Trend

YARATICI VE DEKORATİF VAZOLAR – BÖLÜM 2

Herkesin çiçekleri kıymetlidir. Onları – layık olduğu gibi – en güzel şekilde sergilemek isteriz mutlaka. Çiçeksiz vazo, vazosuz da çiçek olmaz. Her ne kadar klasik cam vazo görüntüsünün sadeliğini ve şıklığını başka hiçbir şey de bulamasak da, bazı vazolar var ki insan ‘ben de istiyorum!’ demekten kendini alamıyor. Hiçbir vazo hiçbir çiçeğin güzelliğini gölgede bırakamaz, biliyoruz; fakat bu vazolar bu konuda biraz iddialı gibi… Daha önce de bahsetmiştik yaratıcı vazolardan. Bu da o yazının devamı aslında. Tek fark bu seferki vazolar daha dekoratif ve daha artistik. Çiçekleri en güzel şekilde sergileyen, tasarım harikası vazolara buyurun…

VAZO ÇEŞİDİ

İşte çiçeklerinize layık bir vazo… Her çiçek yakışır bu tasarım vazoya fakat bizim önerimiz açık renk ya da kırmızılı çiçekler… Modern dekore edilmiş salonlar ve evin girişi için ideal.
Kır çiçekleri ve papatyalar için oldukça ideal bir vazo. Eğer evinizin tasarımı modern değil de, biraz daha rustikse, bu tip bir vazo tam size göre.

image

Kır çiçekleri ve papatyalar için oldukça ideal bir vazo. Eğer evinizin tasarımı modern değil de, biraz daha rustikse, bu tip bir vazo tam size göre.

image (1)

Zaman ilerledikçe doğallıya dönüş trendi de daha da yükseliyor her geçen gün. Çiçekler zaten başlı başına doğaya olan ihtiyacımızı gideren öğeler. Ağaç görüntülü bu tarz bir vazo her türlü çiçekle uyum sağlayacağı gibi evinize de sıcak ve doğal bir hava katar.

image (2)

Birine çiçek gönderirken yanında da böyle bir vazo gönderdiğinizi düşünün… Çiçek gönderme ve verme ritüeliniz her daim canlı kalır! Bu farklı ve insanı gülümseten vazo, modern ve minimalist tasarlanmış evler için ideal. Aslında her ev için ideal. Duvara monte edilen vazo evin her köşesine uygun.

image (3)

Yeşil sapları olan bir kır çiçeği ya da papatya buketi alırsanız bir gün, böyle bir vazonuz olsun isteyeceksiniz, kesin. Hem evin girişine hem de salona renk katacak, çiçeklerinizi en iyi şekilde gösterecek vazolardan biri…

Bu senenin trendi olan yağmur botları için oldukça farklı bir kullanım alanı… Hiçbir masraf gerektirmeyen, kullanmadığınız bir yağmur çizmeniz ile evinizde böyle bir tasarıma sahip olabilir, çiçeklerinizi farklı bir şekilde sergileyebilirsiniz. Beyaz yağmur çizmesinin içine ay çiçeği koymak da başlı başına bir ‘fikir’. Çok da güzel bir fikir. Tebrikler.

image (4)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir