Hediye Önerileri

Sevginizle Birlikte Büyüyen Saksı Çiçekleri

Evinizin ya da iş yerinizin bir köşesinde size huzur verecek, baktıkça içinizi açacak ve hayata dair tüm gerginliğinizi ve stresinizi üzerinizden atmanıza yardımcı olacak küçük ve yemyeşil bir bahçeniz olsun istemez misiniz?

Sevgi ile büyütebileceğiniz birbirinden zarif ve değerli saksı çiçekleri ile sizi mutlu edecek bu minik bahçeye kavuşmanız hiç de zor olmayacak. Şık görünümlü camillalar, zarif orkideler, doğal ortamı evinize taşıyacak karakteristik bonsailer, göz alıcı yapraklara sahip tropik snowlar, yeşil ile turuncu tonlarının en çok yakıştığı guzmanialar, alacalı yaprakları ile göze çarpan Kratonlar, asi ve şık görünümlü Dracena Marginatalar, Scheffleralar, barış çiçeği olarak da bilinen güzel çiçekli Spathiphylumlar ve daha birçok saksı çiçekleri arasından seçebileceğiniz birbirinden güzel ve renkli bitkiler ile evlerinizi ya da iş yerlerinizi neşelendirebilirsiniz.

Kendinize Yeşil Bir Köşe Oluşturun 

Camillalarla, scheffleralarla, bonsailerle, tropik snowlarla ya da kratonlarla bezenmiş yeşil köşenizde kahvelerinizi yudumlayıp kitaplarınızı okurken ya da çalışırken kendinizi doğa ile baş başa kalmış hissedebilirsiniz. Negatif enerjileri ortamdan uzaklaştırdığı için daha dinç ve daha pozitif olabilir ve günlerinizi huzurlu geçirebilirsiniz.

Son derece dekoratif ve gösterişli bonsailer ile ofislerinizdeki ya da evlerinizdeki masalarınızı süsleyerek, bonsaileri dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu küçük ağaçlar hem görselliği ile hem de yaydığı enerjisi ile sizi mutlu edebilir.

zelkova-bonsai-kucuk-boy-cicekc3709e-1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevdiklerinizi Şık Sunumlara Sahip Çiçekler ile Mutlu Edin

Sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz için de hoş birer hediye alternatifi olabilecek bu bitkiler ile onları özel günlerinde çok mutlu edebilirsiniz. Annenizi ya da eşinizi, asil görünümlü beyaz ya da canlı renklerdeki orkideler ile dolu ve taşlar ile bezeli, şık seramik saksılar içinde sunulacak aranjmanlar ile şaşırtmak istemez misiniz? Yaşadığı süre boyunca büyütebilecekleri ve her seferinde de sizi hatırlayacakları bu zarif hediye onları ne kadar sevindirir bir düşünün. Dilerseniz seramik bir saksıda tek dal ya da dilerseniz de 3 dal orkide seçerek onların kalbini tekrardan fethedebilirsiniz.

3-dal-phalaenopsis-orkide-cicekc3415-1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

İş arkadaşlarınızın ya da dostlarınızın da  özel günlerini unutmak tabii ki olmaz. Onlara güzel bir jest yapmak için doğum günlerinde, bulunduğu ortama tropik bir hava katan ve göz alıcı renklere sahip Guzmania bitkisi dilerseniz armağan edebilirsiniz. Sıcak tonlar ile yeşilin buluştuğu güzel Guzmanialar ile onları neşelendirebilirsiniz ve arkadaşlığınızı daha da güçlendirebilirsiniz.
guzmania-cicekc3690e-1-1

 

 

 

 

 

 

 

Siz de sevdikleriniz için özel günlerde hoş ve akılda kalıcı sürprizler yapmak isterseniz cicek.com üzerinden onlara saksı çiçekleri hediye edebilir, sevgileri ile birlikte büyüyen çiçeklere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir