YENİ ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZLER


Hayatımız boyunca birçok dönüm noktası yaşarız. Bunların bir kısmını yeni başlangıçlarımız şekillendirir. Hatırımızda kalan ilk dönüm noktamız ise okul hayatımızın başladığı gündür.

Bugün okullar açıldı ve mini mini birler biraz daha büyüdüklerini anladılar. Siz okula başladığınız ilk günü hatırlıyor musunuz?

Elinden tutup da sınıfa getirildiğimiz an ve sonrası birçoğumuzda hayal meyal de olsa canlanır. İlk günün verdiği o heyecan her sınıfta devam eder. Bu heyecanı meslek hayatları boyunca yaşayan öğretmenlerimizin penceresinden baktığımızda ise mesleğe yeni atılan yeni öğretmenlerin heyecanının katbekat fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Geleceği şekillendiren, yol gösterici bu mesleğe yeni adım atacak olanlar için, yeni öğretmene hediye edebileceğiniz birbirinden güzel hediyeler yine ÇiçekSepeti‘nde “Standart hediyelerden sıkıldım, farkımı ortaya koymalıyım” ya da “O standartların çok üzerinde bir öğretmen olacak” diyorsanız birazdan bahsedeceğimiz hediyeler tam da sizin için seçilmiş.

Kullandığı her an sizi hatırlamasını istediğiniz, kişiye özel hazırlanmış kupalar ile onu öğretmenler odasının gözdesi yapabilirsiniz. 

Kişiye Özel Mesajlı Kupa Bardağı Kişiye Özel Desenli Kupa Bardağı

Küçük kahramanların süper kahramanı bir yeni öğretmene verilebilecek bir başka güzel hediye de bu kahramanlık sertifikası olamaz mı? 

kisiye-ozel-lisansli-superman-sertifika-hf3675-1-2

Sıfırcı hocalar belki mazide kaldı ama öğretmenliğin hazzı hiç bir zaman yılların eskitebileceği bir his olmayacak.

İlk tecrübe hayat boyu unutulmaz. İlk öğrenciler, ilk okul… Herzaman zorluklarla ve güzelliklerle anlatılır.  Zamanın kıymetini bir kez daha hatırlatmak istiyorsanız kişiye özel hazırlanmış saatler ile bu mesajınızı iletebilirsiniz.

Şık öğretmenlerimizin vazgeçilmezi bu İsme Özel Kol Düğmesi-Anahtarlık ve Kalem Set ile özel hazırlanmış kalıcı bir hediye verebilirsiniz.

İsme Özel Kol Düğmesi-Anahtarlık ve Kalem Set

Farklı hediyeler onu ne kadar mutlu eder bilemiyorum, klasiklerden gideceğim diyorsanız her dönemin galibi bu kırmızı bir gül buketinin anlatamayacağı sevgi yoktur.

Aşk Sürprizi 9 Kırmızı Gül

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş