Hediye Önerileri

Sevginizi Beyaz Gül Demetiyle İfade Edin

Sevgiliye duyulan aşkın masumiyetini ifade eden, devlet ve hanedan armalarında saf inancın simgesi olarak kullanılan beyaz gül ile onun bu aşka layık olduğuna duyduğunuz güvene ilişkin mesajı en güzel şekliyle vereceksiniz.

sonsuz-sevgi-19-beyaz-gul-at1836-1-1

Dünyanın en mutlu insanı olduğunuzu düşünmek için seviyor ve seviliyor olmanız yeterlidir. Hayatın tozpembe rengi içerisinde sevginizi ve de aşkınızı anlatmak için çiçek gibi göz alıcı renklere sahip bir başka aracı bulunamaz. Saf aşkı ise https://www.ciceksepeti.com sitesinden sipariş edeceğiniz beyaz gül demetinden daha iyi anlatacak bir çiçek düşünülemez.
Beyaz Gülün Değer Kattığı Duygular

Her ne kadar aşıklar arasındaki sırlama önceliğini kırmızı güle kaptırmış olsa da beyaz gül eski çağlardan beri gerçek aşkı çağrıştırmaktadır. Bugün daha çok düğün çiçeği olarak kullanılır ve aşkın vücut verdiği birlikteliği temsil eder. Ciceksepeti.com kalitesinde sipariş edeceğiniz beyaz gül buketi sevdiklerinizin düğünlerinde yeni başlangıca duyulan saf hislerin mesajını taşıyacaktır.

Saflık ve gençlik masumiyeti anlamlarının yüklendiği beyaz gül arkadaşlıktan umuda, saygıdan aşka kadar geniş bir anlam yelpazesine sahiptir. ciceksepeti.com adresinden sipariş edeceğiniz bembeyaz buketiniz masumiyetinizi ve saflığınızı en içten duygularınızla karşınızdakinin gönlüne taşımanızda size yardımcı olacaktır.

Aşkınızın Masumiyetini Ona Beyaz Gül İle Anlatın

Kirden arınmış bembayaz görüntüsü ile el değmemiş güzelliğin temsilcisi olarak masumiyeti, saflığı ve gizli duyguları sembolize eder. Farklı kültürlerin ortak mitleri onun yeryüzünde açan ilk gül olduğunu ve diğer bütün güllerin ondan türediğini kabul eder. Beyaz gül boyanmış, kızarmış ya da kan damlası ile renk değiştirmiştir ki bu durum onu değişmeyen saf aşkın simgesi haline getirir.

ciceksepeti.com sitesinden sipariş edeceğiniz beyaz güllerden oluşacak buketiniz çarpıcı görünüme sahip zarif bir çiçek aranjmanı olacaktır.

Beyaz Gülü Hazırlayacağınız Buketlerde Gönlünüzce Kullanın

Siz de sevginizi beyaz gül ile anlatmak istiyorsanız detaylı fikir edinmek için cicek.com sitesine başvurabilirsiniz. Birbirinden güzel beyaz gül demetlerine ulaşabileceğiniz ciceksepeti.com üzerinden sadece sevgilinize değil, aynı zamanda saf sevgi ile bağlı olduğunuz annelerinize de göz alıcı bir aranjman gönderme imkanına sahip olacaksınız.

Dilerseniz beyaz gül buketinizin içine bir miktar sarı gül katarak birlikteliğin ahengine de vurgu yapabilirsiniz. Kırmızı gül karışımı ile aşkı pekiştirecek olan buketinizi, birlikteliği ve bağlılığı ifade edeceğinden, düğünlere gönül rahatlığı ile gönderebileceksiniz.

Beyaz gül demeti her ne kadar arzuladığınız mesajı iletecek olsa da, içine yerleştireceğiniz el yazması kartın gücünü de dikkate almanız yerinde bir davranış olacaktır.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir