Yılbaşı

Son Dakika Yılbaşı Sürprizleri

Yeni yıla son 2 gün kaldı ancak siz hala hediye almaya fırsat bulamadınız mı? Panik yok, bunun hâlâ için bir şansınız var!

2020’ye girmek için artık günleri değil saatleri saymaya başladığımız şu günlerde yılbaşı planlarınız çoktan hazır ama yıl sonu koşuşturmacası sebebi ile hediye seçmeye fırsat bulamamış olabilirsiniz. İnternet siparişlerinin teslim edilmesini bekleyecek ya da dışarı çıkıp hediye seçecek zamanınız da kalmamış olabilir. Ancak merak etmeyin, sevdiklerinizi yeni yıl hediyeleriniz ile gülümsetmek için hala bir şansınız var. Hem de yoğun iş temponuz arasında yalnızca dakikalarınızı ayırarak!

Sayılı saatler kala en hızlı yılbaşı hediyesi ne alınır?

Zaman daraldıkça seçilebilecek hediyelerin de listesi kısalıyor. Tam kapasite çalışan kargolar sebebi ile tercih edilebilecek en hızlı yılbaşı sürprizleri ise çiçekler ve lezzetli aranjmanlar!

Özel teslimat birimleri ile yılbaşı hediyelerinizi tam zamanında sevdiklerinize iletebilecek ÇiçekSepeti‘nin sizler için önerdiği yılbaşı sürprizleri ise şu şekilde:

Yılbaşı Çiçeği Buketi – Kokina

Yeni yıla çok az kala çıkan ve yeni yılın temsili rengi kırmızıyı çiçeklerinde barındıran Kokina, halk arasında Yılbaşı Çiçeği olarak da bilinmekte. Bu da Kokina çiçeğinin yeni yıl sofralarında ve süsleme temalarında sıklıkla kullanılmalarına sebep oluyor. Sevdikleriniz için bir buket kokina sipariş edebilir, yılbaşı masalarını şenlendirebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Mesajlı Pembe Lezzet Kurabiye ve Truf Kek Buketi

2020’den hepimiz çok ümitliyiz. Bu sene bizim yılımız olacak ve hayal ettiğimiz her şeye kavuşmamız için en büyük adımlarımızı attığımız sene olarak hafızalara kazınacak. Bu motto ile istediğiniz mesajı yazabileceğiniz Kişiselleştirilebilir Mesajlı Pembe Lezzet Kurabiye ve Truf Kek Buketi yeni yıl sofralarının lezzeti, hediyelerin en sevileni olacak.

Yılbaşında da aşk: Kırmızı Aşk Gerberalar

Yeni yıl denildiğinde akla gelenler kırmızı renk detaylı süslemeler ve bembeyaz karlardır. Karın olmadığı zamanlarda ise kar efekti ile kendimizi kış ayının kollarına bırakırız. Doğanın en güzel kar efekti olan cipso çiçekleri, kırmızı renkli gerberalar ile bir araya geldi. Şık vazosu ile sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu çiçek aranjmanı, yeni yılda da bol aşk, bol huzur dileklerinizi iletebilir.

Kişiye Özel 2020 Yeni Yıl Bahçesi

Son anda da olsa hediyem bana özel olsun, kişiye özel olarak hazırlansın diyorsanız, Kişiye Özel 2020 Yeni Yıl Bahçesi sizin için en doğru tercihlerden birisi olabilir. Minik sehpa üzerinde yer alan kırmızı kukuletası, kar tanesi, sevimli dekorları ve sukulenti ile sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu kişiye özel bahçeler, 2019’un son 2020 nin ilk ve en sevimli hediyesi olabilir.

Mini Sürpriz Yılbaşı Truf ve Tartolet Aranjmanı

Yılbaşı sürprizleri yaparken lezzeti elden bırakmayalım değil mi? Beyaz ve kırmızı renkli çikolatalar ile kaplanmış truf kekler ile tartolet kurabiyeler, Mini Sürpriz Yılbaşı Truf ve Tartolet Aranjmanı’nda bir araya geldi. Yeni yılın coşkusu ile lezzetinin bir araya geldiği bu sürpriz ile sevdiklerinize tatlı bir hediye verebilir, seneyi tatlı tatlı kapatabilirsiniz.

Tatlı Aşkım Yılbaşı Sürprizi Kek Buketi

Sevgiyi iletmenin birçok yolu ve aracısı vardır. Kırmızı güller ve çikolatalar ise en çok tercih edilenlerdir. İkisinin bir arada bulunduğu Tatlı Aşkım Yılbaşı Sürprizi Kek Buketi’nde kırmızı gül şekli verilmiş kakaolu kekler ve buram buram yeni yıl coşkusu yaşatmak için üzerine çam ağacı figürü çizilmiş kakaolu kalp kekler yer alıyor. 2020’de de tatlı yiyelim, tatlı konuşalım demek istediğiniz sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu sürpriz ile seneye etkileyici bir final yapabilirsiniz.

Siz de 2019’un son saatlerinde sevdikleriniz için bu hediye önerilerinden dilediğinizi seçebilir, hepsi ve daha fazlası için hemen ÇiçekSepetini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir