Trend

YENİ YILA EN AZ BU BUKETLER KADAR TATLI GİRİN

Siz nasıl hissediyorsunuz bilmiyorum ama ben nedense bu yılın bitmesini dört gözle bekliyorum. Sanki yenileneceğim, bir şeyler olacak, hayatım değişecek, bilemiyorum. Her yeni yıla başlarken aynı hisleri taşıyor muydum onu da hatırlamıyorum, neyse. İşte bir şekilde bu seneden ümidim var. O nedenle bu yıla olabildiğince eğlenerek, yenilenerek ve ümitlenerek girme hedefindeyim. Bir de hani “Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yıl öyle geçer.” diye tam anlamıyla insanı strese sokucu bir inanış vardır ya, işte ben bu sefer o son saniyeleri hiç risk almadan geçirmeyi hedefliyorum, tavsiyem odur ki, siz de risk almayın.

Şimdi risk nasıl alınmaz, neler yapılabilir, biraz bu konuya değineceğim. Birincisi, saatler gece yarısına yaklaştığında kendinizi sağlama alın. Rahat bir koltuğa yerleşin, tüm seneyi de aynı rahatlıkta geçirebilirsiniz böylece.

Kalpli Noel Baba Kurabiye Buketi 

image

evdiğiniz bir müziği açın, ama mümkünse slow olmasın. Oynayın, eşlik edin, şen kahkahalarınızla ortalığı inletin. Bu sayede tüm yıl gülme olasılığınız, ağlama olasılığınızdan daha fazla olacaktır.

Hoş geldin 2012 Neşeli kurabiye buketi 

 

image

Tüm yılı birlikte geçirmek istediğiniz insanları yanınızda bulundurun. Hepsini değilse bile büyük bir kısmını mutlaka yanı başınızda tutun ki onları bu sene her zamankinden daha fazla görün.

Elinizde sevmediğiniz bir yiyecek/içecek vs. olmamalı. Zira bütün bir yılı karnabahar yiyerek geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yerine kekçikolata gibi ağzınızın tadını yerine getirecek yiyecekler yiyebilirsiniz.

O ilk saniyelerde mutlaka sevdiklerinize sıkı sıkı sarılın, onları öpün. Kendi yediğiniz kek ve kurabiye çeşitlerini onların da ağzına tıkıştırın, onların da tüm yıl ağızlarının tadı bozulmasın.

Yeni yıl hepinize ümit, mutluluk, neşe, aşk, sağlık, para, aslında neye ihtiyacınız varsa onlardan bir kucak dolusu getirsin J Mutlu seneler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir