Hediye Önerileri

Yeni Evlenen Çiftlere 5 Ev Hediyesi Önerisi

Birçoğumuz için cevabı oldukça kafa karıştırıcı bir sorudur. ”Yeni evli çifte ev hediyesi olarak ne alınır?” Son zamanlarda çiftler hediye işini kolaylaştırmak için ev ihtiyaçlarından bir hediye listesi hazırlayıp yakınlarına gönderiyor. Bu liste üzerinden karar verip hediye almak kolay; fakat her çift, davetlileri için böyle bir liste hazırlamıyor. Size de kara kara düşünmek kalıyor… Diye üzülmeyin çünkü bu yazımızda yeni evlenen çiftlere 5 ev hediyesi önerisi vererek işini kolaylaştıracağız.

Düğünden sonra evlerine ilk defa gidiyorsunuz, ev eşyalarıyla ilgili herhangi bir bilginiz de yok. Neye ihtiyaçları olduğunu da soramadınız bir şekilde. Peki ev hediyesi olarak ne alacaksınız? Öncelikle temel ihtiyaç olan mutfak gereçlerini düşünebilirsiniz veya elektronik ürünler olabilir. Bunlar akla ilk gelenler… Ev dekorasyon ürünleri, farklı bir şey olsun isterseniz hediye setleri, kullanışlı olsun derseniz de ev tekstili ürünleri ve çok daha fazlası yeni evlenen çiftlere hediye edilebilir. Peki, “Bu hediyeleri nereden alacağım, en uygun fiyatlarlar nerede bulabilirim?” dediğinizi de duyar gibi olduk. Tabii ki ÇiçekSepeti‘nde, hem de hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz fiyatlarla.

Şimdi gelelim yeni evli çiftlere alınabilecek ev hediyesi alternatiflerine. Sizin için bir araya getirdiğimi 5 ürüne daha yakından bakalım:

1- Harfli Lightbox 
Işıklı pano
Farklı ve özgün bir hediye arayanlar için Light Box, muhteşem bir seçim olacaktır.

24 adet çıkartılabilen harf içeren Led tasarruflu ışık panosu Light box ile yeni evli çiftimiz istedikleri mesajı yazabilir ve evlerinin dekorasyonuna farklılık katabilirler. Üstelik aydınlatması sayesinde gece oldukça hoş görünen pano, gün içerisinde de kaliteli yazı fontları sayesinde özel bir görüntü sunmaktadır.

2- Kişiye Özel İkili İsimli Şirin Çift Beyaz Yastık
Kişiye özel yastık kılıfı
Mutluluklar dilemenin en sevimli hali; kişiye özel yastık kılıfı.

Bir yastıkta kocayın derler ya bu işte onun daha trend bir versiyonu olarak siz de kişiye özel yastık kılıfı hediye edebilirsiniz. Üzerinde kendi isimlerini ve özel tasarım çizimleri gören sevgi pıtırcığı çiftimiz bu yastık kılıflarına bayılacak.

3- Kişiye Özel Fotoğraflı El Yapımı Vosvos Minibüs
Vosvos minibüs
El yapımı Vosvos minibüs hediyenize ekleyeceğiniz fotoğrafla çok daha özel bir hediye verebilirsiniz.

Gezmeyi seven çiftler için hem nostaljik hem de sevimli bir hediye vermek isterseniz el yapımı Vosvos minibüs harika bir seçim olacaktır. ”Nice yıllarınız yeni rotaları keşfetmekle geçsin” demenin bundan daha özel bir hali olmasa gerek. :)

4- Kişiye Özel Kadeh 
Kadeh
“Birlikte nice mutlu yıllarınız olsun.” demenin en şık hali; kişiye özel kadeh.

Sırada hem şık hem de oldukça kullanışlı bir hediye önerisi var; kişiye özel kadeh. Üzerinde isimlerini ve evlilik tarihlerini gören çiftimiz, eminiz ki bu romantik sürpriz karşısında çok duygulanacak.

5- Kişiye Özel Duvar Saati
evlilik11
kişiye özel duvar saati ile zamanın su gibi akıp gideceği yıllarınız olsun.

Listemizin son sırasında anlamlı ve kullanışlı bir hediye var; Kişiye özel duvar saati. Zaman, onların zamanı… Ve onların aşkı belirleyecek zaman dursun mu yoksa aksın mı?

Yeni evlenen çiftlere hediye önerilerimizi sıraladık. Çok daha fazlası için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir