Sevgilinize Yılbaşı Hediyesi Seçerken Zorlanıyor musunuz?


1
1 point

Sevgilisine hediye seçerken kara kara düşünenler burada mı? Bu yazımız sizin için hazırlandı. Artık sevgilinize hediye seçmek düşündüğünüzden çok daha kolay!

Yılın belli zamanlarında sevgiliye hediye almak kaçınılmaz bir sondur. Birine hediye almak oldukça güzel bir olay olsa da, hediye için bir günün seçilmiş olması ister istemez zorlanmamıza sebep olur. Sevgililer Günü, doğum günü, yıldönümü, yılbaşı gibi özel günler hediyesiz olmaz. Eğer bu özel günlerde hediye almayı unutursanız, ızdırap dolu zamanların sizi beklediğinden emin olabilirsiniz. Sizi bu ızdıraptan kurtarmak için sevgiliye yılbaşı hediyeleri önerilerinde bulunacağız.

kedi
Görsel: Tenor Gif Keyboard

Yılbaşı hediyesi diğer özel gün hediyelerine göre daha kolay bulunacak bir hediye gibi gözükse de biraz rutinin dışına çıkma zamanı gelmedi mi? İşte klasiğiyle, uçuk fikirleri ile her sevgiliyi mutlu edecek, sizin için seçtiğimiz birbirinden renkli yılbaşı hediyesi seçenekleri…

İhtiyaca Yönelik Hediyeler

Öncelikle yılbaşı hediyesi seçmenin rahat olan tarafı işin içinde bir romantizm olmama zorunluluğudur. Yani sevgilinizin hep istediği o montu, sıcacık tutacak bir kazağı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Önünden geçtiği vitrinde gözü takılan o güzel çantayı, telefonu için istediği o sevimli telefon kabını ya da daha büyük ihtiyaçlarını karşılayabilecek hediyeleri yılbaşında gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

hediye kazak
Görsel: ebay
Yılbaşı Çiçeksiz Olur mu? Bizce olmamalı.

Biz yılbaşı için romantizm şart değil dedik ama bazıları için romantik manalar da içerebilir:. Şayet ilişkiye başladıktan sonraki ilk yılbaşı kutlamanız ise belki biraz daha romantik olmanız gerekebilir. Ya da bu sizin için bir tercihtir. Romantik hediyeleri tercih edecek olan kişiler için yılbaşı elbete çiçeksiz olmaz. Yılbaşı denilince ilk akla gelen şey yılbaşı ağacı değil de nedir? Bitkilerle iç içe bir gündür bugün. Sevdiğinize yılbaşında renkli bir sürpriz yapmak istiyorsanız ona mutluluğun en görkemli hali bir çiçek gönderebilirsiniz.

kırmızı gül buketi
Bu ürüne gitmek için tıklayın.

Canlı çiçekler pek tercih ettiğiniz bir kategori değilse sevdiğinize lezzet dolu çiçekler hediye edebilirsiniz. Kakaolu veya meyveli bu lezzetlere kim hayır diyebilir ki?

kişiye özel kekler
Bu ürüne gitmek için tıklayın.

Üstelik seçmiş olduğunuz kek buketinin vazosunu dilediğiniz gibi şekillendirebilir, kendi tasarımınızı kullanabilir, ona mesajlar yazabilirsiniz.

İlginç bir yılbaşı geleneği; ökse otu altında öpüşmek.

Kalbe Giden Yol Her Zaman Mideden Geçer

Derler ki erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçermiş. Bizce bu herkes için geçerli. Yılbaşı hediyeleri erkek arkadaşların kara kara düşündüğü bir konu olsa da kadınların da bu konuyu önemsemeleri gerektiğini belirtmek isteriz. Yani eşinize veya sevgilinize hediye almayı/ göndermeyi ihmal etmemelisiniz hanımlar. Aksi halde yalnızca onlardan beklemeniz biraz haksızlık olabilir.

Eğer hediye konusunda çok kararsızsanız onun için bir yemek hazırlayabilirsiniz. Ancak misafirleriniz olacaksa ve bu yemeği toplu olarak takılacağınız kişilerle paylaşacaksanız tam olarak bir hediye yerine geçmez.

yeni yıl yemeği
Görsel: Viral Momz

Böyle bir durumda kalıyorsanız yemeğin yanına ufak da olsa bir hediye satın alabilirsiniz. Yılbaşı pandufları mesela! Önemli olan ona özel olduğunu hissettirecek bir hamle yapmanızdır.

– Gingerbread Yılbaşı Kurabiyesi Tarifi

Bu Meyveler Mutluluk Garantili 
meyve sepeti
Bu ürüne gitmek için tıklayın.

Yılbaşı hediyesi olarak beklenmedik bir tercih; meyve sepeti! Fakat neden olmasın? Portakallar ve kiviler ile C vitamini almasını sağlamak istediğiniz sevdiklerinize oldukça düşüneli ve lezzetli bir sürpriz yapailirsiniz.

Aşk ile dolu bu meyve buketi en tatlı yılbaşı hediyesi olabilir. Farklı meyvelerle hazırlanmış meyve sepetleri yılbaşı sofralarınızın baş tacı olacak. Eğer yılbaşı günü yarım gün ya da tam gün çalışan bir sevgiliniz varsa işyerine bir meyve buketi göndererek ona neşe verebilirsiniz.

Aşkınızı Ölümsüz Kılın

Bazı hediyeler vardır ki kullandıkça sevdiklerimi hatırlarız. Bu bazen onlardan gelen bir kıyafet bazen bir aksesuardır. Bazı hediyelerde ise onları hatırlamama gibi bir şansımız dahi olmaz. Üzerinde fotoğrafları vardır ve özledikçe bakar, dokunuruz.

fotoğraf baskılı kolye
Bu ürüne gitmek için tıklayın.

Siz de ona özledikçe, gün içerisinde yoruldukça bakıp enerji toplayabileceği bir hediye verebilirsiniz. Aşkınızı daima boynunda taşısın istiyorsanız ona özel eşi benzeri olmayan bir kolye hazırlayabilirsiniz. En güzel fotoğrafınızı kullanacağız fotoğraf baskılı bir kolye ile aşkınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Hatta dilerseniz el yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlayabilir, onlara el emeğiniz bir jest yapabilirsiniz.

Romantik Kadehler 
kişiye özel şarap kadehi
Bu ürüne gitmek için tıklayın.

Ona hazırladığınız romantik yemeği daha da romantik bir hale getirmeye hazır mısınız? Kişiye özel şarap kadehleri ile yılbaşı yemeğinizin daha özel ve unutulmaz geçmesini sağlayabilirsiniz. Onu ilk gördüğünüz ya da aşkınızın başladığı tarihi yazdırabileceğiniz, aşkın ve yeni yılın rengi kırmızı ile donatılmış şarap kadehleri…

Biraz Heyecan İster misiniz?
fantezi seti
Görsel: Aliexpress

Unutulmaz bir yılbaşı gecesi için, unutulmaz bir hediyeye ne dersiniz? Bu özel set ilişkinize istediğiniz heyecanı fazlasıyla getirecek ve kolay kolay da bırakmayacak. Yılbaşı gecesini biaz daha farklı geçirmek isteyenler için iddialı bir hediye. Ancak bu hediyeyi seçerken karşınızdaki kişinin hoşuna gidip gitmeyeceğini iyi düşünmelisiniz.

Yılbaşında hediye seçmekte zorlananlar için yol göstermeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Bütün bunlara ek olarak kendi ellerinizle bir hediye hazırlamak istiyorsanız, içerisinde birbirinden güzel el yapımı ürünlerin nasıl hazırlanacağını anlattığımız yazı bulunan “Kendin Yap” kategorimize göz atmayı unutmayın! Herkese iyi yıllar!


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir