Yeni Yıl Geliyor! Evinizi Güzelleştirecek Dekoratif Yeni Yıl Ürünleri


1
1 point

Yeni yıl coşkusu tüm Aralık ayını sararken, birçoğumuz için yılın en keyifli zamanları başlar! Her yerde ışıklar, süslenen sokaklar ve hediyeleşmenin verdiği mutluluk ile yeni bir yıla girecek olmanın tatlı heyecanı, evlerimize de yansır.

Bu yazıda sizler için yeni yıl coşkusunu evlerine getirebilecek büyük-küçük dekoratif ürünleri derledik. Hemen ilki ilke başlayalım!

Çam Ağacı 

Yeni yıl ritüellerinden biri olan çam ağacı süslemek artık hemen hemen her evde yapılan bir aktivite. Yaşlısından gencine herkesin zevkle süslediği çam ağaçları altına koyulan hediyeler de cabası!

Hala evinizde bir çam ağacınız yok ise yeni yıla girmeden mutlaka bir taneye siz de edinmeli ve ağaç süslemenin verdiği keyfi siz de yaşamalısınız.

Kişiye Özel 12 Fotoğraflı Ahşap Altıgen Led Işıklı Fotoğraf Askısı

Yılın her günü yanınızda olmasını istediğiniz sevdiklerinizin fotoğrafları ile donatılmış ışıklı bir çerçeve, yeni yılın ruhunu yakalayan ev dekorlarındandır. Evinizin tüm duvarlarına çok yakışacak olan bu çerçeve size her hali ile kullanıma hazır olarak geliyor. Yani sipariş ederken dilediğiniz fotoğrafları gönderiyorsunuz ve çerçeveniz fotoğraflar ile birlikte sizlere teslim ediliyor.

Renk Değiştiren Galaksi Gezegen Gece Lambası

İSterseniz gece lambası isterseniz oturma odanız için bir dekor… Renk değiştiren, gezegen görünümündeki bu lamba, evinizin istediğiniz her odasına yerleştirebileceğiniz ilgi çekici ve güzel bir dekorasyon ürünü.

Kişiye Özel Profil Kesim 3d Modelli Gece Lambası

led gece lambası
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Şimdiki önerimiz öylesine özel ki… En sevdiklerinizin her an yanınızda olduğunu hissettirecek bir dekorasyon ürünü var sırada. Üç boyutlu olarak hazırlanan bu aydınlatma, gece lambası ya da masa lambası olarak kullanılabiliyor. Üzerinde dilediğiniz fotoğrafın bulunduğu ışıklandırma pilli kullanımı sayesinde dilediğiniz her alanda kullanıma uygun.

Kış Masalı Müzikli Dönen Kar Küresi

kar küresi
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Yılbaşı yaklaşırken gözü hep pencerede kar bekleyenler… Bu sevimli kar küresi ile özleminizi biraz olsun giderebilir, en azından masanızda kar coşkusunu yaşayabilirsiniz.

Nostaljik İstanbul Özel Tasarım Ahşap Radyo

radyo
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Evine daha fazla retro hava katmak isteyenler için önerebileceğimiz bu ahşap radyo, hem dekoratif hem de kullanışlı bir ürün. Nostaljik görünümünün altında bir teknoloji barındırdığı da gerçek. Bu radyoyu evinin her yerinde kullanabilir, USB bağlantısı ile dilediğiniz cihazı bağlayabilirsiniz.

Büyük Boy Noel Temalı Led Mum Fener Kırmızı

fener
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Yeni yıl ışıkları evinize doluşsun! 22cm boyundaki bu fener, evinizin yeni yıl temasını tamamlayacak ürünlerden biri. Kapı girişlerine, masa üzerine ya da evinizde sergilemek isteyeceğiniz herhangi bir yere yerleştirebilir, 2020’yi mutlulukla bekleyebilirsiniz 🙂

Kırmızı Çam Mum Heykel

mum
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Yeni yıl temanız için bir tamamlayıcı veya tek başına bir dev kadro misalı gösterişli! Bu çam ağacı mumu ile yeni yılda evinizin modunu kırmızılara boyayabilir, yılbaşı ruhunu derinlerde hissedebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Yastık

yastık
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Aileniz, arkadaşlarınız ya da o çok sevdiğiniz evcil hayvanlarınızın fotoğraflarının basılı olduğu yastıklar ile yeni yılda yepyeni bir temayı evinize yansıtabilirsiniz. Bu yastıklar üzerine dilediğiniz fotoğrafları ve metinleri yerleştirebilir, sadece kendinize özel bir ürünü evinizde kullanabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir