Hediye Önerileri

TÜM TAKILAR ÇİÇEK AÇSIN!

Bu yazı her yerde, elbiselerde, ayakkabılarda, tokalarda, çantalarda içimizi aydınlatan, hayatımızı renklendiren çiçek figürleriyle geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz.

image

Çiçek deseninin zaten feminen bir yapısı olması, kadınların bu figürü hemen kabullenmesi, kullandığı tüm eşyalara hemen yayması hiç sıkıntı olmadı. Yaz boyunca elbiseler çiçek açtı, ayakkabılar çiçek açtı, şimdi de kıyafetlerimizi tamamlayan aksesuarlarımızda sıra! İşte en güzel halleriyle çiçekli küpeler, kolyeler, yüzükler!

image (1)

Çiçek figürleri bayanın dişi yönünü oldukça baskın bir biçimde ortaya çıkarıyor, bu nedenle de bayanlar tarafından kıyafetlerde olduğu kadar aksesuarlar ve takılarda da tercih ediliyor olması son derece doğal.

image (2)

Klasik veya spor, tarzınız ne olursa olsun taşıdığınız kıyafeti kolayca tamamlayan, yapısıyla enerji veren çiçek figürü, taşıdığı çiçeğin türüne göre de ayrı bir tarz yaratabiliyor. Papatya figürü kibar ve enerjik bir yapıya sahipken, gül figürü daha ağır ve abiye kıyafetleri tamamlıyor.

altin-0,10-ct-tektas-pirlanta-yuzuk-hf6260-1-1

Deseni ne olursa olsun, bayanların vazgeçilmez tercihlerinden biri şüphesiz çiçek figürleri. Şayet siz de hem şık hem de göz alıcı bir aksesuarla kıyafetinize renk katmak istiyorsanız, Çiçek Sepeti’ nin takı koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir