kadeh atmak artık daha keyifli olacak. Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı sofralardan eksik olmayacak bir hediye alternatifi.

Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi
Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi, yılbaşını evde geçirecek çiftlerin sofralarında en romantik hediye olacak. Sevgilinizle şarap içmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir