Hediye Önerileri

YENİ İŞE BAŞLAYANLARA HEP DESTEK TAM DESTEK

Yeni bir işe başlamak hayatınızda yeni bir sayfa açmaktır. Yeni lokasyon, yeni iş arkadaşları, yeni çalışma düzeni ve hatta yeni eşyalar…

Ne kadar deneyimli ve donanımlı olursak olalım yeni iş heyecanlı olduğu kadarda streslidir. Aklınıza işin hem olumlu yanlarını hem olabilecek en kötü ihtimalleri aynı anda getirdiğinizde kaosa sebebiyet verebilir. Uzmanlar yeni işe başlayanların en büyük korkusunun başarısızlık ihtimali olduğunu söylüyorlar. Bu nedenle sevdiklerimiz yeni işlerine kendilerine güvenli ve pozitif başlasınlar diye en büyük görev bizlere düşüyor.

İşe yeni başlayan sevdiklerinize başarılarından gurur duyduğunuzu ve yanında olduğunuzu ifade etmenin en güzel yolu yeni iş yerine hediye göndermektir.

Hediyenin gideceği kişiye göre hediyeler çeşitlenip şekillenebilir.

Eşinize veya sevgilinize gönderebileceğiniz hediyeler çok çeşitlidir ancak bunların en “risksiz” olanı çiçek, meyve ve kek buketi olarak sıralanabilir. Herkes tarafından sevilen, yeni çalışma arkadaşları tarafından beğeni ile karşılanan hediyelerdir.

90’larda birlikte çocukluğunuzu yaşadığınız arkadaşınız, komşu camlarına taş atıp kaçtığınız kuzeninize o günlerinizi anımsatacak, nostaljik lezzetler ile dolu sevimli bir paket gönderebilirsiniz.

Daha kalıcı hediyeler göndermek isteyenler için de ofis kullanımına yönelik veya mesleğe dair hediyeler önerilebilir. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir