Hediye Önerileri

SİHİRLİ KUPALAR

Son zamanların en çok tercih edilen hediyelerinden sihirli kupalar

Görenlerin şaşkınlıklarını gizleyemediği o sihirli bardaklar

“Nedir sihirli kupa dedikleri” diye düşünenlerden misiniz?

Açıklayalım.

Sihirli kupa, sıcak su ile temas ettiğinde eski siyah görünümünden kurtulup, aslında sahip olduğu ama gözle görünmeyen yazı ve resimleri gösteren kupadır.

Yani sıcak bir sıvı ile karışmadan önce diğer kupalardan farkı yoktur. Bu yüzden orjinal hediye seçeneklerindendir sihirli bardaklar. Bu şekilde en özel mesajınızı hediyenizle birlikte gönül rahatlığı ile herkesin içinde verebilirsiniz.

Sihirli kupa hediyenizi kendiniz tasarlayacağınız gibi, önceden tasarlananlardan da seçebilirsiniz.

İşte size birkaç sihirli kupa örneği;

Kişiye Özel Aşk Oyunu Sihirli Kupa; hayatınızın aşkına verebileceğiniz en özel hediyelerden. Sıcak su ile temas ettiğinde kendini gösterecek aşk oyunu ile kazanan daima aşkınız olacak!

image

Tabii ki anne ve babaları da unutmadık! Onlar da bu özel hediyeyi fazlasıyla hak ediyor.

image (1)

image (2)

Sihirli kupalar ile sevdiklerinizin her an yanlarında olamasanız da onlara olan sevginizi günün her saati gösterebilirsiniz.

Futbol aşığı sevdikleriniz için de en uygun sihirli kupalar ÇiçekSepeti Hediye‘de…

image (3)

Hediyenizi seçmeden önce unutmayın ki; kişiye özel hediyeler her zaman diğer hediyelerden daha çok ilgi çeker ve uzun yıllar unutulmaz. Bir eşleri daha yoktur. Ev ve ofislerin en güzel yerlerinde saklanır. Her gelene gösterilir.

Kişiye özel sihirli kupalar, sevdiklerinizi mutlu edecek ve uzun yıllar unutulmayacak sürprizler yapabilmeniz için ÇiçekSepeti Hediye’de

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir