Trend

TAKIMININ RENGİNE GÖNÜL VERENLERE

Bu yazı gerçek bir taraftar yazısı, bu yazı tam bir fanatik yazısı! Eğer takımınızın renklerine gönülden bağlı değilseniz, adına şanına yaraşır bir sevgiyle ona gönül vermediyseniz bu yazıya hiç başlamayın. Çünkü bu yazı ezberlediği ilk şarkı, takımının marşı olanlara yazıldı, bu yazıda göreceğiniz kekler de işte o fanatikler için titizlikle hazırlandı. Her biri fırına girdiğinde, renklerine büründüğü takımın anlı şanlı marşı kulakları çınlattı.

r1

Yer siyah gök beyaz

Siyah Beyaz kurabiyeli kek buketi

İşte siyah beyaz renklere gönül veren harbi taraftarlar için en harbi kek buketi! Renkleriyle şanlı, lezzetiyle tatlı, görünümüne kim kapılsa haklı bu kek buketi, gerçek bir taraftarsanız size, sağlam bir fanatikse sevdiklerinize en güzel hediye değil mi?

r2

Yer gök sarı kırmızı

Sarı Kırmızı kurabiyeli kek buketi

Bir yanda sarı, bir yanda kırmızı, bu renklere bürünen bu kek buketi ise tam anlamıyla bir kalp hırsızı! Eğer gerçek bir taraftar, ölümüne bir fanatikseniz, ihtiyacınız olan bir kombine bilet, bir de bu lezzet dolu kek buketi!

r3

Bir yanım sarı, bir yanım lacivert

Sarı Lacivert kurabiyeli kek buketi

Siz dünyaya gözlerinizi sarı – lacivert açtınız! Gönlünüzü gördüğünüz ilk anda bu renklere kaptırdınız. Sevdanız büyük, tutkunuz sonsuz, çünkü siz bu renklerin gerçek aşığı, büyük taraftarısınız! O halde bu renklere bürünen bu kek buketi tam da sizin için!

İşte gerçek taraftarlara, doğuştan fanatiklere unutulmaz bir hediye vermek isteyenler için birbirinden renkli ve güzel kek buketleri! Şayet takımına tutkuyla bağlı bir taraftarsanız, kek buketiniz bizden! Adıyla şanıyla afiyet olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir