Hediye Önerileri

YA SİZ Bİ’ MEYVE OLSAYDINIZ?

Hiç merak ettiniz mi? Meyve olsaydınız acaba ne olurdunuz? Biz hep insan olmasaydık ne olurduk diye merak eden bir ırkız, hangi rengiz, hangi çiçeğiz, hangi böceğiz bunları öğrenmeyi seviyoruz. Muhtemelen meyve olsak ne olurduk bunu da merak ederdik diye düşündüm ve kesinlikle bilimsel gerçeklere dayanmayan, yalnızca eğlence amaçlı kendi tezlerimi içeren bir yazı paylaşıyorum sizinle. Bakalım siz hangi meyvesiniz?

me1

Portakal orda kal!

Siz tam anlamıyla bir enerji deposusunuz. Girdiğiniz ortamlara da enerji veriyor, özellikle soğuk kış aylarında sıcaklığınızla her ortamı ısıtıyorsunuz. Büyük ihtimalle açık kumralsınız, belki de kızıl. İnsanlar tarafından çok seviliyorsunuz, çünkü çok özverilisiniz. Karşılık beklemeden herkese fayda sağlıyorsunuz, ama sizin bu özelliğinizi zaman zaman çevreniz kötüye kullanıyor, tabir-i caizse “suyunuzu çıkarıyorlar”. Bu nedenle bir portakal olarak dikkatli davranmalı, kendinizi kullandırmamalısınız, tıpkı o meşhur sözde olduğu gibi, durmanız gereken yerde durmalısınız.

me2

Bir elmanın iki yarısı!

Siz hayata çift gelmişsiniz, ya ikizsiniz ya da ruh eşinizi erkenden bulan şanslılardan. Eğer bir şekilde ruh ikizinizi bulursanız, hayata onunla devam edersiniz. Çift olmayı seviyor, aşk için deli oluyorsunuz. Fakat bir yandan da tehlikelisiniz, istediklerinizi allem edip kallem edip çevrenize kabul ettiriyorsunuz. Size göre iktidara giden her yol mübah, ne de olsa siz “yasak meyve” olan elmasınız.

me3

Bir salkım üzüm!

Siz eğer üzümseniz, tam anlamıyla topluluk insanısınız. Partiler, kutlamalar, eğlenceler tam da size göre! Eğer bir doğum günü varsa, organizasyonu size ait. Her türlü toplanma fikri ilk sizden çıkıyor, çünkü siz kalabalık ortamları, eğlenceli arkadaş gruplarını seviyorsunuz. Partilerin aranan adamısınız, sizin olmadığınız her kutlama sönük geçiyor. Yani siz tam olarak favorisiniz.

me4

Çilek güzeli!

Siz eğer çilekseniz, göz alıcı güzelliğe sahip bir kişisiniz. Kırmızı sizin renginiz, cazibe de simgeniz. Arkadaş ortamlarının göz bebeği, evin neşesi, sevdiğinin bir tanesi olan siz, belki biraz şımarık bile olabilirsiniz. Ama sevimliliğiniz, güzelliğiniz, sıcakkanlılığınızla şımarmayı en çok hak edensiniz. Tek kusurunuz var, bazı bünyelerin sizden uzak durması gerekebilir, zira alerji yapabilirsiniz, tabi sizden vazgeçebilirlerse!

İşte böyle, dediğim gibi bilimsel bir gerçekliği olmayan bu yazıda, kendinize hangi meyveyi yakın buldunuz bilemiyorum, ama gerçek bir meyve severseniz şayet, içinizde bir yerlerde saklanmış bir meyve olabilir, dikkat edin!

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir