Yeni Evlenen Çiftlere 5 Ev Hediyesi Önerisi


10
10 points

Birçoğumuz için cevabı oldukça kafa karıştırıcı bir sorudur. ”Yeni evli çifte ev hediyesi olarak ne alınır?”

Son zamanlarda çiftler hediye işini kolaylaştırmak için ev ihtiyaçlarından bir hediye listesi hazırlayıp yakınlarına gönderiyor. Bu liste üzerinden karar verip hediye almak kolay; fakat her çift, davetlileri için böyle bir liste hazırlamıyor.

Düğünden sonra evlerine ilk defa gidiyorsunuz, ev eşyalarıyla ilgili herhangi bir bilginiz de yok. Neye ihtiyaçları olduğunu da soramadınız bir şekilde. Peki ev hediyesi olarak ne alacaksınız?

Yeni evli çiftlere alınabilecek ev hediyesi alternatiflerini sizin için bir araya topladık.

1- Harfli Lightbox 

İçerisinde 85 siyah harf,sayı ve sembol bulunan led ışıklı panoya çiftimiz istedikleri mottoyu yazabilir, evlerinin en güzel köşesini bu özel hediyeye ayırabilir. 🙂

evli8

2- Kişiye Özel Papyon-Öpücük Yastık

Bir yastıkta kocayın derler ya bu işte onun daha trend bir versiyonu. Üzerinde kendi isimlerini gören sevgi pıtırcığı çiftimiz bu yastık kılıflarına bayılacak.

evli3

3- Kişiye Özel Vosvos Minibüs

Gezmeyi seven çiftler için hem nostaljik hem de sevimli bir hediye. ”Nice yıllarınız yeni rotaları keşfetmekle geçsin” diye dostlarınıza anlamlı bir mesaj verebilirsiniz.

evli5

4- Kişiye Özel Kadeh 

Bir anlamlı hediye önerisi daha. Üzerinde isimlerini ve evlilik tarihlerini gören çiftimiz, eminiz ki bu romantik sürpriz karşısında çok duygulanacak.

evli1

5- Kişiye Özel Duvar Saati

Bir anlamlı hediye daha. Zaman, onların zamanı. Ve onların aşkı belirleyecek zaman dursun mu yoksa aksın mı?

evlilik11


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir