Babalar Günü

Ucuz Babalar Günü Hediyeleri

Babalarınızı çok mutlu edecek, bütçenize en uygun Babalar Günü hediyeleri sizler için derlendi!

Babalar Günü için hepimiz babalarımıza en güzel hediyeleri almak isteriz. Bu yaşa gelmemizde büyük payı bulunan babalarımıza teşekkür etmek, emeklerinin kıymetini bildiğimizi göstermek isteriz. Bu yazımızda sizlere, babalarınız için satın alabileceğiniz 50 TL altı hediyelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu hediyeler ile hem bütçenize hem de gönlünüze göre bir hediye seçerek babalarınızı gülümsetebilir, Babalar Günlerini en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

1- Baba Kelime Anlamı Anahtarlık

Birçok kişinin ilk sözcüklerinden biridir baba. 4 harf ile oluşturulmuş tek bir kelime nasıl bu kadar yoğun bir anlam içerebilir? Çocuğunun ağzından çıkan heceler ile türetilmiş bir adı ünvan olarak almak bile baba ve evlat arasındaki bağın kuvvetini anlatmak için yeterli. Siz de babanız için üzerinde adı yazan ve baba kelimesinin sözlük anlamını içeren bir anahtarlık sipariş edebilirsiniz.

2- Dünyanın En İyi Babası Kır Çiçekleri Ekim Kiti

Dünyanın En İyi Babası Kır Çiçekleri Ekim Kiti
Dünyanın En İyi Babası Kır Çiçekleri Ekim Kiti, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Babanız için ellerinizle bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Bu ekim kiti içerisinden 1 adet üzerinde “Dünyanın en iyi babası” yazılı saksı, 1 adet paketli bitki toprağı ve kir çiçekleri tohumları yer alıyor.

Bu kit ile babanız için elleriniz ile bir bitki yetiştirip ona hediye edebilir ya da bitki yetiştirme ile ilgilenen babanıza direkt olarak seti hediye edebilirsiniz. Sevgi ile büyütülen kır çiçekleri eşsiz bir Babalar Günü hediyesi olacak…

3- Kişiye Özel Baba Siyah Türk Kahvesi Fincanı

Kişiye Özel Baba Siyah Türk Kahvesi Fincanı
Kişiye Özel Baba Siyah Türk Kahvesi Fincanı, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Küçükken babalarımızdan bir şey isteyeceğimiz zaman onların eve gelip, yemeklerini yiyip, kahvelerini içtikleri o anı beklerdik. Bazılarımız hala bu ritüele devam ediyor hatta. Babalarımızın eşref saatlerini, en keyifli oldukları o anları bizden iyi kim bilebilir? Yemek sonrası koltuğundaki köşesine yayılarak kahvesini yudumlamayı seven babalar için tercih edilebilecek kişiye özel bir hediye seçeneği var sırada. Türk kahvesi seven babalar için, üzerlerinde adlarının ve baba kelimesinin yazılı olduğu bu kahve fincanı yalnızca onun için hazırlanmış, sadece ona ait bir hediye.

4- Babalar Günü Temalı Kişiye Özel Beyaz Kupa Bardak

Starwars seven babalar için bir hediye önerisi var sırada. Üzerinde Darth Vader baskısı olan bu bardağa babanızın adı ve soyadı da eklenerek hediyeniz kişiye özel özel hale getiriliyor. Yudumlanacak her çayda ya da kahvede sizi hatırlatacak olan bu bardağı babanız kullanmaya kıyamayacak.

5- İsme Özel Kutulu Beyaz Metal Tükenmez Kalem

İsme Özel Kutulu Beyaz Metal Tükenmez Kalem
İsme Özel Kutulu Beyaz Metal Tükenmez Kalem, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Babalarımızın ceplerinde her daim bir kalem bulunur. Bilgisayar masasının yanında, telefonun yanında… Olabilecek her yerde bir kağıt ve kalem vardır. Çünkü ne zaman, nerede not alacakları belli olmaz. Ancak ona kalem hediye etmenin manası bu değildir. Bu, ona bir teşekkürdür. Attığınız her adımda yanınızda olan, bütün başarılarınızda imzası olan babanız için seçebileceğiniz bir başka güzel hediye de ona özel bir kalemdir.

Özel kutusunda gönderilen ve üzerinde babanızın adı ve soyadı yazılı bu şık kalem, bananızın her daim gömlek cebinde duracak ve her kullanımında bakarak gülümseyeceği şahsi bir eşyası olacak.

6- Babalar Günü Temalı – Dünyanın En İyi Babası Kişiye Özel Mini Plaket 

Babalarımızın hakkını ödeyemeyeceğimizi biliyoruz. Onlara ne kadar teşekkür etsek yetmez. Fakat dilerseniz teşekkürünüzü iletebilecek bir plaket yaptırabilirsiniz. Dünyanın En İyi Babası olduğunu ona her zaman hatırlatacak bu mini plaket evin en güzel köşesinde gururla sergilenecek.

Eğlenceli bir öneri: Babalar Günü’nde mini bir konuşma yapabilir ve aynı bir ödül törenindeymişsiziniz gibi babanızın adını anons ederek tüm ev ahalisinin önünde ona bu plaketi verebilirsiniz.

7- Babalar Günü Dünyanın En İyi Babası Sertifikası

Babalar Günü Dünyanın En İyi Babası Sertifikası
Babalar Günü Dünyanın En İyi Babası Sertifikası, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Dünyanın en iyi babasını ilan etme zamanı geldi. Babalar Günü’nde bu güzel ünvanın sahibi babanız olmalı elbette. Siz de böyle düşünüyorsanız babanıza Babalar Günü için Dünyanın en İyi Babası Sertifikası’nı hazırlatabilirsiniz. Bu sertifika üzerinde babanız için hazırlanmış bir mesaj bulunuyor. Sizin ve babanızın adına hazırlanmış sertifikayı dilerseniz çerçeveletebilir dilerseniz bu hali ile babanıza sunabilirsiniz. Dilerseniz bir masa üzerinde, vitrinde ya da duvarda sergileyebilirsiniz.

8- Ayyıldız Tesbih Bileklik Kombin

Tesbih çekme kültürü çok eski zamanlardan kalmadır. Rahatlatma ve stres azaltma gibi faydaları olduğu bilinmektedir. Günümüzde sevilen film ve dizi karakterlerinin de sıklıkla tesbih kullanması bu eski alışkanlığı tekrardan gündeme getirmiştir. Bu sayede babalarımız ve amcalarımızın yanında yeni nesil genç erkekler de tesbihe karşı ilgi duymaya başlamıştır.

Bazı erkeklerin favori aksesuarlarından olan tesbihler babanızın da favorilerinden biri ise, üzerinde Türk bayrağı detayı bulunan bu bileklik ve tesbih seti aradığınız hediye olabilir.

9- Kişiye Özel Baba Sıfatları Siyah Defter

Babanızın bilgisayar masasının yanında her an duran ve içerisinde türlü notların yer aldığı defteri değiştirmenin zamanı geldi. Bu defterin üzerinde baba sıfatları yer alıyor. Bununla birlikte üzerinde babanızın adının ve soyadının yazacağı bir alan da bulunuyor. İsme özel hazırlanan bu Babalar Günü hediyesi, tüm babaların kullanabileceği bir ürün. İster gündelik notlarını alsınlar isterlerse içlerinden gelen hisleri kağıda döksünler…

Kişiye Özel Baba Sıfatları Siyah Defter hem emekli babaların hem de çalışan babaların işine yarayabilecek kullanışlı bir hediye.

10 – Kişiye Özel İsimli Google Dünyanın En Mükemmel Babası Beyaz Yastık Kılıfı

Kişiye Özel İsimli Beyaz Yastık Kılıfı
Kişiye Özel İsimli Beyaz Yastık Kılıfı, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Onun gibisini Google’da bile arasanız bulamazsınız. :)) Her soruya bir cevabı olan Google, elbette dünyanın en mükemmel babasının kim olduğunu da bilecektir. Esprili bir yastık ile babanıza bu Babalar Günü’nde onu gülümsetecek bir hediye alabilirsiniz.

Bu yastık üzerindeki baskıda Google’dan dünyanın en mükemmel babası araması yapılıyor ve arama motoru hemen cevabı yapıştırıyor: Bunu mu demek istediniz?

11- Canım Babam Mini Kek Buketi

Babaların en sevdiği çiçek, elbette yenilebilen çiçekler. Çeşitli kek, kurabiye ve çikolatalar ile hazırlanan Babalar Günü kekleri için Çiçek Sepeti’ni ziyaret edebilir, babanıza lezzetli bir Babalar Günü sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Sevgimizi sözcüler ile dile getirmekten ziyade hareketlerimizle yansıtmaya alışkınız. Oysa ki insanlar sevildiklerini bilseler dahi bunu sevildikleri kişilerin ağzından duymayı ister ve bundan büyük mutluluk duyarlar. Babalar Günü için babanıza verebileceğiniz en güzel hediye, bu anlamlı günde onunla birlikte zaman geçirmeniz ve ona, onu ne kadar sevdiğinizi kendi cümleleriniz ile ifade etmenizdir. Tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyoruz…

İlginizi çekebilecek bazı yazılar:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir